Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı
Yayınlama: 08.04.2015
Düzenleme: 05.03.2021 22:03
584
A+
A-

MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN

Üniversitemiz birimlerine 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesi ile öğretim Üyesine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği Esaslarına göre alınacak öğretim MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN

Üniversitemiz birimlerine 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesi ile öğretim Üyesine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği Esaslarına göre alınacak öğretim üyesi kadro ilanlarına ait başvuru belgeleri www.msgsu.edu.tr internet adresinin personel/ilgili mevzuat kısmında yer almaktadır. Yurtdışından alınmış diplomaların Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylanmış olması şarttır. Başvuru süresi, bu ilanın yayımı tarihinden itibaren 15 gün olup, son başvuru tarihi tatile denk geldiği takdirde bir sonraki mesai saati bitimine kadar başvuru yapılabilecektir. Kadro dereceleri ve sınava ilişkin diğer tamamlayıcı bilgiler ilgili birimlerden öğrenilecektir.

Duyurulur.

AKADEMİK İLANLARI KAÇIRMAMAK İÇİN TIKLAYIN

FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ ANABILİM/ANASANAT DALIUNVANIADETAÇIKLAMALAR
Eğitim Programları ve öğretimDoç.1Eğitim Yönetimi ve Teftişi alanında Lisans eğitimi almış olmak, aynı anabilim dalında Lisansüstü eğitim yapmış olmak, örgütsel davranış, liderlik ve karar verme alanında çalışma yapmış olmak.
GOZEL SANATLAR FAKÜLTESİ ANABILİM/ANASANAT DALIUNVANIADETAÇIKLAMALAR
Seramik TasarımıYrd. Doç.1Üniversitelerin Seramik ve Cam Tasarımı Bölümlerinden mezun olmak, Sokak Sanatı ve Çağdaş Seramik Sanatının bu alandaki uygulamalan konularında uzman olmak.
İSTANBUL DEVLET KONSERVATUVARI MÜDÜRLÜĞÜ ANABILİM/ANASANAT DALIUNVANIADETAÇIKLAMALAR
Yaylı ÇalgılarYrd. Doç.1Herhangi bir Devlet Konservatuvan Viyolonsel Sanat Dalı Lisans mezunu olmak, Devlet Konservatuvannda en az bir yıl ders vermiş olmak, yurtiçi ve yurtdışında çok sayıda Oda Müziği konserleri ve Resitaller vermiş olmak.
REKTÖRLÜK ANABILİM/ANASANAT DALIUNVANIADETAÇIKLAMALAR
Bilgisayar Ortamında Sanat ve TasarımDoç.1Mühendislik ve Mimarlık alanlarından birinde Lisans eğitim yapmış, coğrafi bilgi sistemleri ve bina bilgi sistemleri konularında uzman olmak.

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.