SON DAKİKA

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı

Bu haber 30 Kasım 2015 - 10:14 'de eklendi.

T.C. OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN

Üniversitemize 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesi, 2547 sayılı Kanunun 23 ve 25. maddeleri, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Yönetmeliği hükümleri ile Osmaniye Korkut Ata Ünivers T.C. OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN

Üniversitemize 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesi, 2547 sayılı Kanunun 23 ve 25. maddeleri, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Yönetmeliği hükümleri ile Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Atama ve Yükseltme Yönergesi uyarınca öğretim üyesi alınacaktır.

DOÇENT İÇİN:

Doçent kadrosu daimi statüde olup, başvuracakların başvurdukları birim ve anabilim dalını belirten dilekçelerine, özgeçmiş, 2 adet fotoğraf, nüfus cüzdanı sureti, lisans, yüksek lisans, doktora, doçentlik belgeleri, yayın listesi ile (4) dört takım halinde hazırlayacakları bilimsel çalışma ve yayın dosyalarını ekleyerek, Personel Dairesi Başkanlığına başvuruda bulunulması gerekmektedir.

YARDIMCI DOÇENT İÇİN:

Yardımcı Doçent kadrolarına başvuracakların başvurdukları birim ve anabilim dalını belirten dilekçelerine, özgeçmiş, 2 adet fotoğraf, nüfus cüzdanı sureti, lisans, yüksek lisans, doktora, yayın listesi ile (4) dört takım halinde hazırlayacakları bilimsel çalışma ve yayın dosyalarını ekleyerek, ilgili birime başvuruda bulunulması gerekmektedir.

– Yabancı ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylanması gerekmektedir.

– Herhangi bir kamu kurumunda çalışanlar (daha önce çalışıp ayrılsalar dahi) çalıştığı kurumdan alacakları onaylı ayrıntılı hizmet belgesini müracaat belgesine ekleyerek ibraz edeceklerdir.

– Başvuru süresi ilanın yayım tarihi itibariyle on beşinci günün mesai bitimidir. Belirtilen koşulları taşımayan, eksik belge ile yapılacak başvurular, süresi içinde yapılmayan ve posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

İlanla ilgili tüm bilgiler Üniversitemizin www.osmaniye.edu.tr internet adresinde yer almaktadır.

BirimiBölümüAnabilim

Dalı

Kadro

Ünvanı

Drc.AdetAçıklamalar
İktisadi ve İdari

Bilimler Fak.

Siyaset Bilimi ve Kamu YönetimiDoç. Dr.31Kamu Yönetimi Bilim alanında doçentlik ünvanı almak, yerel yönetimler konusunda yayımlanmış bilimsel çalışmaları olmak.
Mühendislik

Fak.

İmalat

Mühendisliği

Yrd. Doç. Dr.51Mekanik Bilim Dalında doktora yapmış olmak ve ağsız yöntemler konusunda çalışmalar yapmış olmak.
Fen Edebiyat Fak.MatematikUygulamalı

Matematik

Yrd. Doç. Dr.51Uygulamalı Matematik Anabilim Dalında doktora yapmış olmak ve diferansiyel denklemlerin ağsız yöntemlerle sayısal çözümleri konusunda çalışmalar yapmış olmak.
Kadirli

Uygulamalı

Bilimler

Y.O.

Organik Tarım İşletmeciliğiYrd. Doç. Dr.51Tarım Ekonomisi Anabilim Dalında doktora yapmış olmak ve tarımsal işletmecilik ve tarıma dayalı sanayi işletmeleri üzerine çalışmalar yapmış olmak.

Bir önceki yazımız olan Necmettin Erbakan Üniversitesi 25 Akademik Personel Alacak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.