Muğla’da KKKA Virüsü Korkusu

Muğla’da KKKA Virüsü Korkusu
Yayınlama: 05.09.2015
Düzenleme: 05.03.2021 22:26
321
A+
A-

Milas ilçesinin Milas belediyesinde personel olan vatandaş Milas devlet hastanesine şiddetli ağrısı ve kanama şikayetiyle başvurdu. Kişide KKKA virüsüne rastlandı.

75. Yıl Milas Devlet Hastanesine şiddetli ağrı ve kanama şikayetiyle başvuran kişide Kır Milas ilçesinin Milas belediyesinde personel olan vatandaş Milas devlet hastanesine şiddetli ağrısı ve kanama şikayetiyle başvurdu. Kişide KKKA virüsüne rastlandı.

75. Yıl Milas Devlet Hastanesine şiddetli ağrı ve kanama şikayetiyle başvuran kişide Kırım Kongo Kanamalı Ateşi (KKKA) virüsüne rastlandı.

Milas Belediyesi personeli Ö.K, şiddetli ağrı ve kanama şikayeti ile 75. Yıl Milas Devlet Hastanesi nöroloji polikliniğine başvurdu. Zehirlenme şüphesiyle ilçedeki özel bir hastaneye sevk edilen hastadan alınan kan örnekleri, Refik Saydam Hıfzıssıhha Enstitüsüne gönderildi. Burada yapılan tahlillerde KKKA virüsüne rastlandı.

Adnan Menderes Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilen hasta, karantinaya alındı.

Öte yandan, hastanın ailesi ile temas ettiği düşünülen hastane personelinden incelenmek üzere kan örnekleri alındı.

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.