SON DAKİKA

Ömer Halisdemir Üniversitesi 17 Öğretim Üyesi Alımı

Bu haber 03 Mart 2017 - 9:21 'de eklendi.

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Rektörlüğü 17 kişilik öğretim üyesi alımı için bildiri yayımladı.

ÖMER HALÍSDEMÍR ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN
 

Üniversitemiz Tıp Fakültesine 2547 sayılı Kanun ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Yönetmeliği ve Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı’nca onaylanan Üniversitemiz Öğretim Üyeliği Kadrolarına Başvuru Koşulları ve Uygulama İlkeleri Yönergesi hükümlerine göre aşağıda belirtilen bölüm ve anabilim dallarına Öğretim Üyesi alınacaktır.
Ömer Halisdemir Üniversitesi Öğretim Üyeliği Kadrolarına Başvuru Koşulları ve Uygulama İlkeleri Yönergesi Üniversitemiz web sitesinin (www.ohu.edu.tr) yönetmelikler ve yönergeler bölümünde yer almaktadır.
Başvurular ilanın günlük gazetede yayın tarihi itibariyle 15 (onbeş) gündür. (Günlük gazete ve Resmi Gazete’nin ilan tarihlerinin en son olanı dikkate alınacaktır)
Profesörlük kadrosu daimi statüde olup, başvuracak adayların 2547 sayılı Kanun’un 26. maddesinde belirtilen şartlara ve Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Kriterlerine haiz olması, Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığının web sitesi matbu formlar modülünde bulunan öğretim üyesi başvuru dilekçesine, özgeçmiş, nüfus cüzdan sureti, 2 adet fotoğraf, Doçentlik başarı belgesi, yayın listesi ile birlikte bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 6 adet dosyayı ekleyerek Üniversitemiz Personel Dairesi Başkanlığına şahsen başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.
Doçentlik kadrosu daimi statüde olup, başvuracak adayların 2547 sayılı Kanun’un 25. maddesinde belirtilen şartlara ve Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Kriterlerine haiz olması, Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığının web sitesi matbu formlar modülünde bulunan öğretim üyesi başvuru dilekçesine, özgeçmiş, nüfus cüzdan sureti, 2 adet fotoğraf, Doçentlik başarı belgesi, yayın listesi ile birlikte bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 nüsha dosyayı ekleyerek Üniversitemiz Personel Dairesi Başkanlığına şahsen başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.
Yardımcı Doçentlik kadrosuna başvuracak adayların 2547 sayılı Kanun’un 23. maddesinde belirtilen şartlara ve Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Kriterlerine haiz olması, TUS yabancı dil sınavından başarılı olması veya Tıpta ve Diş Hekimliğinde Uzmanlık Eğitimi Yönetmenliğinde belirtilen yabancı dil başarı şartını sağlaması gerekmekte olup, Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığının web sitesi matbu formlar modülünde bulunan öğretim üyesi başvuru dilekçesine, özgeçmiş, nüfus cüzdan sureti, 2 adet fotoğraf, doktora/tıpta uzmanlık belgesi ile birlikte bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 nüsha dosyayı başvuru dosyasına ekleyerek Üniversitemiz Personel Dairesi Başkanlığına şahsen başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

 
 

BİRİMİ VE BÖLÜMÜANABİLİM DALIÜNVANIADETAÇIKLAMALAR
TIP FAKÜLTESİ
CERRAHİ TIP BİLİMLERİTIBBİ PATOLOJİYrd.Doç.Dr.1
CERRAHİ TIP BİLİMLERİANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYONYrd.Doç.Dr.2
CERRAHİ TIP BİLİMLERİÜROLOJİYrd.Doç.Dr.1
CERRAHİ TIP BİLİMLERİGENEL CERRAHİProf.Dr.1
CERRAHİ TIP BİLİMLERİGENEL CERRAHİYrd.Doç.Dr.1
CERRAHİ TIP BİLİMLERİORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİYrd.Doç.Dr.1
CERRAHİ TIP BİLİMLERİKADIN HASTALIKLARI VE DOĞUMYrd.Doç.Dr.1
DAHİLİ TIP BİLİMLERİENFEKSİYON HASTALIKLARI VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİYrd.Doç.Dr.1
DAHİLİ TIP BİLİMLERİFİZİKSEL TIP VE REHABİLİTASYONYrd.Doç.Dr.1
DAHİLİ TIP BİLİMLERİİÇ HASTALIKLARIYrd.Doç.Dr.1
DAHİLİ TIP BİLİMLERİTIBBİ FARMAKOLOJİYrd.Doç.Dr.1
DAHİLİ TIP BİLİMLERİTIBBİ GENETİKProf.Dr.1
TEMEL TIP BİLİMLERİHİSTOLOJİ VE EMBRİYOLOJİYrd.Doç.Dr.1
TEMEL TIP BİLİMLERİANATOMİProf.Dr.1
TEMEL TIP BİLİMLERİANATOMİYrd.Doç.Dr.1
TEMEL TIP BİLİMLERİFİZYOLOJİDoçent1

Bir önceki yazımız olan MSB Sözleşmeli Dış Kaynaktan Bando Sınıfı Astsubay Alım İlanı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.