Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Akademik Personel Alımı

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Akademik Personel Alımı
Yayınlama: 18.05.2015
Düzenleme: 05.03.2021 22:10
569
A+
A-

T.C.

OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN

Üniversitemize 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesi, 2547 sayılı Kanunun ilgili maddeleri, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Yönetmeliği hükümleri ile Osmaniye Korkut Ata Ünivers T.C.

OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN

Üniversitemize 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesi, 2547 sayılı Kanunun ilgili maddeleri, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Yönetmeliği hükümleri ile Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Atama ve Yükseltme Yönergesi uyarınca öğretim üyesi alınacaktır.

PROFESÖR İÇİN:

Profesör kadroları daimi statüde olup, başvuracakların başvurdukları birim ve anabilim dalını belirten dilekçelerine, özgeçmiş, 2 adet fotoğraf, nüfus cüzdanı sureti, lisans, yüksek lisans, doktora, doçentlik belgeleri, yayın listesi ile (6) altı takım halinde hazırlayacakları bilimsel çalışma ve yayın dosyalarını ekleyerek, Rektörlük Personel Dairesi Başkanlığına başvuruda bulunulması gerekmektedir.

DOÇENT İÇİN:

Doçent kadrosu daimi statüde olup, başvuracakların başvurdukları birim ve anabilim dalını belirten dilekçelerine, özgeçmiş, 2 adet fotoğraf, nüfus cüzdanı sureti, lisans, yüksek lisans, doktora, doçentlik belgeleri, yayın listesi ile (4) dört takım halinde hazırlayacakları bilimsel çalışma ve yayın dosyalarını ekleyerek, Personel Dairesi Başkanlığına başvuruda bulunulması gerekmektedir.

YARDIMCI DOÇENT İÇİN:

Yardımcı Doçent kadrolarına başvuracakların başvurdukları birim ve anabilim dalını belirten dilekçelerine, özgeçmiş, 2 adet fotoğraf, nüfus cüzdanı sureti, lisans, yüksek lisans, doktora, yayın listesi ile (4) dört takım halinde hazırlayacakları bilimsel çalışma ve yayın dosyalarını ekleyerek, ilgili birime başvuruda bulunulması gerekmektedir.

  • Yabancı ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylanması gerekmektedir.
  • Herhangi bir kamu kurumunda çalışanlar (daha önce çalışıp ayrılsalar dahi) çalıştığı kurumdan alacakları onaylı ayrıntılı hizmet belgesini müracaat belgesine ekleyerek ibraz edeceklerdir.
  • Başvuru süresi ilanın yayım tarihi itibariyle on beşinci günün mesai bitimidir. Belirtilen koşulları taşımayan, eksik belge ile yapılacak başvurular, süresi içinde yapılmayan ve posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

İlanla ilgili tüm bilgiler Üniversitemizin www.osmaniye.edu.tr internet adresinde yer almaktadır.

BirimiBölümüAnabilim DalıKadroÜnvanıDrcAdetAçıklamalar
MühendislikFak.İnşaatMühendisliğiProf. Dr.11Akışkanlar mekaniği alanında çalışmalar yapmış olmak.
MühendislikFak.İnşaatMühendisliğiYrd. Doç. Dr.41Düşük ve orta yükseklikteki betonarme binalar üzerine çalışmalar yapmış olmak.
MühendislikFak.HaritaMühendisliğiDoç. Dr.31Arazi yönetimi alanında çalışmalar yapmış olmak.
MühendislikFak.İmalatMühendisliğiYrd. Doç. Dr.51Yeniden üretim alanında çalışmalar yapmış olmak.
Fen Edebiyat Fak.KimyaFizikokimyaProf. Dr.11Korozyon ve ligand adsorpsiyon alanında çalışmalar yapmış olmak.
Fen Edebiyat Fak.KimyaOrganik KimyaDoç. Dr.31Asimetrik sentez alanında çalışmalar yapmış olmak.
Fen Edebiyat Fak.BiyolojiBotanikProf. Dr.11Bitki ekolojisi ve toprak biyolojisi alanında çalışmalar yapmış olmak.
İ.İ.B.F.YönetimBilişimSistemleriYönetim veBilişimSistemleriYrd. Doç. Dr.51Yapay sinir ağları konusunda çalışmalar yapmış olmak.
İlahiyat Fak.Felsefe ve Din Bilimleriİslam FelsefesiYrd. Doç. Dr.51Türk düşünce tarihi üzerine çalışmalar yapmış olmak.

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.