Mut Sulama Birliği 17 İşçi Alım İlanı

Mut Sulama Birliği 17 İşçi Alım İlanı
Yayınlama: 02.05.2015
Düzenleme: 05.03.2021 22:04
357
A+
A-

Bu ilana Kişisel Durumu “Normal” olanlarla birlikte “TMY (Terorle Mücadelede Yaralanan)” olanlar da başvurabilir.

Bu işgücü istemi, İŞKUR’un MERSİN ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ biriminden ilan edilmiştir.
                                         

Bu ilana Kişisel Durumu “Normal” olanlarla birlikte “TMY (Terorle Mücadelede Yaralanan)” olanlar da başvurabilir.
Bu işgücü istemi, İŞKUR‘un MERSİN ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ biriminden ilan edilmiştir.

                                                                            MUT SULAMA BİRLİĞİ BAŞKANLIĞI

Son Başvuru Tarihi: 04.05.2015

Yayınlanma Tarihi: 24.04.2015

TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE;

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. 12.05.2015 tarihinde saat:10.00 da Mut Sulama Birliği Başkanlığında noter huzurunda kura çekimi yapılacaktır.

Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır.

Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.

Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir.

Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir.

İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

Kuraya tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir.

Kuraya tabi taleplere başvuran önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilir.

Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici işgücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır

. a)Talebe başvuru süresi içerisinde İlçe düzeyinde karşılanacak geçici bir talep için adresini o ilçe içerisinde değiştiren adayların kamu talebine başvurusu kabul edilecektir.

b) Talebe başvuru süresi içerisinde İlçe düzeyinde karşılanacak geçici bir talep için adresini diğer ilçe veya illerden taşıyan adayların kamu talebine başvurusu kabul edilmeyecektir. Talep kura’ya tabii talep olup, talebe Lise ve Dengi mezunları da başvuru yapabilir.Talep ilçe (mut) bazında karşılanacaktır.

Beden İşçisi (Genel)Pratikten
Kişisel Bilgiler
CinsiyetYaş AralığıBoy AralığıKilo Aralığı
Kadın –   –   – 
Erkek –   –   – 
Öğrenim Bilgileri
En Az Öğrenim Seviyesi:İlköğretim
En Fazla Öğrenim Seviyesi:Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
Kura Bilgileri
Kura Yeri:MUT SULAMA BİRLİĞİ BAŞKANLIĞI
Kura Tarihi:12.05.2015
Kura Saat Dilimi:10:00 – 11:00
Çalışma Adresi Bilgisi
Yer:Yurtiçi
Çalışma Adresi:PINARBAŞI MAH PINAR SOK NO:1
33600 MUT
MERSİN / TÜRKİYE
Tercih Edilen İkamet İlçeleri:MUT
İrtibat Bilgileri
Adı Soyadı:
Ünvanı:
Telefon No:
E-Posta:
Diğer Bilgiler
İşveren Türü:Kamu
Toplam Açık İş Sayısı:17
İş Sözleşmesi Tipi:Belirli Süreli (Geçici)
Çalışma Şekli:Tam Süreli

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.