Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı
Yayınlama: 04.09.2015
Düzenleme: 05.03.2021 22:26
412
A+
A-

T.C. RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ

REKTÖRLÜĞÜNDEN

DUYURU

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine, 2547 sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ile Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükselti T.C. RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ

REKTÖRLÜĞÜNDEN

DUYURU

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine, 2547 sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ile Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma İlkeleri Yönergesi uyarınca Öğretim Üyesi alınacaktır.

Başvuruda İstenen Belgeler

Doçentler İçin

-Başvuru Formu, Ek-2 Formu, Öz Geçmiş, Doçentlik Belgesinin Onaylı örneği, Mezuniyet Belgeleri, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Askerlik Durum Belgesi ve iki adet fotoğraf

-Ek-2 Formunun da bulunduğu bilimsel çalışma ve yayınları kapsayan 4 (dört) takım dosya Yardımcı Doçentler İçin

-Başvuru Formu, Ek-2 Formu, Öz Geçmiş, Mezuniyet Belgeleri, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Askerlik Durum Belgesi ve iki adet fotoğraf

-Ek-2 Formunun da bulunduğu bilimsel çalışma ve yayınları kapsayan 4 (dört) takım dosya Genel Şartlar

-Adayların 657 sayılı Kanun’un 48. maddesindeki genel şartları ve ilanda belirtilen diğer koşulları sağlamaları gerekmektedir.

-Yurtdışından alınan mezuniyet belgelerinin Üniversitelerarası Kurulca Denkliğinin onaylanmış olması gerekmektedir.

-Başvurular ilanın gazetede yayımlandığı tarihten itibaren 15 (onbeş) gün içinde şahsen Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığına yapılacaktır. Posta ile yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

Not: İlana ilişkin ayrıntılı bilgilere ve formlara http://erdogan.edu.tr/ve http://erdogan.edu.tr/idari/personel/adreslerinden ulaşılabilir. Ayrıca Yardımcı Doçent kadrolarına başvuran adaylara yapılacak yabancı dil sınavına ilişkin bilgiler http://erdogan.edu.tr/idari/personel/adreslerinden duyurulacaktır.

BİRİMİBÖLÜMÜANABİLİM DALI/PROGRAMKADRO UNVANIKADRO

ADEDİ

KADRO

DERECE

AÇIKLAMA
PAZAR MESLEK YÜKSEKOKULUBİTKİSEL VE HAYVANSAL ÜRETİM BÖLÜMÜTIBBİ VE AROMATİK BİTKİLER PROGRAMIYARDIMCI DOÇENT14Küresel ısınma, fotosentez konularında çalışma yapmış olmak.
DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİKLİNİK BİLİMLER BÖLÜMÜORTODONTİ ANABİLİM DALIYARDIMCI DOÇENT13İlgili alanda doktora yapmış veya uzmanlığını almış olmak.
FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİMATEMATİK BÖLÜMÜGEOMETRİ ANABİLİM DALIYARDIMCI DOÇENT13Oktoniyonik eğriler konusunda çalışma yapmış olmak.
FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİİNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI BÖLÜMÜİNGİLİZ KÜLTÜRÜ VE EDEBİYATI ANABİLİM DALIYARDIMCI DOÇENT13İngiliz kültürü ve edebiyatı alanında doktora yapmış olmak.
EĞİTİM FAKÜLTESİGÜZEL SANATLAR EĞİTİMİ BÖLÜMÜRESİM-İŞ EĞİTİMİ ANABİLİM DALIYARDIMCI DOÇENT13İlgili alanda yüksek lisans ve doktora yapmış olup öğrencilerin görsel sanatlar dersine ilişkin tutumları konusunda çalışma yapmış olmak.
TIP FAKÜLTESİCERRAHİ TIP BİLİMLERİ BÖLÜMÜGÖĞÜS CERRAHİSİ ANABİLİM DALIYARDIMCI DOÇENT11İleri minimal invaziv cerrahi uygulamaları konusunda deneyim sahibi olmak.
TIP FAKÜLTESİCERRAHİ TIP BİLİMLERİ BÖLÜMÜÜROLOJİ ANABİLİM DALIYARDIMCI DOÇENT11Propranolol ve karvedilol kullanımının rat testisi üzerine etkileri konusunda çalışma yapmış olmak.
ZİRAAT VE DOĞA BİLİMLERİ FAKÜLTESİTARLA BİTKİLERİ BÖLÜMÜTARLA BİTKİLERİ ANABİLİM DALIYARDIMCI DOÇENT11Tarla Bitkileri lisans ve doktora mezunu olup çayır, mera ve yem bitkileri konularında çalışmalar yapmış olmak.
TIP FAKÜLTESİTEMEL TIP BİLİMLERİ BÖLÜMÜTIBBİ MİKROBİYOLOJİ VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ ANABİLİM DALIDOÇENT11Antibiyotik direnç mekanizmaları konusunda çalışma yapmış olmak.
MÜHENDİSLİK

FAKÜLTESİ

ENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ ANABİLİM DALIDOÇENT11Alternatif enerji kaynakları konusunda çalışma yapmış olmak.

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.