SON DAKİKA

Muğla Sıtkı Koçman Üniv. Akademik Personel Alım İlanı

Bu haber 05 Eylül 2015 - 10:27 'de eklendi.

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemizin aşağıda belirtilen boş kadrolarına 2547 sayılı Kanun, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ile Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Öğretim Üyeliği Kadrolarına Başvurma Atama ve Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemizin aşağıda belirtilen boş kadrolarına 2547 sayılı Kanun, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ile Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Öğretim Üyeliği Kadrolarına Başvurma Atama ve Yükseltilme Yönergesi (bakınız: www.personel.mu.edu.tr) hükümleri doğrultusunda öğretim üyesi alınacaktır.

a) Profesör kadrosu daimi statüde olup, başvuracak adayların www.personel.mu.edu.tr adresinde yer alan Öğretim Üyesi Başvuru Formuna, özgeçmişleri, doçentlik belgesi, hizmet belgesi, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 6 (altı) nüsha dosyayı (Profesörlük takdim çalışmasının da belirtildiği) ekleyerek Rektörlük Personel Dairesi Başkanlığına müracaat etmeleri gerekmektedir.

b) Doçent kadrosu daimi statüde olup, başvuracak adayların www.personel.mu.edu.tr adresinde yer alan Öğretim Üyesi Başvuru Formuna, özgeçmişlerini, doçentlik belgesi, hizmet belgesi ve yukarıdaki internet adresinden temin edecekleri başvuru formu ile birlikte bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 (dört) nüsha dosyayı ekleyerek Rektörlük Personel Dairesi Başkanlığına müracaat etmeleri gerekmektedir.

AÇIKLAMALAR:

1 – Bütün adayların Devlet hizmetine girmede aranan niteliklere sahip olmaları gerekmektedir.

2 – Müracaatlar ilanın yayımlandığı tarihten itibaren 15 (onbeş) gün içerisinde yapılacak ve postadaki gecikmeler kabul edilmeyecektir.

3 – Yabancı ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurul tarafından denkliğinin onaylanmış olması şarttır.

4 – Profesör ve Doçent kadrolarına müracaat eden adaylar yayın dosyaları için Personel Dairesi Başkanlığı’ndan gönderim kutusu temin edebilirler.

5 – Hizmet Belgesi Üniversitemiz dışından müracaat edecekler için istenmektedir.

BİRİMBÖLÜMABD/PROGRAMUNVANDER.AÇIKLAMA
İktisadi ve İdari Bil. Fak.Çal.Eko.ve End.İliş.Çal.Eko.ve End.İliş.Profesör1Göç Araştırmaları ve Kadın İstihdamı konularında çalışmaları bulunmak.
İktisadi ve İdari Bil. Fak.Kamu YönetimiKamu YönetimiProfesör1Kamu Yönetiminde yeniden yapılanma ve kıyı yönetimi üzerine yayınları olmak.
Su Ürünleri Fak.Su Ürünleri YetiştiriciliğiSu Ürünleri YetiştiriciliğiDoçent1Su Ürünleri yetiştiriciliği alanında Doçent ünvanı almış olmak. Balıklarda gamet kalitesi, sperma dondurulması ve üreme biyolojisi konusunda yayınları olmak.
Tıp FakültesiDahili Tıp BilimleriNörolojiDoçent1Deneysel epilepsi üzerine çalışması bulunmak, Uyku hekimliği sertifikası olmak.
Tıp FakültesiTemel Tıp BilimleriTıbbi BiyolojiDoçent1Tıbbi Biyoloji alanında Doçent ünvanı almış olmak. Alzheimer hastalığına presinaptik proteinlerin genetik etkisi üzerine çalışmaları olmak.
Fen FakültesiBiyolojiBiyolojiDoçent1Siyanobakteriyal biyoteknoloji ve nitrojenaz enzim aktivitesi üzerine çalışmaları olmak.

Bir önceki yazımız olan Hacettepe Üniv. Akademik Personel Alım İlanı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.