Ordu Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı

Ordu Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı
Yayınlama: 19.09.2015
Düzenleme: 05.03.2021 22:27
385
A+
A-

T.C.

ORDU ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN

Üniversitemize, 2547 sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği hükümleri ile Üniversitemiz Öğretim Üyeliği Kadrolarına Başvuru ve Atanma Koşulları ve Uygulama Yönergesine göre devamlı s T.C.

ORDU ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN

Üniversitemize, 2547 sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği hükümleri ile Üniversitemiz Öğretim Üyeliği Kadrolarına Başvuru ve Atanma Koşulları ve Uygulama Yönergesine göre devamlı statüde çalıştırılmak üzere Öğretim Üyesi alınacaktır. Adayların, 657 sayılı Kanunun 48. maddesindeki ve diğer ilgili mevzuatlardaki şartları taşımaları gerekmektedir.

Profesör adaylarının; Başvuru Formuna (www.odu.edu.tr adresinden ulaşılabilir), özgeçmişleri, 4 fotoğraf, Nüfus Cüzdanı fotokopisi, lisans, yüksek lisans, doktora ve doçentlik belgelerinin noter onaylı suretleri, başlıca araştırma eserini belirttiği yayın listesini, kongre ve konferans tebliğleri ile bunlara yapılan atıfları, eğitim-öğretim faaliyetlerini, yönetimlerinde devam eden ve biten doktora, sanatta yeterlik veya yüksek lisans çalışmalarını, Üniversiteye katkılarını kapsayan ve belgeleyen 6 takım dosya ile Rektörlük Personel Dairesi Başkanlığına şahsen başvurmaları gerekmektedir.

Doçent adaylarının; Başvuru Formuna (www.odu.edu.tr adresinden ulaşılabilir), özgeçmişleri, 4 fotoğraf, Nüfus Cüzdanı fotokopisi ve lisans, yüksek lisans, doktora ve doçentlik belgelerinin noter onaylı suretleri, yayın listesini, bilimsel çalışma ve yayınlarını, Üniversiteye katkılarını kapsayan ve belgeleyen 4 takım dosya ile Rektörlük Personel Dairesi Başkanlığına şahsen başvurmaları gerekmektedir.

Genel Şartlar;

*Adayların; www.odu.edu.tr internet adresindeki Personel Daire Başkanlığı web sayfasından erişebilecekleri “Ordu Üniversitesi Öğretim Üyeliği Kadrolarına Başvuru ve Atanma Koşulları ve Uygulama Yönergesi”ne göre puanlama tablosunu hazırlayarak dilekçelerine ve yayın dosyalarına eklemeleri gerekmektedir.

*Herhangi bir kamu kurumunda çalışanların (daha önce çalışıp ayrılsalar dahi), çalıştıkları kuramlarından alacakları onaylı “Hizmet Belgesini” dosyalarına eklemeleri gerekmektedir.

* Yurtdışından alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylanmış olması gerekmektedir.

*Tıp Fakültesi kadrolarına başvuruda bulunacak adaylardan, halen Sağlık Bakanlığında görev yapanların mecburi hizmet yükümlülüklerinin olmadığını belgelendirmeleri zorunludur.

MÜRACAAT TARİHİ; İlanın Resmi Gazete ve Ulusal Gazetede yayınlandığı tarihten itibaren (en son yayınlanan ilan dikkate alınacaktır) 20 gündür.

BirimiBölüm/Anabilim DalıUnvanıAdetK/DAçıklama
Fen Edebiyat FakültesiKimya / Organik KimyaProfesör11
Fen Edebiyat FakültesiKimya / KimyaDoçent11

 

Fen Edebiyat FakültesiBiyoloji / ZoolojiDoçent12
Fen Edebiyat FakültesiYabancı Diller / İngiliz Dili ve EdebiyatıDoçent11
Fatsa Deniz Bilimleri FakültesiBalıkçılık Teknolojisi Mühendisliği / Su Ürünleri İşlemeProfesör11
Fatsa Deniz Bilimleri FakültesiBalıkçılık Teknolojisi Mühendisliği / Balıkçılık YönetimiDoçent11Su Ürünleri alanında Doçentliğini almış olmak.
Fatsa Deniz Bilimleri FakültesiBalıkçılık Teknolojisi Mühendisliği / Yetiştiricilik ve Balık HastalıklarıDoçent11Su Ürünleri alanında Doçentliğini almış olmak.
Fatsa Deniz Bilimleri FakültesiDeniz Bilimleri ve Teknolojisi Müh. / Deniz BilimleriDoçent12Biyoloji alanında Doçentliğini almış olmak.
Tıp FakültesiDahili Tıp Bilimleri / Çocuk Sağlığı ve HastalıklarıProfesör11
Tıp FakültesiDahili Tıp Bilimleri / Aile HekimliğiDoçent11
Eğitim FakültesiTürkçe Eğitimi / Türkçe EğitimiDoçent11

 

 

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.