SON DAKİKA

Ömer Halisdemir Üniversitesi Personel Alımı Yapacak

Bu haber 16 Aralık 2016 - 16:35 'de eklendi.

Üniversite aşağıda belirtilen birimlerine 2547 sayılı Kanun ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Yönetmeliği ve Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı’nca onaylanan Üniversitemiz Öğretim Üyeliği Kadrolarına Başvuru Koşulları ve Uygulama İlkeleri Yönergesi hükümlerine göre aşağıda belirtilen bölüm ve anabilim dallarına Öğretim Üyesi alınacaktır. ÖMER HALÍSDEMÍR ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine 2547 sayılı Kanun ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Yönetmeliği ve Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı’nca onaylanan Üniversitemiz Öğretim Üyeliği Kadrolarına Başvuru Koşulları ve Uygulama İlkeleri Yönergesi hükümlerine göre aşağıda belirtilen bölüm ve anabilim dallarına Öğretim Üyesi alınacaktır.
Ömer Halisdemir Üniversitesi Öğretim Üyeliği Kadrolarına Başvuru Koşulları ve Uygulama İlkeleri Yönergesi Üniversitemiz web sitesinin (www.ohu.edu.tr) yönetmelikler ve yönergeler bölümünde yer almaktadır.
Başvurular ilanın günlük gazetede yayın tarihi itibariyle 15 (onbeş) gündür. (Günlük gazete ve Resmi Gazete’nin ilan tarihlerinin en son olanı dikkate alınacaktır),

Profesörlük kadrosu daimi statüde olup, başvuracak adayların 2547 sayılı Kanun’un 26. maddesinde belirtilen şartlara ve Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Kriterlerine haiz olması, Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığının web sitesi matbu formlar modülünde bulunan öğretim üyesi başvuru dilekçesine, özgeçmiş, nüfus cüzdan sureti, 2 adet fotoğraf, Doçentlik başarı belgesi, yayın listesi ile birlikte bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 6 adet dosyayı ekleyerek Üniversitemiz Personel Dairesi Başkanlığına şahsen başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.
Doçentlik kadrosu daimi statüde olup, başvuracak adayların 2547 sayılı Kanun’un 25. maddesinde belirtilen şartlara ve Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Kriterlerine haiz olması, Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığının web sitesi matbu formlar modülünde bulunan öğretim üyesi başvuru dilekçesine, özgeçmiş, nüfus cüzdan sureti, 2 adet fotoğraf, Doçentlik başarı belgesi, yayın listesi ile birlikte bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 nüsha dosyayı ekleyerek Üniversitemiz Personel Dairesi Başkanlığına şahsen başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

EN GÜNCEL HABERLERDEN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN TIKLAYIN 

Yardımcı Doçentlik kadrosuna başvuracak adayların 2547 sayılı Kanun’un 23. maddesinde belirtilen şartlara ve Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Kriterlerine haiz olması, Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığının web sitesi matbu formlar modülünde bulunan öğretim üyesi başvuru dilekçesine, özgeçmiş, nüfus cüzdan sureti, 2 adet fotoğraf, doktora belgesi, Yabancı Dil Belgesi (KPDS, ÜDS, YDS veya eşdeğerliliği Yükseköğretim Kurulu Başkanlığınca kabul edilen sınavların birinden 55 ve üzeri bir puana sahip olmak.) ile birlikte bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 nüsha dosyayı başvuru dosyasına ekleyerek Üniversitemiz Personel Dairesi Başkanlığına şahsen başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Duyurulur.
BİRİMİ VE BÖLÜMÜANABILIMDALI / PROGRAMIUNVANIADETAÇIKLAMALAR
EĞİTİM FAKÜLTESİ
Sosyal Bilimler ve Türkçe EğitimiSosyal Bilgiler EğitimiYardımcı Doçent1 
FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ
Türk Dili ve EdebiyatıYeni Türk EdebiyatıYardımcı Doçent1 

 

ArkeolojiYardımcı Doçent2 
iktisadi ve idari bilimler fakültesi
İşletmeMuhasebe FinansmanProfesör1 
Kamu YönetimiYönetim BilimleriYardımcı Doçent2 
mühendislik fakültesi
Jeoloji MühendisliğiGenel JeolojiProfesör1 
Elektrik Elektronik MühendisliğiElektronikYardımcı Doçent1 
iletişim fakültesi
GazetecilikYardımcı Doçent1 
islami ilimler fakültesi
Felsefe ve Din BilimleriDin BilimleriYardımcı Doçent1 
TIP FAKÜLTESİ
Cerrahi Tıp BilimleriKalp ve Damar CerrahisiDoçent1 
Cerrahi Tıp BilimleriGenel CerrahiYardımcı Doçent1 
Cerrahi Tıp BilimleriGöğüs CerrahisiYardımcı Doçent1 
Cerrahi Tıp BilimleriGöz HastalıklarıYardımcı Doçent1Göz hastalıkları uzmanı olmak ve Transkanaliküler Multidiod DSR ile Eksternal DSR Cerrahisi konularında çalışma yapmış olmak.
Cerrahi Tıp BilimleriTıbbi PatolojiYardımcı Doçent1 
Cerrahi Tıp BilimleriKadın Hastalıkları ve DoğumYardımcı Doçent1 
Dahili Tıp BilimleriÇocuk Sağlığı ve HastalıklarıYardımcı Doçent1 

EN GÜNCEL HABERLERDEN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN TIKLAYIN 

 

Dahili Tıp Bilimleriİç HastalıklarıYardımcı Doçent1 
Dahili Tıp BilimleriTıbbi FarmakolojiYardımcı Doçent1 
Temel Tıp BilimleriAnatomiProfesör1Doçentliğini Anatomi alanında almış olmak.
Temel Tıp BilimleriTıbbi MikrobiyolojiProfesör1Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı olmak
Temel Tıp BilimleriHistoloji ve EmbriyolojiYardımcı Doçent1 
Temel Tıp BilimleriTıbbi BiyolojiYardımcı Doçent1 
Temel Tıp BilimleriTıbbi BiyokimyaYardımcı Doçent1 
Temel Tıp BilimleriFizyolojiYardımcı Doçent1 
MİMARLIK FAKÜLTESİ
MimarlıkYapı BilgisiYardımcı Doçent1 
BOR MESLEK YÜKSEKOKULU
Bilgisayar TeknolojileriBilgisayar ProgramcılığıYardımcı Doçent1 

 
 
 

Bir önceki yazımız olan Kafkas Üniversitesi 44 Akademik Personel Alımı Yapacak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.