Muammer Güler Felç mi Geçirdi ?

Muammer Güler Felç mi Geçirdi ?
Yayınlama: 08.05.2015
Düzenleme: 05.03.2021 22:10
590
A+
A-

AK Parti Mardin Milletvekili ve eski İçişleri Bakanı Muammer Güler felç geçirdi, hastaneye kaldırıldı.

Edinilen bilgiye göre Muammer Güler kısmi felç geçirdi. Muammer Güler’in son TBMM Genel Kurulu’nda saçlarının iyice beyazladığı görülmüştü  Diye Habe AK Parti Mardin Milletvekili ve eski İçişleri Bakanı Muammer Güler felç geçirdi, hastaneye kaldırıldı.

Edinilen bilgiye göre Muammer Güler kısmi felç geçirdi. Muammer Güler’in son TBMM Genel Kurulu’nda saçlarının iyice beyazladığı görülmüştü  Diye Haber Yapılmış tı

AK Parti Mardin Milletvekili ve İçişleri Eski Bakanı Muammer Güler, felç geçirdiği ve hastanede olduğu iddialarını yalanladı.

Hürriyet’e konuşan Güler, “Sağlığım çok yerinde. Bir haftadır Mardin’deyim ve seçim çalışması yapıyorum. Birazdan da Kızıltepe’ye geçeceğim. Nereden çıkıyor bu söylentiler? Birileri ismim üzerinden spekülasyonları sürdürmeye çalışıyor” dedi.

ARKASINDAKİ NİYETLERİ BİLİYORUM

“Kısmi felç geçirmişim. Televizyondan öğrendim” diyen Güler, “Bir internet sitesinde saçma sapan bu haber çıkmış. Nereden çıkıyor, insanların sağlığı üzerinden böyle şeyler yapılır mı? Benim çocuklarım var, akrabalarım var. İnsan sağlığı üzerinden olmayan birşey çıkarılır mı? Hangi amaçla yapılıyor? Aslında bir algı oluşturulmaya çalışılıyor. Arkasındaki niyetleri bilmiyor değilim. İsmimiz üzerinden spekülasyonlar sürdürülmeye yönelik bu söylentiler. Çoluğumuz çocuğumuz, akrabalarımız telaşa kapılıp aradılar. 7 gündür Mardin’de seçim çalışmalarına katılıyorum. Birazdan da Kızıltepe’ye geçeceğim” diye konuştu.

Hürriyet

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.