SON DAKİKA

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı Yapacak

Bu haber 22 Haziran 2016 - 11:07 'de eklendi.

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı Yapacak.
4-6 YAŞ ÇOCUK EĞİTİMİ VE ETKİNLİKLERİ SERTİFİKA PROGRAMI HAKKINDA DETAYLI BİLGİ VE BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ!
İşte detaylar;

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörlüğünden:

Ü

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı Yapacak.

4-6 YAŞ ÇOCUK EĞİTİMİ VE ETKİNLİKLERİ SERTİFİKA PROGRAMI HAKKINDA DETAYLI BİLGİ VE BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ!

İşte detaylar;

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemiz birimlerine 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ve 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesi hükümleri dahilinde Öğretim Üyesi alınacaktır.

Başvurular ilanın Resmi Gazete’de yayın tarihinden itibaren 15 (onbeş) gündür.

Öğretim Üyesi kadrosuna başvuracak adayların 2547 sayılı Yükseköğretim Kanununun 23. maddesi ile “Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Kriterleri Yönergesi”nde öngörülen puanları sağlamış olmaları şartıyla;

Yardımcı Doçent kadrosuna başvuracak adayların; başvurdukları bölüm ve anabilim dalı ile yabancı dilini belirten dilekçelerine, özgeçmiş, 2 (iki) adet fotoğraf, nüfus cüzdanı örneği, yayın listesi, başvurdukları anabilim dalında yapmış oldukları doktora belgesi (yurtdışından alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylanmış olması) ve yabancı dil başarı belgesini, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 (dört) adet dosyayı ekleyerek ilgili Fakülte Dekanlığına, şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.

Herhangi bir kamu kurumunda çalışanlar (daha önce çalışıp ayrılsalar dahi) çalıştığı kurumdan alacakları onaylı ayrıntılı hizmet belgesini müracaat belgesine ekleyerek ibraz edeceklerdir.

Yardımcı Doçent kadrosuna; Profesör ve Doçentler müracaat edemezler.

Duyurulur.

BİRİMİBÖLÜMÜANABİLİM DALIUNVANDERECEADETAÇIKLAMA
Fen Edebiyat FakültesiDoğu Dilleri ve EdebiyatlarıJapon Dili ve EdebiyatıYrd. Doç.31Meiji Dönemi Japon Edebiyatı üzerine çalışmaları olmak.
Fen Edebiyat FakültesiFelsefeSistematik Felsefe ve MantıkYrd. Doç.31Leibniz ve çağdaş doğruluk kuramları konularında çalışmış olmak.
Fen Edebiyat FakültesiCoğrafyaCoğrafyaYrd. Doç.51Göç, diaspora mekanları ve ulusaşırı mekanlar, mekan ve aidiyet konularında çalışma yapmış olmak.
Mühendislik-Mimarlık FakültesiJeodezi ve Fotogrametri MühendisliğiJeodezi ve Fotogrametri MühendisliğiYrd. Doç.31GPS hassas nokta konumlama doğruluğunu artırmak için modelleme stratejileri geliştirme konularında çalışma yapmış olmak.

Bir önceki yazımız olan Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı Yapacak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.