SON DAKİKA

Rize Adliyesi İnfaz Koruma Memuru Alımı Başvuru Sonuçları Açıklandı

Bu haber 25 Ağustos 2015 - 11:56 'de eklendi.

İnfaz ve Koruma Memuru Öğrenciliği Nihai Başarı Listesi

           05/10/2015 tarihinde Rize Adliyesinde yapılan İnfaz ve Koruma Memuru Öğrenciliği sözlü ve mülakat sınavı sonucunda başarılı olan nihai başarı listesindeki  ilk 20 adayın  06/10/2015 tar

           05/10/2015 tarihinde Rize Adliyesinde yapılan İnfaz ve Koruma Memuru Öğrenciliği sözlü ve mülakat sınavı sonucunda başarılı olan nihai başarı listesindeki  ilk 20 adayın  06/10/2015 tarihinden itibaren 15 gün içerisinde aşağıda belirtilen belgelerle Rize Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanlığına başvurmaları gerekmektedir.

SINAVI KAZANANLARDAN İSTENECEK BELGELER

1-Askerlikle ilişiği olmadığına dair belge,
2-“Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel özürlü olmadığını; şaşılık, körlük, topallık, işitme kaybı, çehrede sabit eser, uzuv noksanlığı, kekemelik ve benzeri engeller bulunmadığına dair” (Sağlık Kurulu raporunun karar kısmında bu metnin aynen yazılması gerekmektedir) Sağlık Bakanlığına bağlı tam teşekküllü Devlet hastanelerinden veya üniversite hastanelerinden alacakları sağlık kurulu raporu,
3-Öğrenim belgesinin aslı veya onaylı sureti. (Belgenin aslı getirildiği takdirde komisyon tarafından aslı gibidir yapılacaktır.)
4-2 Adet Vesikalık Fotoğraf
5-Nüfus Cüzdan Fotokopisi
6-Mal bildirimi Formu
7-Nüfus Kayıt Örneği

SÜRESİNDE BAŞVURMAYANLAR, İSTENİLEN BELGELERİ SÜRESİNDE İBRAZ ETMEYENLER ve öğrenciliğe başvuru şartlarını taşımadıkları sonradan tespit edilenlerin yerine nihai başarı listesindeki sıralamaya göre yedekler arasından  uyum eğitiminin bitiş tarihine kadar öğrenci alınacaktır.

            İlgililere ilanen duyurulur.06/10/2015

 

         • KPSS puanları baz alınarak yapılan sıralama sonucu için tıklayınız…

1. İnfaz Koruma Memurluğu Boy-Kilo ölçümü 27/08/2015 tarihinde saat 09:00’dan itibaren Rize Adliyesindeyapılacaktır.
2. İnfaz Koruma Memurlugu Boy-Kilo ölçümüne gelecek adaylar ekte sunulmus güvenlik sorusturma formunu bilgisayar ortaminda eksiksiz bir sekilde, imzali, fotografli, adres bilgileri tam (il-ilçe belirtilerek) 4 suret düzenlenerek hem fiziki ortamda hem bilgisayar ortaminda flash diske aktarılarak Boy-Kilo ölçüm tarihinde yanlarinda getireceklerdir.(Form teslim alindiktan sonra aday, boy-kilo ölçümüne alinacaktir.)
3. İnfaz Koruma Memurlugu Boy-Kilo ölçümüne gelecek adaylar ekte sunulmus olan KOVUŞTURMA OLMADIĞINA dair beyan formu (2 suret), 4 adet kimlik fotokopisi arkali-önlü tek sayfada, 4 adet sabika kaydi yanlarinda getireceklerdir.
4. İlgililere ayrıca tebligat gönderilmeyecektir.
İlânen duyurulur…

 

EKLER:

EK-1: Güvenlik Soruşturma Formu

EK-2: Kovuşturma Olmadığına Dair Form

Bir önceki yazımız olan 2016 POMEM Alımı Ne Zaman? PÖH PMYO Alımı Ne Zaman? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.