SON DAKİKA

Niğde Üniversitesi 16 Akademik Personel Alım İlanı

Bu haber 10 Aralık 2015 - 7:39 'de eklendi.

Niğde Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine 2547 sayılı Kanun ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Yönetmeliği ve Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı’nca onaylanan Üniversitemiz Öğretim Üyeliği Kadrolarına Başvur Niğde Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine 2547 sayılı Kanun ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Yönetmeliği ve Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı’nca onaylanan Üniversitemiz Öğretim Üyeliği Kadrolarına Başvuru Koşulları ve Uygulama İlkeleri Yönergesi hükümlerine göre aşağıda belirtilen bölüm ve anabilim dallarına Öğretim Üyesi alınacaktır.

Niğde Üniversitesi Öğretim Üyeliği Kadrolarına Başvuru Koşulları ve Uygulama İlkeleri Yönergesi Üniversitemiz web sitesinin (www.nigde.edu.tr) yönetmelikler ve yönergeler bölümünde yer almaktadır.

Başvurular ilanın günlük gazetede yayın tarihi itibariyle 15 (onbeş) gündür. (Günlük gazete ve Resmi Gazete’nin ilan tarihlerinin en son olanı dikkate alınacaktır)

Profesörlük kadrosu daimi statüde olup, başvuracak adayların 2547 sayılı Kanun’un 26. maddesinde belirtilen şartlara ve Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Kriterlerine haiz olması, Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığının web sitesi matbu formlar modülünde bulunan öğretim üyesi başvuru dilekçesine, özgeçmiş, nüfus cüzdan sureti, 2 adet fotoğraf, Doçentlik başarı belgesi, yayın listesi ile birlikte bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 6 adet dosyayı ekleyerek Üniversitemiz Personel Dairesi Başkanlığına şahsen başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Doçentlik kadrosu daimi statüde olup, başvuracak adayların 2547 sayılı Kanun’un 25. maddesinde belirtilen şartlara ve Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Kriterlerine haiz olması, Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığının web sitesi matbu formlar modülünde bulunan öğretim üyesi başvuru dilekçesine, özgeçmiş, nüfus cüzdan sureti, 2 adet fotoğraf, Doçentlik başarı belgesi, yayın listesi ile birlikte bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 nüsha dosyayı ekleyerek Üniversitemiz Personel Dairesi Başkanlığına şahsen başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

 

BİRİMİ VE BÖLÜMÜANABİLİMDALI VEYA ALANIÜNVANIADETAÇIKLAMALAR
EĞİTİM FAKÜLTESİ
İlköğretimFen Bilgisi EğitimiDoçent2
İlköğretimSınıf EğitimiDoçent1
FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ
SosyolojiUygulamalı SosyolojiProfesör1
TarihTürkiye Cumhuriyeti TarihiDoçent1
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
İşletmeÜretim Yönetimi ve PazarlamaProfesör1
İktisatİktisat TeorisiDoçent1
İktisatİktisadi Gelişme ve Uluslararası İktisatProfesör1
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Çevre MühendisliğiÇevre BilimleriDoçent1
Jeoloji MühendisliğiUygulamalı JeolojiDoçent1
Mekatronik MühendisliğiKontrol ve OtomasyonDoçent1
İnşaat MühendisliğiYapıDoçent1
MİMARLIK FAKÜLTESİ
MimarlıkBina BilgisiDoçent1
TARIM BİLİMLERİ VE TEKNOLOJİLERİ FAKÜLTESİ
Bitkisel Üretim ve TeknolojileriBitkisel Üretim ve TeknolojileriDoçent1KPDS, ÜDS veya YDS’den en az 80 puan almış olmak veya lisans yada doktora eğitimini %100 İngilizce tamamlamış olmak.
Tarımsal Genetik MühendisliğiTarımsal BiyoinformatikDoçent1KPDS, ÜDS veya YDS’den en az 80 puan almış olmak veya lisans yada doktora eğitimini %100 İngilizce tamamlamış olmak.
BOR MESLEK YÜKSEKOKULU
Gıda İşlemeGıda Kalite Kontrolü ve AnaliziDoçent1

Bir önceki yazımız olan MKEK Mühimmat Fabrikası Terörle Mücadelede Yaralanan Personel Alım İlanı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.