ÖSYM Şifresini Unutanlar Nasıl Öğrenebilir?

ÖSYM Şifresini Unutanlar Nasıl Öğrenebilir?
Yayınlama: 29.06.2015
Düzenleme: 05.03.2021 22:11
528
A+
A-

Adaylardan ve takipçilerimizden gelen, ÖSYM Şifremi unuttum nasıl öğrenebilirim, Şifremi unuttum KPSS tercihi yapamıyorum, ÖSYM şifresini nereden öğrenebilirim gibi soruların sıklaşması üzerine Kariyer Memur olarak aşağıdaki videoyu hazırladık. Videoda ÖS Adaylardan ve takipçilerimizden gelen, ÖSYM Şifremi unuttum nasıl öğrenebilirim, Şifremi unuttum KPSS tercihi yapamıyorum, ÖSYM şifresini nereden öğrenebilirim gibi soruların sıklaşması üzerine Kariyer Memur olarak aşağıdaki videoyu hazırladık. Videoda ÖSYM’nin sitesinden “şifremi unuttum” bağlantısı aracılığıyla nasıl şifrenizi öğrenebilirsiniz detaylarıyla anlatılmakta.

 

GİZLİ YANITINI UNUTANLAR NE YAPMALI?

Videoda anlatılan yolla şifre hatırlatması yapabilmek için Gizli Yanıtınızı bilmeniz gerekli, gizli yanıt sizin daha önceden belirlediğiniz soruya verdiğiniz yanıt olarak adlandırılır ve şifre hatırlatmada aynı soruya tekrar aynı cevabı vermeniz istenir.

Eğer Gizli Yanıtınızı Hatırlamıyorsanız,

ÖSYM Başvuru Merkezlerinden bir miktar ücret karşılığı şifre alabilirsiniz.

Konuyla ilgili sorularınızı aşağıdaki yorum kısmından bize sorabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.