DOLAR
EURO
ALTIN
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 29°C
Az Bulutlu

Niğde Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı

16.06.2015
165
A+
A-

Niğde Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine 2547 sayılı Kanun ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Yönetmeliği ve Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı’nca onaylanan Üniversitemiz Öğretim Üyeliği Kadrolarına Başvur Niğde Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine 2547 sayılı Kanun ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Yönetmeliği ve Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı’nca onaylanan Üniversitemiz Öğretim Üyeliği Kadrolarına Başvuru Koşulları ve Uygulama İlkeleri Yönergesi hükümlerine göre aşağıda belirtilen bölüm ve anabilim dallarına Öğretim Üyesi alınacaktır.

Niğde Üniversitesi Öğretim Üyeliği Kadrolarına Başvuru Koşulları ve Uygulama İlkeleri Yönergesi Üniversitemiz web sitesinin (www.nigde.edu.tr) yönetmelikler ve yönergeler bölümünde yer almaktadır.

Başvurular ilanın günlük gazetede yayın tarihi itibariyle 15 (onbeş) gündür. (Günlük gazete ve Resmi Gazete’nin ilan tarihlerinin en son olanı dikkate alınacaktır)

Profesörlük kadrosu daimi statüde olup, başvuracak adayların 2547 sayılı Kanun’un 26. maddesinde belirtilen şartlara ve Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Kriterlerine haiz olması, Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığının web sitesi matbu formlar modülünde bulunan öğretim üyesi başvuru dilekçesine, özgeçmiş, nüfus cüzdan sureti, 2 adet fotoğraf, Doçentlik başarı belgesi, yayın listesi ile birlikte bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 6 adet dosyayı ekleyerek Üniversitemiz Personel Dairesi Başkanlığına şahsen başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Doçentlik kadrosu daimi statüde olup, başvuracak adayların 2547 sayılı Kanun’un 25. maddesinde belirtilen şartlara ve Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Kriterlerine haiz olması, Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığının web sitesi matbu formlar modülünde bulunan öğretim üyesi başvuru dilekçesine, özgeçmiş, nüfus cüzdan sureti, 2 adet fotoğraf, Doçentlik başarı belgesi, yayın listesi ile birlikte bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 nüsha dosyayı ekleyerek Üniversitemiz Personel Dairesi Başkanlığına şahsen başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Duyurulur.

Tüm Akademik İlanlar İçin Tıklayın

 

Facebook Akademik İlanlar Sayfası İçin Tıklayın

BİRİMİ VE BÖLÜMÜANABİLİMDALI VEYA ALANIÜNVANIADETAÇIKLAMALAR
EĞİTİM FAKÜLTESİ
Eğitim BilimleriRehberlik ve Psikolojik DanışmanlıkProfesör1
Eğitim BilimleriEğitim Programları ve ÖğretimDoçent1
İlköğretimİlköğretim Matematik EğitimiDoçent1
İlköğretimSınıf EğitimiDoçent1
FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ
BiyoteknolojiProfesör3
BiyoteknolojiDoçent2
Çağdaş Türk Lehçeleri ve EdebiyatlarıÇağdaş Türk Lehçeleri ve EdebiyatlarıProfesör1
Türk Dili ve EdebiyatıEski Türk EdebiyatıProfesör1
Türk Dili ve EdebiyatıTürk Halk EdebiyatıProfesör1
MatematikGeometriProfesör1
MatematikAnaliz ve Fonksiyonlar TeorisiDoçent1
FizikKatıhal FiziğiDoçent1
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
İşletmeMuhasebe FinansmanProfesör1
İşletmeMuhasebe FinansmanDoçent1
İşletmeÜretim Yönetimi ve PazarlamaProfesör2
Kamu YönetimiKentleşme ve Çevre SorunlarıProfesör1
Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkilerSiyasi TarihDoçent1
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Makine MühendisliğiTermodinamikProfesör1
Çevre MühendisliğiÇevre TeknolojisiDoçent1
MİMARLIK FAKÜLTESİ
MimarlıkYapı BilgisiDoçent1
TARIM BİLİMLERİ VE TEKNOLOJİLERİ FAKÜLTESİ
Hayvansal Üretim ve TeknolojileriHayvan Yetiştirme ve TeknolojileriProfesör2
NİĞDE ZÜBEYDE HANIM SAĞLIK YÜKSEKOKULU
EbelikDoçent1

165 kez görüntülendi.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.