Polis Batıdan Batıya Tayin 2018, Tayinler Açıklandı mı?

Polis Batıdan Batıya Tayin 2018, Tayinler Açıklandı mı?
Yayınlama: 05.07.2018
Düzenleme: 05.03.2021 22:50
2.251
A+
A-

2018 Polis tayinleri ne zaman açıklanacak? Tarih belli oldu mu? Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından her yıl  açıklanan Batıdan Batıya Polis tayinleri ne zaman açıklanacak? EGM tarafından tayinlerle alakalı resmi bir açıklama yapıldı mı? Detaylar haberimizde…

BATIDAN BATIYA POLİS TAYİNLERİ NE ZAMAN AÇIKLANIR?

Batıdan Batıya Polis tayinleri geçen sene 7 Temmuz Cuma günü açıklanmıştı 2018 Batıdan batıya polis tayinlerinin ne zaman açıklanacağıyla ilgili net bilgi henüz bulunmamasına rağmen yine yaklaşık bu tarihlerde açıklanmasını bekliyoruz. 24 Haziran seçimlerinin yeni yapıldığını hesaba katarsak bu tarihlerde biraz gecikme olabilmesi mümkündür.

BATIDAN BATIYA TAYİNLERİ AÇIKLANDIĞINDA ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN TIKLAYIN

2018 POLİS TAYİNLERİ NE ZAMAN?

2018 yılı Haziran ayının sonlarına gelmiş bulunmaktayız. Henüz tayinlerin açıklanması ile ilgili resmi bir açıklama yapılmadı. Fakat seçimler de  tamamlandığı için, tayin işlemlerinin önümüzdeki günlerde açıklanması bekleniyor.

EMNİYET PERSONELLERİ TAYİN SONUÇLARINI NEREDEN ÖĞRENECEK?

Emniyet mensupları pbs sayfalarından şifrelerini girerek sonuçların açıklanmasının ardından görebilirler.

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 1 Yorum
  1. Edanur göçmen dedi ki:

    Eş durumu tayini için başvuru süresi 1/7 Ağustos EGM’nin hala tayin açıklamasını bekliyoruz umarım bu işide hesaba katmışlardır.