SON DAKİKA

Sağlık Bilimleri Üniversitesi 156 Personel Alımı Yapacak

Bu haber 30 Aralık 2016 - 11:24 'de eklendi.

Üniversite aşağıda belirtilen birimlerine, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ve 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesinde belirtilen şartları sağlayanlardan Öğretim Üyesi alınacaktır. İlan kadrolarına uygun olmadığı anlaşılan başvurular geçersiz sayılacaktır. SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ’NDEN

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ve 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesinde belirtilen şartları sağlayanlardan Öğretim Üyesi alınacaktır. İlan kadrolarına uygun olmadığı anlaşılan başvurular geçersiz sayılacaktır.

Profesör kadrosu daimi statüde olup, başvuracak adayların Anabilim Dalı ile “Başlıca Araştırma Eserini” belirttiği dilekçesine özgeçmişini, noterden tasdikli doçentlik belgesini, ilgili yönetmeliğe uygun hazırlanmış 6 takım dosya ve CD kaydı ile birlikte başvuru dosyasına dilekçelerini ekleyerek ilanın yayım tarihinden itibaren 15 gün içinde Rektörlüğümüze bizzat başvurmaları gerekmektedir.
Doçent kadrosu daimi statüde olup, atanmak isteyenlerin özgeçmişlerini, noter tasdikli Doçentlik Belgelerini, ilgili yönetmeliğe uygun hazırlanmış 4 takım dosya ve CD kaydı ile başvuru dosyasına dilekçelerini ekleyerek ilanın yayım tarihinden itibaren 15 gün içinde Rektörlüğümüze bizzat başvurmaları gerekmektedir.
Yardımcı Doçent kadrosuna başvuracak adayların özgeçmişlerini, noter tasdikli Doktora belgelerini, ilgili yönetmeliğe uygun hazırlanmış 4 takım dosya ve CD kaydı ile başvuru dosyasına dilekçelerini ekleyerek ilanın yayım tarihinden itibaren 15 gün içinde ilgili birime bizzat başvurmaları gerekmektedir.
İlanla ilgili ayrıntılı bilgilere Üniversitemizin http://www.sbu.edu.tr/ adresinden veya 0216 346 36 38 numaralı telefondan ulaşılabilir.
(SUAM: Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi)
NOT: Üniversitemiz kadrolarına atanan öğretim üyeleri Üniversitemizin ihtiyaçları doğrultusunda Rektörlüğümüzce uygun görülen yurt içi ve yurt dışı birimlerimizde iki yıl süreyle görevlendirilebilir.

EN GÜNCEL HABERLERDEN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN TIKLAYIN 

Sıra NoBİRİMBÖLÜMANABİLİM DALIUNVANDRCARANAN ŞARTLAR
1Ankara Atatürk Göğüs Hast.Göğ.Cer. SUAMCerrahi Tıp BilimleriAnesteziyoloji ve ReanimasyonDoçent1Torakal epidural aneljezi ve anestezide eğitim tecrübesi olmak.
2Ankara Atatürk Göğüs Hast.Göğ.Cer. SUAMCerrahi Tıp BilimleriGöğüs CerrahisiDoçent1Akciğer nakli yapılan merkezde çalışmış olmak.
3Ankara Atatürk Göğüs Hast.Göğ.Cer. SUAMCerrahi Tıp BilimleriTıbbi PatolojiDoçent1Akciğer ve yumuşak doku patolojisi konusunda çalışma ve deneyim sahibi olmak.
4Ankara Atatürk Göğüs Hast.Göğ.Cer. SUAMDahili Tıp BilimleriGöğüs HastalıklarıProfesör1Pulmoner Rehabilitasyon ve evde sağlık hizmet sunumu konusunda deneyim sahibi olmak.
5Ankara Atatürk Göğüs Hast.Göğ.Cer. SUAMDahili Tıp BilimleriGöğüs HastalıklarıProfesör1Uzamış öksürüğü olan erişkin hastaların enfeksiyonları ile ilgili çalışması olmak.
6Ankara Atatürk Göğüs Hast.Göğ.Cer. SUAMDahili Tıp BilimleriGöğüs HastalıklarıProfesör1Akciğer kanserlerinde doku antikoru çalışması yapmış olmak.
7Ankara Atatürk Göğüs Hast.Göğ.Cer. SUAMDahili Tıp BilimleriGöğüs HastalıklarıProfesör1Palyatif tedavide deneyim sahibi olmak.
8Ankara Atatürk Göğüs Hast.Göğ.Cer. SUAMDahili Tıp BilimleriGöğüs HastalıklarıDoçent1Girişimsel Pulmonoloji alanında çalışma ve deneyim sahibi olmak.

 

Sıra NoBİRİMBÖLÜMANABİLİM DALIUNVANDRCARANAN ŞARTLAR
9Ankara Çocuk Sağ.ve Hast. Hem.Onk. SUAMCerrahi Tıp BilimleriÇocuk CerrahisiProfesör1Çocuk ürolojisi yandal uzmanı olmak.
10Ankara Çocuk Sağ.ve Hast. Hem.Onk. SUAMDahili Tıp BilimleriÇocuk Sağlığı ve HastalıklarıProfesör1Çocuk Allerji ve İmmünoloji yandal uzmanı olmak.
11Ankara Çocuk Sağ.ve Hast. Hem.Onk. SUAMDahili Tıp BilimleriÇocuk Sağlığı ve HastalıklarıProfesör1Çocuk Hemotoloji-Onkoloji yandal uzmanı olmak. Kemik iliği nakli sorumluluk sertifikası sahibi olmak.
12Ankara Çocuk Sağ.ve Hast. Hem.Onk. SUAMDahili Tıp BilimleriÇocuk Sağlığı ve HastalıklarıDoçent1İlkokul çocuklarında bronşial hiperaktivite sıklığı konusunda çok merkezli çalışmaları olmak.
13Ankara Çocuk Sağ.ve Hast. Hem.Onk. SUAMDahili Tıp BilimleriÇocuk Sağlığı ve HastalıklarıDoçent1Çocuklarda Kırım Kongo Ateşi üzerine çalışması olmak.
14Ankara Çocuk Sağ.ve Hast. Hem.Onk. SUAMDahili Tıp BilimleriÇocuk Sağlığı ve HastalıklarıDoçent1Çocuk Allerji ve İmmünoloji yandal uzmanı olmak. Çocuk Allerji doçenti olmak.
15Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt SUAMCerrahi Tıp BilimleriBeyin ve Sinir CerrahisiDoçent1Kranial menenjiomalar konusunda çalışması olmak.
16Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt SUAMCerrahi Tıp BilimleriBeyin ve Sinir CerrahisiDoçent1Serebral anevrizmaların endovasküler ve mikrocerrahi yolla tedavileri konusunda sertifika,çalışma ve deneyim sahibi olmak.
17Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt SUAMCerrahi Tıp BilimleriGenel CerrahiProfesör1Hipofarinks kanserleri konusunda çalışması olmak. Metaplastik meme kanserleri konusunda çalışması olmak.
18Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt SUAMCerrahi Tıp BilimleriKalp ve Damar CerrahisiProfesör1Açık kalp cerrahisi geçiren çocuklarda ve erişkinlerde modifiye ultrafiltrasyon uygulamaları konusunda çalışmaları olmak.
19Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt SUAMCerrahi Tıp BilimleriKulak-Burun-Boğaz HastalıklarıProfesör1Ensdoskopik sinüs cerrahisi ile ilgili eğitim almış olmak.
20Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt SUAMCerrahi Tıp BilimleriKulak-Burun-Boğaz HastalıklarıProfesör1Baş boyun kanserleri ve uyku apnesi konusunda çalışma ve deneyim sahibi olmak.
21Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt SUAMCerrahi Tıp BilimleriÜrolojiProfesör1Transüretral rezeksiyon prostat ameliyatları ve perkütan nefrolitotomi ile ilgili çalışmaları olmak.
22Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt SUAMCerrahi Tıp BilimleriÜrolojiProfesör1Laporoskopik üroloji sertifikası olmak. Erkek inkontinansı ve yapay üriner sfinkter konusunda çalışma ve deneyim sahibi olmak.
23Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt SUAMCerrahi Tıp BilimleriÜrolojiDoçent1Üst üriner sistem tümörlerinin endoskopik cerrahi tedavisi ile ilgili ve Üreter taşlarının laparaskopik tedavisi ile ilgili yayını ve deneyimi olmak.
24Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt SUAMDahili Tıp BilimleriEnfeksiyon HastalıklarıProfesör1Kırım Kongo kanamalı ateşi hastalığında deneyim sahibi olmak.Uzmanlık eğitimi koordinasyonu konusunda deneyimli olmak.

 

Sıra NoBİRİMBÖLÜMANABİLİM DALIUNVANDRCARANAN ŞARTLAR
25Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt SUAMDahili Tıp BilimleriGöğüs HastalıklarıProfesör1Türk Göğüs Hastalıkları Yeterlilik Kurulu tarafından verilen bord sertifikası sahibi olmak.
26Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt SUAMDahili Tıp Bilimleriİç HastalıklarıProfesör1Endokrinoloji uzmanı olmak.
27Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt SUAMDahili Tıp Bilimleriİç HastalıklarıDoçent1Erişkin Gastroenteroloji yandal uzmanı olmak.
28Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt SUAMDahili Tıp BilimleriNörolojiProfesör1Parkinson Cerrahisi, derin beyin stimilasyonu ve uygulamaları konusunda sertifika, çalışma ve deneyim sahibi olmak.
29Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt SUAMDahili Tıp BilimleriRuh Sağlığı ve HastalıklarıProfesör1Toplum temelli psikiyatri alanında çalışma ve deneyim sahibi olmak.
30Ankara Dr. Abdurrahman Yurtaslan Onkoloji SUAMCerrahi Tıp BilimleriAnesteziyoloji ve ReanimasyonDoçent1Algoloji yandal uzmanı olmak. Palyatif bakımda çalışma ve deneyim sahibi olmak.
31Ankara Dr. Abdurrahman Yurtaslan Onkoloji SUAMCerrahi Tıp BilimleriAnesteziyoloji ve ReanimasyonDoçent1Kanser cerrahisinde rejional anestezi teknikleri ve postoperatif bakım konularında çalışma ve deneyim sahibi olmak.
32Ankara Dr. Abdurrahman Yurtaslan Onkoloji SUAMCerrahi Tıp BilimleriBeyin ve Sinir CerrahisiProfesör1Kranial ateşli silah yaralanmaları (harp cerrahisi) ile ilgili çalışması olmak.
33Ankara Dr. Abdurrahman Yurtaslan Onkoloji SUAMCerrahi Tıp BilimleriGenel CerrahiProfesör1Cerrahi onkoloji yandal uzmanı olmak.
34Ankara Dr. Abdurrahman Yurtaslan Onkoloji SUAMCerrahi Tıp BilimleriGenel CerrahiDoçent1Cerrahi onkoloji yandal uzmanı olmak. Onkoplastik meme cerrahisi konusunda çalışma ve deneyim sahibi olmak.
35Ankara Dr. Abdurrahman Yurtaslan Onkoloji SUAMCerrahi Tıp BilimleriGenel CerrahiDoçent1Cerrahi onkoloji yandal uzmanı olmak. Mide kanserinde periferik kanda genetik ekspresyon çalışma yapmış olmak.
36Ankara Dr. Abdurrahman Yurtaslan Onkoloji SUAMCerrahi Tıp BilimleriGenel CerrahiProfesör1Cerrahi Onkoloji yandal uzmanı olmak. Onkoplastik cerrahi, troid kanseri ve deneysel barsak anastomozları konusunda çalışmaları olmak.
37Ankara Dr. Abdurrahman Yurtaslan Onkoloji SUAMCerrahi Tıp BilimleriKulak-Burun-Boğaz HastalıklarıProfesör1Nazal kavitede hava akımlarının cerrahi öncesi ve sonrası analizi üzerine çalışması olmak.
38Ankara Dr. Abdurrahman Yurtaslan Onkoloji SUAMDahili Tıp BilimleriÇocuk Sağlığı ve HastalıklarıProfesör1Çocuk onkoloji ve hemotoloji yandal uzmanı olmak. Kemik tümörleri ve PCR teknikleri konusunda çalışma ve deneyim sahibi olmak.
39Ankara Dr. Abdurrahman Yurtaslan Onkoloji SUAMDahili Tıp BilimleriEnfeksiyon HastalıklarıProfesör1Kırım Kongo Kanamalı Ateşinde aşı projesi yapıyor olmak.
40Ankara Dr. Abdurrahman Yurtaslan Onkoloji SUAMDahili Tıp Bilimleriİç HastalıklarıDoçent1Tıbbi onkoloji uzmanı olmak.İmmünoonkoloji üzerine çalışma yapmış olmak.

 EN GÜNCEL HABERLERDEN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN TIKLAYIN 

Sıra NoBİRİMBÖLÜMANABİLİM DALIUNVANDRCARANAN ŞARTLAR
41Ankara Dr. Abdurrahman Yurtaslan Onkoloji SUAMDahili Tıp BilimleriNükleer TıpProfesör1Lenfosintigrafi/sentinel lenf nodu ve pediatrik onkoloji/osteosarkoma konularında çalışmaları olmak ve PET-BT de en az 5 yıllık deneyime sahip olmak.
42Ankara Dr. Sami Ulus Kadın Doğ.Çoc.Sağ.ve Hast .SUAMCerrahi Tıp BilimleriÇocuk CerrahisiProfesör1Elektromagnetik alanın etkileri ile ilgili çalışmaları olmak.
43Ankara Dr. Sami Ulus Kadın Doğ.Çoc.Sağ.ve Hast .SUAMCerrahi Tıp BilimleriÇocuk CerrahisiDoçent1İntestinal transplantasyon konusunda eğitim almış olmak. Yenidoğan cerrahisinde çalışma ve deneyim sahibi olmak.
44Ankara Dr. Sami Ulus Kadın Doğ.Çoc.Sağ.ve Hast .SUAMCerrahi Tıp BilimleriÇocuk CerrahisiDoçent1Nüks inmemiş testislerin skrotal yaklaşımla tedavi edilmeleri konusunda çalışma ve deneyim sahibi olmak.
45Ankara Dr. Sami Ulus Kadın Doğ.Çoc.Sağ.ve Hast .SUAMCerrahi Tıp BilimleriKalp ve Damar CerrahisiProfesör1Çocuk Kalp-Damar cerrahisi yandal uzmanı olmak. Yenidoğan ECMO kullanımı konusunda eğitm vermek ve deneyimli olmak.
46Ankara Dr. Sami Ulus Kadın Doğ.Çoc.Sağ.ve Hast .SUAMDahili Tıp BilimleriÇocuk Sağlığı ve HastalıklarıProfesör1Endokrin Metabolizma yandal uzmanı olmak.
47Ankara Dr. Sami Ulus Kadın Doğ.Çoc.Sağ.ve Hast .SUAMDahili Tıp BilimleriÇocuk Sağlığı ve HastalıklarıProfesör1Çocuk Nefrolojisi ve Çocuk Romatoloji yandal uzmanı olmak.
48Ankara Dr. Sami Ulus Kadın Doğ.Çoc.Sağ.ve Hast .SUAMDahili Tıp BilimleriÇocuk Sağlığı ve HastalıklarıProfesör1Çocuk hemotoloji-onkoloji yandal uzmanı olmak.
49Ankara Dr. Sami Ulus Kadın Doğ.Çoc.Sağ.ve Hast .SUAMDahili Tıp BilimleriÇocuk Sağlığı ve HastalıklarıProfesör1Çocuk İmmünoloji ve Allerji Uzmanı ve Çocuk Göğüs Hastalıkları uzmanı olmak.
50Ankara Dr. Sami Ulus Kadın Doğ.Çoc.Sağ.ve Hast .SUAMDahili Tıp BilimleriÇocuk Sağlığı ve HastalıklarıProfesör1Yenidoğan yandal uzmanı olmak.Yenidoğan alanında hipotermi çalışmaları yapmak.
51Ankara Dr. Sami Ulus Kadın Doğ.Çoc.Sağ.ve Hast .SUAMDahili Tıp BilimleriÇocuk Sağlığı ve HastalıklarıDoçent1Çocuk Acil yandal uzmanı olmak.
52Ankara Dr. Sami Ulus Kadın Doğ.Çoc.Sağ.ve Hast .SUAMDahili Tıp BilimleriÇocuk Sağlığı ve HastalıklarıDoçent1Çocuk Endokrin yandal uzmanı olmak.
53Ankara Dr. Sami Ulus Kadın Doğ.Çoc.Sağ.ve Hast .SUAMDahili Tıp BilimleriÇocuk Sağlığı ve HastalıklarıDoçent1Çocuk kardiyolojisi yandal uzmanı olmak.
54Ankara Dr. Sami Ulus Kadın Doğ.Çoc.Sağ.ve Hast .SUAMDahili Tıp BilimleriÇocuk Sağlığı ve HastalıklarıDoçent1Çocuk kardiyolojisi yandal uzmanı olmak.
55Ankara Dr. Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı SUAMCerrahi Tıp BilimleriKadın Hastalıkları ve DoğumProfesör1Perinatoloji yandal uzmanı olmak.
56Ankara Dr. Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı SUAMCerrahi Tıp BilimleriKadın Hastalıkları ve DoğumProfesör1Jinekolojik Onkoloji yandal uzmanı olmak.
57Ankara Dr. Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı SUAMCerrahi Tıp BilimleriKadın Hastalıkları ve DoğumDoçent1Tuba patalojilerin mikrobiyolojik belirteçler ile değerlendirilmesine yönelik çalışması olmak.

 

Sıra NoBİRİMBÖLÜMANABİLİM DALIUNVANDRCARANAN ŞARTLAR
58Ankara Dr. Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı SUAMCerrahi Tıp BilimleriKadın Hastalıkları ve DoğumDoçent1Laparoskopik cerrahi konusunda yayın ve deneyim sahibi olmak.
59Ankara Dr. Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı SUAMCerrahi Tıp BilimleriKadın Hastalıkları ve DoğumDoçent1Suda doğum ile ilgili çalışması olmak.
60Ankara Dr. Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı SUAMCerrahi Tıp BilimleriKadın Hastalıkları ve DoğumProfesör1Anne ölümlerinin önlenmesi konusunda çalışma ve deneyim sahibi olmak. İnvitro fertilizasyon ünitesinde en az 2 yıl çalışmış olmak.
61Ankara Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon SUAMDahili Tıp BilimleriFiziksel Tıp ve RehabilitasyonProfesör1Meme kanseri ve inme rehabilitasyon konusunda çalışma ve deneyim sahibi olmak.
62Ankara Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon SUAMDahili Tıp BilimleriFiziksel Tıp ve RehabilitasyonProfesör1Algoloji yandal uzmanı olmak. Kardiyopulmoner geriatrial ve robotik rehabilitasyon konularında çalışma ve deneyim sahibi olmak.
63Ankara Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon SUAMDahili Tıp BilimleriFiziksel Tıp ve RehabilitasyonProfesör1Üst Ekstremitede, EMG Biyofeedback, FES, Ayna Terapisi çalışmaları olmak. Afazi konusunda çalışmaları ve yayınları olmak.
64Ankara Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon SUAMDahili Tıp BilimleriFiziksel Tıp ve RehabilitasyonDoçent1Kas iskelet sistemi ultrasonografisi ve robotik yürüme sistemleri hakkında çalışmaları olmak.
65Ankara Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon SUAMDahili Tıp BilimleriFiziksel Tıp ve RehabilitasyonDoçent1Apraxi ve nörojenik konusunda çalışması olmak.
66Ankara Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon SUAMDahili Tıp BilimleriFiziksel Tıp ve RehabilitasyonDoçent1İnme rehabilitasyonu ve izoknetik egzersizler konularında çalışma ve deneyim sahibi olmak.
67Ankara Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon SUAMDahili Tıp BilimleriFiziksel Tıp ve RehabilitasyonDoçent1Serebral Palsili ve inmeli hastalarda düşmeler konusunda çalışması olmak.Nörojenik mesane ve kardiyopulmoner rehabilitasyon konularında çalışma ve deneyim sahibi olmak.
68Ankara Keçiören SUAMCerrahi Tıp BilimleriGenel CerrahiDoçent1Bariatrik cerrahi ve ileri laparoskopik cerrahi konularında deneyim sahibi ve çalışmaları olmak.
69Ankara Keçiören SUAMCerrahi Tıp BilimleriOrtopedi ve TravmatolojiDoçent1Gelişimsel kalça displazisi cerrahi tedavisi sonrası gelişen sinir yaralanmaları hakkında çalışma ve deneyim sahibi olmak.
70Ankara Keçiören SUAMCerrahi Tıp BilimleriPlastik,Rekonstrüktif ve Est.Cer.Doçent1Allojen sinir grefti ile ilgili kinik çalışması olmak.
71Ankara Keçiören SUAMCerrahi Tıp BilimleriTıbbi PatolojiDoçent1Kanserli dokularda GST ekspresyon analizleri ile ilgili çalışmaları olmak.
72Ankara Keçiören SUAMDahili Tıp Bilimleriİç HastalıklarıProfesör1Endokrin metabolizma yandal uzmanı olmak.

 

Sıra NoBİRİMBÖLÜMANABİLİM DALIUNVANDRCARANAN ŞARTLAR
73Ankara Keçiören SUAMDahili Tıp Bilimleriİç HastalıklarıProfesör1Bağ dokusu hastalıklarında hematolojik bulgular konusunda çalışmaları omak.
74Ankara Keçiören SUAMDahili Tıp Bilimleriİç HastalıklarıDoçent1Gastroenteroloji yandal uzmanı olmak.Hepatit B virüsü enfeksiyonunun kardiyak fonksiyonlara etkisi konusunda çalışması olmak.
75Ankara Keçiören SUAMDahili Tıp BilimleriRadyolojiDoçent1MR defekografi ve BT kolonografi konusunda çalışma ve deneyim sahibi olmak.
76Ankara Numune SUAMCerrahi Tıp BilimleriAnesteziyolojiDoçent1Yoğun bakım yandal uzmanı olmak. En az 10 yıl yoğun bakım konusunda deneyim sahibi olmak.
77Ankara Numune SUAMCerrahi Tıp BilimleriAnesteziyoloji ve ReanimasyonProfesör1Yoğun bakım yandal uzmanı olmak. Akut zehirlenmelerle ilgili çalışma ve deneyim sahibi olmak.
78Ankara Numune SUAMCerrahi Tıp BilimleriBeyin ve Sinir CerrahisiProfesör1Nörovasküler ve endovasküler cerrahi konusunda çalışma ve deneyim sahibi olmak. Endoskopik transsfenoidal cerrahi konusunda çalışma ve deneyim sahibi olmak.
79Ankara Numune SUAMCerrahi Tıp BilimleriBeyin ve Sinir CerrahisiDoçent1Endovasküler beyin AVM ve anevrizva tedavileri konusunda çalışma ve deneyim sahibi olmak.
80Ankara Numune SUAMCerrahi Tıp BilimleriEnfeksiyon HastalıklarıProfesör1Influenza A H1N1 ile ilgili klinik çalışması olmak.Kırım Kongo kanamalı ateşi patogenezi ve doku tipleri ile ilişkisi konusunda çalışması olmak.
81Ankara Numune SUAMCerrahi Tıp BilimleriGenel CerrahiProfesör1Yoğun bakım yandal uzmanı olmak.Yanık ve biyomateryaller üzerine çalışma yapmış omak.
82Ankara Numune SUAMCerrahi Tıp BilimleriGenel CerrahiProfesör1Cerrahi Onkoloji yandal uzmanı olmak.Kompozit doku nakli belge sahibi olmak.
83Ankara Numune SUAMCerrahi Tıp BilimleriGöğüs CerrahisiProfesör1Primer spontan pneumotoraks ile ilgili çalışması olmak.
84Ankara Numune SUAMCerrahi Tıp BilimleriGöz HastalıklarıProfesör1Lameller keratoplasti konusunda deneyim sahibi olmak.
85Ankara Numune SUAMCerrahi Tıp BilimleriGöz HastalıklarıProfesör1Tıbbi retina, vitreoretinal cerrahide deneyimli olmak.
86Ankara Numune SUAMCerrahi Tıp BilimleriKulak-Burun-Boğaz HastalıklarıProfesör1İç kulakla ilgili deneysel çalışması olmak. Coclear implant uygulamaları ile ilgili en az 10 yıl deneyim sahibi olmak.
87Ankara Numune SUAMCerrahi Tıp BilimleriKulak-Burun-Boğaz HastalıklarıProfesör1Otomikoz ve dermotomikozis ilişkisi konusunda çalışması olmak.
88Ankara Numune SUAMCerrahi Tıp BilimleriKulak-Burun-Boğaz HastalıklarıProfesör1Baş boyun kanserli hastalarda Radyoterapinin işitme üzerine etkisi konusunda çalışması olmak.Uyku laboratuvarı polisomnografi sertifika sahibi olmak.

 EN GÜNCEL HABERLERDEN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN TIKLAYIN 

Sıra NoBİRİMBÖLÜMANABİLİM DALIUNVANDRCARANAN ŞARTLAR
89Ankara Numune SUAMCerrahi Tıp BilimleriKulak-Burun-Boğaz HastalıklarıProfesör1İşitme kaybı etyolojisi konusunda çalışması olmak.
90Ankara Numune SUAMCerrahi Tıp BilimleriOrtopedi ve TravmatolojiProfesör1El Cerrahisi yandal uzmanı olmak. En az 10 yıl el cerrahisi deneyimine sahip olmak.
91Ankara Numune SUAMCerrahi Tıp BilimleriOrtopedi ve TravmatolojiProfesör1Ağrılı eklem hastalıklarının değerlendirilmesinde kemik spect-CT nin rolü konusunda çalışması olmak.
92Ankara Numune SUAMCerrahi Tıp BilimleriOrtopedi ve TravmatolojiProfesör1Pelvis ve acetebulum kırıkları konusunda çalışma ve deneyim sahibi olmak.
93Ankara Numune SUAMCerrahi Tıp BilimleriTıbbi PatolojiProfesör1Sitopatoloji konusunda eğitim alıp en az 10 yıl deneyim sahibi olmak.
94Ankara Numune SUAMCerrahi Tıp BilimleriÜrolojiDoçent1Ürolojik laporoskopik cerrahide çalışma ve deneyim sahibi olmak.Robotik konsol cerrahisi sertifikası sahibi olmak.
95Ankara Numune SUAMCerrahi Tıp BilimleriÜrolojiDoçent1Metabolik sendrom ve erektil disfonksiyon konusunda çalışma ve deneyim sahibi olmak.
96Ankara Numune SUAMDahili Tıp BilimleriEnfeksiyon HastalıklarıProfesör1Kırım kongo kanamalı ateşi hastalığında seroepidomiyoloji patogenez ve micro RNA konularında çalışması olmak.
97Ankara Numune SUAMDahili Tıp Bilimleriİç HastalıklarıProfesör1Nefroloji yandal uzmanı olmak.Aktif olarak böbrek nakli yapılan bir ünitede en az 5 yıl çalışması olmak.
98Ankara Numune SUAMDahili Tıp Bilimleriİç HastalıklarıProfesör1Gastroenteroloji uzmanı olmak.Kronik Hepatit B de karaçiğer yağlanmasında viral ve konakçı özellikleri ile ilgili çalışması olmak.
99Ankara Numune SUAMDahili Tıp Bilimleriİç HastalıklarıDoçent1Hemotoloji yandal uzmanı ve Doçenti olmak. Kemik iliği naklinde en az 10 yıllık deneyim sahibi olmak.
100Ankara Numune SUAMDahili Tıp Bilimleriİç HastalıklarıDoçent1Tıbbi onkoloji uzmanı olmak. Mide kanserinin adjuvan tedavisi konusunda çalışması olmak.
101Ankara Numune SUAMDahili Tıp BilimleriNörolojiProfesör1Hareket bozukluklarında botilizm toksinine diğer parenteral tedaviler konusunda çalışma ve deneyim sahibi olmak.
102Ankara Numune SUAMDahili Tıp BilimleriRadyolojiProfesör1Nöroradyoloji konusunda en az 2 yıl eğitim almış olmak. Vertebra Manyetik Rezonans spektroskopi konusunda çalışmaları olmak.
103Ankara Numune SUAMDahili Tıp BilimleriRadyolojiDoçent1Tüm vücut MR görüntülemede en az 10 yıl deneyim sahibi olmak. Baş boyun ve nöroradyoloji konusunda çalışması olmak.
104Ankara Numune SUAMDahili Tıp BilimleriRuh Sağlığı ve HastalıklarıProfesör1Duygu durum bozuklukları ve nörotrofik faktörlerin bağlantısı üzerine çalışması olmak.Psikodinamik psikiyatri eğitimi almak.

 

Sıra NoBİRİMBÖLÜMANABİLİM DALIUNVANDRCARANAN ŞARTLAR
İ05Ankara Numune SUAMDahili Tıp BilimleriRuh Sağlığı ve HastalıklarıProfesörİTürklerin tarihsel ve toplumsal psikolojisi ve Psikiyatrinin felsefe ile kesişim noktaları ve ilişkileri üzerine çalışması olmak.
İ06Ankara SUAMCerrahi Tıp BilimleriGenel CerrahiDoçentİİnce barsak nakli konusunda eğitim almış olmak.
İ07Ankara SUAMCerrahi Tıp BilimleriGöz HastalıklarıProfesörİKornea nakli ve limbal kök hücre nakli konusunda deneyim sahibi olmak.Oküler kimyasal yanıkların cerrahi tedavileri konusunda çalışmaları olmak.
İ08Ankara SUAMCerrahi Tıp BilimleriGöz HastalıklarıProfesörİDinamik retinoskopi yöntemiyle çocuk ve erişkinde Sarılık muayene ve tedavisi konusunda çalışma ve deneyim sahibi olmak.
İ09Ankara SUAMCerrahi Tıp BilimleriGöz HastalıklarıDoçentİOküloplastik cerrahi ve oküler onkoloji alanında deneyim sahibi olmak.
İİ0Ankara SUAMCerrahi Tıp BilimleriOrtopedi ve TravmatolojiProfesörİİliosakral vidalama ve çocuk el bilek kırıkları tedavisinde alçılama indexleri ile ilgili çalışması olmak. Komplex pelvis asetabulum kırıkları cerrahi tedavisi ile ilgili deneyim sahibi olmak.
İİİAnkara SUAMCerrahi Tıp BilimleriOrtopedi ve TravmatolojiDoçentİTurnike kullanımına bağlı oluşan doku iskemi ve reperfüzyon hasarına yönelik koruyucu çalışmaları olmak.
İİ2Ankara SUAMDahili Tıp BilimleriFiziksel Tıp ve RehabilitasyonDoçentİAlgoloji yandal uzmanı olmak. Fibromiyalji-karpal tunel sendromu konusunda çalışması olmak.
İİ3Ankara SUAMDahili Tıp BilimleriFiziksel Tıp ve RehabilitasyonDoçentİAlgoloji yandal uzmanı olmak. Multipl skleroz rehabilitasyonunda deneyim sahibi olmak.
İİ4Ankara SUAMDahili Tıp Bilimleriİç HastalıklarıProfesörİEndokronoloji ve metabolizma hastalıkları yandal uzmanı olmak.
İİ5Ankara SUAMDahili Tıp Bilimleriİç HastalıklarıProfesörİGastroenteroloji yandal uzmanı olmak.
İİ6Ankara SUAMDahili Tıp BilimleriKardiyolojiDoçentİElektrofizyoloji konusunda eğitim almış olup deneyim sahibi olmak.
İİ7Ankara SUAMDahili Tıp BilimleriNükleer TıpProfesörİRadyofarmasi bilim uzmanlığı eğitimi olması.
İİ8Ankara SUAMDahili Tıp BilimleriNükleer TıpDoçentİRadyosinovektomi konusunda çalışması olmak.
İİ9Ankara Türkiye Yüksek İhtisas SUAMCerrahi Tıp BilimleriGenel CerrahiProfesörİGastroenteroloji cerrahisi ve cerrahi onkoloji yandal uzmanı olmak. Aktif olarak karaciğer nakli yapıyor olmak.

 

Sıra NoBİRİMBÖLÜMANABİLİM DALIUNVANDRCARANAN ŞARTLAR
120Ankara Türkiye Yüksek İhtisas SUAMCerrahi Tıp BilimleriGenel CerrahiProfesör1Gastroenteroloji cerrahisi ve cerrahi onkoloji yandal uzmanı olmak. Aktif olarak karaciğer nakli yapıyor olmak.
i2iAnkara Türkiye Yüksek İhtisas SUAMCerrahi Tıp BilimleriGöğüs CerrahisiDoçent1Akciğer nakli merkezinin ruhsatlı sorumlu uzmanı olup son 1 yılda en az 10 akciğer nakli yapmış olmak.
122Ankara Türkiye Yüksek İhtisas SUAMCerrahi Tıp BilimleriKalp ve Damar CerrahisiProfesör1Çocuk Kalp Cerrahisi uzmanı olmak. Çocuk ve erişkin kalp transplantasyon ruhsat sahibi ve sorumlusu olmak.
123Ankara Türkiye Yüksek İhtisas SUAMCerrahi Tıp BilimleriKalp ve Damar CerrahisiProfesör1Çocuk Kalp Damar Cerrahisi Uzmanı olmak.Perinatal kardiyak girişimler konusunda yayınları ve çalışmaları olmak.
124Ankara Türkiye Yüksek İhtisas SUAMCerrahi Tıp BilimleriKalp ve Damar CerrahisiDoçent1Kalp-akciğer nakli ve kalp destek cihazları ile ilgili eğitim almış ve kalp akciğer nakli ekibinde çalışıyor olmak.
125Ankara Türkiye Yüksek İhtisas SUAMCerrahi Tıp BilimleriKalp ve Damar CerrahisiDoçent1Mezankimal kök hücrelerin kalp dokusuna uygulanması ile ilgili çalışması olmak.
126Ankara Türkiye Yüksek İhtisas SUAMCerrahi Tıp BilimleriÜrolojiProfesör1Uyku apnesi ve üriner sistem yakınmaları arasındaki ilişki ve tedavi sonuçları konusunda araştırma yapmış olmak.
127Ankara Türkiye Yüksek İhtisas SUAMCerrahi Tıp BilimleriÜrolojiDoçent1Ürojik kanser genetiği ile ilgili çalışmaları olmak.
128Ankara Türkiye Yüksek İhtisas SUAMDahili Tıp BilimleriÇocuk Sağlığı ve HastalıklarıProfesör1Çocuk Kardiyolojisi yandal uzmanı olmak. Çocuk yapay kalp ve kalp transplantasyonlu hastalarının takibinde çalışma ve deneyim sahibi olmak.
129Ankara Türkiye Yüksek İhtisas SUAMDahili Tıp Bilimleriİç HastalıklarıProfesör1Gastroenteroloji uzmanı olmak.
130Ankara Türkiye Yüksek İhtisas SUAMDahili Tıp BilimleriKardiyolojiProfesör1Elektriksel fırtına ve ablasyonu, İCD şokları ve programlaması konusunda çalışmaları olmak. Kompleks atriyal ve ventriküler aritmilerin endokardial ve epikardial ablasyonları alanında deneyim sahibi olmak.
131Ankara Türkiye Yüksek İhtisas SUAMDahili Tıp BilimleriKardiyolojiProfesör1Konjenital kalp hastalıkları konusunda eğitim almış olmak.
132Ankara Türkiye Yüksek İhtisas SUAMDahili Tıp BilimleriKardiyolojiProfesör1Kardiyometabolik alanda epidemiyolojik projelerle ilgili yayınları olmak.
EN GÜNCEL HABERLERDEN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN TIKLAYIN 

 

Sıra NoBİRİMBÖLÜMANABİLİM DALIUNVANDRCARANAN ŞARTLAR
133Ankara Türkiye Yüksek İhtisas SUAMDahili Tıp BilimleriKardiyolojiProfesör1Elektriksel fırtına ve ablasyonu, İCD şokları ve programlaması konusunda çalışmaları olmak. Kompleks atriyal ve ventriküler aritmilerin endokardial ve epikardial ablasyonları alanında deneyim sahibi olmak.
134Ankara Türkiye Yüksek İhtisas SUAMDahili Tıp BilimleriKardiyolojiDoçent1Perkutan mitral Balon Valvuloplasti, karotis stent işlemleri,Periferik Arteryel Girişimler,perkutan Konjenital Girişim konularında çalışma ve deneyim sahibi olmak.
135Ankara Türkiye Yüksek İhtisas SUAMDahili Tıp BilimleriKardiyolojiDoçent1Elektrofizyoloji ve ablasyon konusunda deneyim sahibi olmak.
136Ankara Türkiye Yüksek İhtisas SUAMDahili Tıp BilimleriKardiyolojiDoçent1Ventriküler aritmilerin ablasyon teknikleri ile ilgili çalışması olmak.
137Ankara Türkiye Yüksek İhtisas SUAMDahili Tıp BilimleriRadyolojiDoçent1Kadaverik ve canlı vericili karaciğer naklinin radyolojisi konusunda çalışma ve deneyim sahibi olmak.
13sAnkara Ulucanlar Göz SUAMCerrahi Tıp BilimleriGöz HastalıklarıProfesör1Retina hastalıklarında retinal dolaşım konusunda çalışmaları ve göz içi yabancı cisim çıkarımlarında deneyim sahibi olmak.
139Ankara Ulucanlar Göz SUAMCerrahi Tıp BilimleriGöz HastalıklarıProfesör1Behçet hastalığına bağlı glokomların tedavisinde çalışmaları olması ve glokom konusunda deneyim sahibi olmak.
140Ankara Ulucanlar Göz SUAMCerrahi Tıp BilimleriGöz HastalıklarıDoçent1Glokom konusunda tecrübeli olmak.Endokrin hastalıklarda oküler biyomekanik üzerine çalışmaları olmak.
141Ankara Ulucanlar Göz SUAMCerrahi Tıp BilimleriGöz HastalıklarıDoçent1Tıbbi-cerrahi retina ve uvea- behçet konusunda çalışmaları olmak.
142Gülhane Tıp FakültesiDahili Tıp BilimleriHalk SağlığıDoçent1Tütün kullanımı ile mücadele ve bulaşıcı olmayan hastalıklar konusunda çalışmaları ve deneyimi olmak.
143İstanbul Bakırköy Dr.Sadi Konuk SUAMCerrahi Tıp BilimleriOrtopedi ve TravmatolojiDoçent1El cerrahisi yandal uzmanı olmak. Kist hidatikin kemik tutulumu ile ilgili yayın yapmış olmak.
144İstanbul Bakırköy Dr.Sadi Konuk SUAMDahili Tıp BilimleriÇocuk Sağlığı ve HastalıklarıDoçent1Çocuk Enfeksiyon hastalıklarında yandal uzmanı olmak. Doçentliğini çocuk enfeksiyon hastalıklarında yapmış olmak.
145İstanbul Bakırköy Dr.Sadi Konuk SUAMDahili Tıp BilimleriFiziksel Tıp ve RehabilitasyonDoçent1Ürojinekolojik rehabilitasyon konusunda çalışma ve deneyim sahibi olmak.
146İstanbul Bakırköy Dr.Sadi Konuk SUAMDahili Tıp Bilimleriİç HastalıklarıDoçent1Cushing hastaları konusunda çalışması olmak.

 

Sıra NoBİRİMBÖLÜMANABİLİM DALIUNVANDRCARANAN ŞARTLAR
147İstanbul Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları SUAMDahili Tıp BilimleriÇocuk PsikiyatrisiDoçentlOtistik regresyon ve dil regresyonları üzerine çalışmalar yapmış olmak.Uyku tıbbı konusunda sertifika sahibi olmak.
148İstanbul Haydarpaşa Numune SUAMDahili Tıp BilimleriAcil TıpYardımcı
Doçent
lKOAH’lı hastalarda metillenmiş Arginin türevleriyle ilgili çalışması olmak.
l49İstanbul Haydarpaşa Numune SUAMDahili Tıp BilimleriAcil TıpYardımcı
Doçent
lÜst GİS Kanamalarında nazogastrik aspiratta tranferrin tespitiyle tanıya yönelik çalışmaları olmak.
l5Gİstanbul Kanuni Sultan Süleyman SUAMDahili Tıp BilimleriÇocuk Sağlığı ve HastalıklarıProfesörlÇocukluk çağı kanserlerinde kemoterapi alan çocuklarda oluşan kardiyak toksisitenin erken dönemde saptanması ve önlenmesine ait çalışmalar yapmış olmak.
l5lİstanbul Kartal Dr. Lütfi Kırdar SUAMDahili Tıp BilimleriEnfeksiyon HastalıklarıDoçentlDirençli acinetobacter kan dolaşımı enfeksiyonlarının kolistinle tedavisi konusunda çalışma ve deneyim sahibi olmak.
l52İstanbul Prof.Dr. N.Reşat Belger Beyoğlu Göz SUAMCerrahi Tıp BilimleriGöz HastalıklarıProfesörlGlokom ve katarakt-refraktif cerrahi konularında deneyimi ve yayınları olmak.Pterjiumun kornea üzerine etkisi konusunda çalışması olmak.
l53İstanbul Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi SUAMDahili Tıp BilimleriGöğüs HastalıklarıProfesörlEn az 10 yıl solunum yoğun bakım ünitesinde deneyimi olmak.Yoğun bakımda Tüberküloz hastaları ile ilgili çalışması olmak.
l54İstanbul Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları SUAMDahili Tıp BilimleriÇocuk Sağlığı ve HastalıklarıProfesörlTüberküloz ve PPD etkinliği, febril konvülsiyonlar konularında çalışmaları olmak.
l55Kayseri SUAMCerrahi Tıp BilimleriKalp ve Damar CerrahisiYardımcı
Doçent
lPeriferik Arter hastalıklarında kök hücre üzerine çalışması olmak.Kalp nakli ve yapay kalp implantasyonu ameliyatlarında deneyimli olmak.
l56Sağlık Bilimleri fakültesiEbelikEbelikYardımcı
Doçent
lAlanı ile ilgili en az iki yıl lisans programında ders vermiş olmak.

 
 
EN GÜNCEL HABERLERDEN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN TIKLAYIN 

Bir önceki yazımız olan Dışişleri Bakanlığı 60 Memur Alımı Yapacak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.