Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi 27 Akademik Personel Alım İlanı

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi 27 Akademik Personel Alım İlanı
Yayınlama: 10.12.2015
Düzenleme: 05.03.2021 22:35
285
A+
A-

T.C. RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN

DUYURU

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine, 2547 sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ile Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme T.C. RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN

DUYURU

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine, 2547 sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ile Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma İlkeleri Yönergesi uyarınca Öğretim Üyesi alınacaktır.

Başvuruda İstenen Belgeler

Profesörler İçin

– Başvuru Formu, Ek-2 Formu, Öz Geçmiş, Doçentlik Belgesinin Onaylı örneği, Mezuniyet Belgeleri,

Belgesi ve iki adet fotoğraf

– Ek-2 Formunun da bulunduğu bilimsel çalışma ve yayınları kapsayan 6 (altı) takım dosya Doçentler İçin

– Başvuru Formu, Ek-2 Formu, Öz Geçmiş, Doçentlik Belgesinin Onaylı örneği, Mezuniyet Belgeleri,

Belgesi ve iki adet fotoğraf

– Ek-2 Formunun da bulunduğu bilimsel çalışma ve yayınları kapsayan 4 (dört) takım dosya Yardımcı Doçentler İçin

– Başvuru Formu, Ek-2 Formu, Öz Geçmiş, Mezuniyet Belgeleri, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Askerlik Durum Belgesi ve iki adet fotoğraf

– Ek-2 Formunun da bulunduğu bilimsel çalışma ve yayınları kapsayan 4 (dört) takım dosya Genel Şartlar

– Adayların 657 sayılı Kanun’un 48. maddesindeki genel şartları ve ilanda belirtilen diğer koşulları sağlamaları gerekmektedir.

– Yurtdışından alınan mezuniyet belgelerinin Üniversitelerarası Kurulca Denkliğinin onaylanmış olması gerekmektedir.

– Başvurular ilanın gazetede yayımlandığı tarihten itibaren 15 (onbeş) gün içinde şahsen Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığına yapılacaktır. Posta ile yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

Not: İlana ilişkin ayrıntılı bilgilere ve formlara http://erdogan.edu.tr/ ve http://erdogan.edu.tr/idari/personel/ adreslerinden ulaşılabilir. Ayrıca Yardımcı Doçent kadrolarına başvuran adaylara yapılacak yabancı dil sınavına ilişkin bilgiler http://erdogan.edu.tr/idari/personel/ adreslerinden duyurulacaktır.

BİRİMİBÖLÜMÜANABİLİM

DALI

KADRO UNVANIKADRO

ADEDİ

KADRO

DERECE

AÇIKLAMA
BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR YÜKSEKOKULUSPOR YÖNETİCİLİĞİSPOR YÖNETİM BİLİMLERİPROFESÖR11İlgili alanda Doçentlik unvanını almış olmak.
EĞİTİM FAKÜLTESİEĞİTİM BİLİMLERİEĞİTİM YÖNETİMİ, TEFTİŞİ, PLANLAMASI VE EKONOMİSİDOÇENT11İlgili alanında Doçentlik unvanı almış olmak.
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİİŞLETMEMUHASEBE VE FİNANSMANDOÇENT11Muhasebe bilim alanında Doçentlik unvanı almış olmak.
İLAHİYAT FAKÜLTESİİSLAM TARİHİ VE SANATLARIİSLAM TARİHİDOÇENT11İlgili alanda Doçentlik unvanını almış olmak.
İLAHİYAT FAKÜLTESİTEMEL İSLAM BİLİMLERİKELAMDOÇENT11İlgili alanda Doçentlik unvanını almış olmak.
MÜHENDİSLİK

FAKÜLTESİ

MALZEME BİLİMİ VE NANOTEKNOLOJİ MÜHENDİSLİĞİNANOMALZEMELERDOÇENT11Yarı iletken nano-malzemeler ile hetero- eklem aygıtlar üzerinde çalışma yapmış olmak.
TIP FAKÜLTESİDAHİLİ TIP BİLİMLERİİÇ HASTALIKLARIDOÇENT11Yaşlı hastalarda mortalite ile ilgili klinik çalışma yapmış olmak.
TIP FAKÜLTESİCERRAHİ TIP BİLİMLERİKADIN HASTALIKLARI VE DOĞUMDOÇENT11Overis iskemi-reperfüzyon hasarı konusunda hayvan çalışması yapmış olmak.
TIP FAKÜLTESİCERRAHİ TIP BİLİMLERİKADIN HASTALIKLARI VE DOĞUMDOÇENT11Endometriozis tedavisinde antioksidan ajan kullanımı hakkında deneysel çalışma yapmış olmak.
TIP FAKÜLTESİDAHİLİ TIP BİLİMLERİENFEKSİYON HASTALIKLARI VE KLİNİK

MİKROBİYOLOJİ

DOÇENT11Dirençli acinetobacter baumannii suşlarıyla ilgili molekül çalışma yapmış olmak.
TIP FAKÜLTESİDAHİLİ TIP BİLİMLERİGÖĞÜS HASTALIKLARIDOÇENT11Yoğun bakım infeksiyonları ile ilgili çalışma yapmış olmak.
TIP FAKÜLTESİTEMEL TIP BİLİMLERİTIBBİ MİKROBİYOLOJİ VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİYARDIMCI DOÇENT11İlgili alanda uzmanlığını almış olup toplum ruh sağlığı hastalıkları alanında oksidatif stres konusunda çalışmış olmak.
MÜHENDİSLİK

FAKÜLTESİ

İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİYAPIYARDIMCI DOÇENT11Betonarme konut yapılarının deprem performansının belirlenmesi konusunda çalışma yapmış olmak.
BİRİMİBÖLÜMÜANABİLİM

DALI

KADRO UNVANIKADRO

ADEDİ

KADRO

DERECE

AÇIKLAMA
TEKNİK BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULUKİMYA VE KİMYASAL İŞLEME TEKNOLOJİLERİKİMYA TEKNOLOJİSİ PR.YARDIMCI DOÇENT11Ferrosel birimi içeren elektroaktif azin bileşikleri konusunda çalışma yapmış olmak.
TEKNİK BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULUKİMYA VE KİMYASAL İŞLEME TEKNOLOJİLERİKİMYA TEKNOLOJİSİ PR.YARDIMCI DOÇENT11Termofilik bakterileri üzerinde lipaz enzimi ile ilgili çalışmalar yapmış olmak.
DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİKLİNİK BİLİMLERENDODONTİYARDIMCI DOÇENT11NiTi döner alet sistemlerinin kinematiklerde kullanımı konusunda çalışma yapmış olmak.
EĞİTİM FAKÜLTESİİLKÖĞRETİMSINIF EĞİTİMİYARDIMCI DOÇENT11Hoşgörü değerinin öğretimi konusunda çalışma yapmış olmak.
ARDEŞEN TURİZM FAKÜLTESİTURİZM İŞLETMECİLİĞİTURİZM İŞLETMECİLİĞİYARDIMCI DOÇENT11Toplu ulaşım ağlarında yolculuk planlama konusunda çalışma yapmış olmak.
FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİBİYOLOJİGENEL BİYOLOJİYARDIMCI DOÇENT15İridovirüsler üzerine moleküler ve biyokimyasal çalışmalar yapmış olmak.
FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİKİMYAFİZİKO KİMYAYARDIMCI DOÇENT15Kil-boyarmadde etkileşimine dayalı nanopigment sentezi üzerinde çalışmalar yapmış olmak.
İLAHİYAT FAKÜLTESİFELSEFE VE DİN BİLİMLERİDİN EĞİTİMİYARDIMCI DOÇENT14Din -iddet ilişkisi konusunda çalışma yapmış olmak.
TIP FAKÜLTESİCERRAHİ TIP BİLİMLERİKALP VE DAMAR CERRAHİSİYARDIMCI DOÇENT13Redo vakalar yapmış olup açık kalp cerrahisi konusunda on yıllık deneyime sahip olmak.
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİULUSLARARASI

İLİŞKİLER

ULUSLARARASI

İLİŞKİLER

YARDIMCI DOÇENT13İlgili alanda doktora yapmış olmak.
DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİKLİNİK BİLİMLERAĞIZ, DİŞ VE ÇENE CERRAHİSİYARDIMCI DOÇENT13Ortognatik cerrahi sonrası posterior hava yolunun hesaplamalı akışkanlar dinamiği analizi yöntemi ile değerlendirilmesi konusunda çalışma yapmış olmak.
DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİKLİNİK BİLİMLERAĞIZ, DİŞ VE ÇENE RADYOLOJİSİYARDIMCI DOÇENT13Çene kemiklerindeki radyografik bulgular konusunda çalışma yapmış olmak.
EĞİTİM FAKÜLTESİİLKÖĞRETİMİLKÖĞRETİM MATEMATİK EĞİTİMİYARDIMCI DOÇENT13Analitik, sentetik ve vektörel yaklaşımlara dayalı öğrenme ortamının tasarlanmasına yönelik çalışma yapmış olmak.
EĞİTİM FAKÜLTESİTÜRKÇE EĞİTİMİTÜRKÇE EĞİTİMİYARDIMCI DOÇENT13Dijital öyküler ve çocuk edebiyatı konusunda çalışma yapmış olmak.

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.