SON DAKİKA

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı Yapacak

Bu haber 01 Temmuz 2016 - 9:25 'de eklendi.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı Yapacak
4-6 Yaş Çocuk Eğitimi ve Etkinlikleri Sertifika Programı Hakkında Detaylı Bilgi ve Başvuru
İşte detaylar;

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemizin aşağıda belirtilen bi

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı Yapacak

4-6 Yaş Çocuk Eğitimi ve Etkinlikleri Sertifika Programı Hakkında Detaylı Bilgi ve Başvuru

İşte detaylar;

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ve 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesinde belirtilen şartları sağlayanlardan Öğretim Üyesi alınacaktır. Kadro ilanlarına uygun olmadığı anlaşılan başvurular geçersiz sayılacaktır.

Profesör kadrosu daimi statüde olup, başvuracak adayların Anabilim Dalı ile “Başlıca Araştırma Eserini” belirttiği dilekçesine özgeçmişini, noterden tasdikli doçentlik belgesini, ilgili yönetmeliğe uygun hazırlanmış 6 takım dosya ve CD kaydı ile birlikte başvuru dosyasına dilekçelerini ekleyerek ilanın yayım tarihinden itibaren 15 gün içinde Rektörlüğümüze bizzat başvurmaları gerekmektedir.

Doçent kadrosu daimi statüde olup, atanmak isteyenlerin özgeçmişlerini, noter tasdikli Doçentlik Belgelerini, ilgili yönetmeliğe uygun hazırlanmış 4 takım dosya ve CD kaydı ile başvuru dosyasına dilekçelerini ekleyerek ilanın yayım tarihinden itibaren 15 gün içinde Rektörlüğümüze bizzat başvurmaları gerekmektedir.

Yardımcı Doçent kadrosuna başvuracak adayların özgeçmişlerini, noter tasdikli Doktora belgelerini, ilgili yönetmeliğe uygun hazırlanmış 4 takım dosya ve CD kaydı ile başvuru dosyasına dilekçelerini ekleyerek ilanın yayım tarihinden itibaren 15 gün içinde ilgili birime bizzat başvurmaları gerekmektedir.

İlanla ilgili ayrıntılı bilgilere Üniversitemizin http://www.sbu.edu.tr/ adresinden veya 0216 346 36 38 numaralı telefondan ulaşılabilir.

(SAUM: Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi)

NOT: Üniversitemiz kadrolarına atanan Öğretim Üyeleri Üniversitemizin ihtiyaçları doğrultusunda Rektörlüğümüzce uygun görülen yurt içi ve yurt dışı birimlerimizde görevlendirilebilir.

BİRİM ADIBÖLÜMÜANABİLİM DALIKADRO UNVANIDERECEARANAN ŞARTLAR
Adana Numune SAUMCerrahi Tıp BilimleriOrtopedi Ve TravmatolojiProfesör1Ortopedik onkoloji alanında tecrübeli olmak.
Antalya SAUMDahili Tıp BilimleriFTRDoçent1Romatoloji yan dal ihtisası yapmış olmak. Kas-iskelet sistemi ultrasonografisi konusunda eğitim almış olmak.
Antalya SAUMDahili Tıp Bilimleriİç HastalıklarıProfesör1Hematoloji Doçenti olmak.
Antalya SAUMDahili Tıp Bilimleriİç HastalıklarıProfesör1Tıbbi Onkoloji yandal uzmanı olmak. Kemik iliği ve kanser hücreleri hücre kültürü ile ilgili çalışmaları olmak.
Antalya SAUMDahili Tıp Bilimleriİç HastalıklarıDoçent1Gastroenteroloji yandal uzmanı olmak.
Antalya SAUMDahili Tıp Bilimleriİç HastalıklarıDoçent1Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Doçenti olmak.
Antalya SAUMDahili Tıp BilimleriKardiyolojiProfesör1TAVI ve karotis stentleme işlemlerinde deneyimli olmak.
Antalya SAUMDahili Tıp BilimleriKardiyolojiDoçent1Elektrofizyoloji ve ASD’nin perkütan kapatılması alanlarında deneyimli olmak.
Antalya SAUMCerrahi Tıp BilimleriKulak-Burun-Boğaz HastalıklarıProfesör1Robotik cerrahi konusunda eğitim almış olmak.
Antalya SAUMCerrahi Tıp BilimleriKulak-Burun-Boğaz HastalıklarıDoçent1Endoskopik Sinus Cerrahisi konusunda deneyim sahibi olmak.
Antalya SAUMCerrahi Tıp BilimleriTıbbi PatolojiDoçent1Nazofarenks,pankreas ve kolorektal kanserler üzerine çalışmaları olmak.
Antalya SAUMCerrahi Tıp BilimleriTıbbi PatolojiDoçent1Meme, akciğer ve tiroid kanserleri konularında çalışmaları olmak.
Antalya SAUMCerrahi Tıp BilimleriAnesteziyolojiProfesör1Artroskopik diz cerrahisi üzerine çalışmaları olmak.
Bursa Y. İhtisas SAUMDahili Tıp BilimleriAile HekimliğiDoçent1Palyatif bakımda deneyimli olmak.
Bursa Y. İhtisas SAUMDahili Tıp BilimleriÇocuk Sağlığı ve HastalıklarıProfesör1Çocuk Hemotolojisi ve Onkoloji alanında yan dal uzmanı olmak.
Bursa Y. İhtisas SAUMDahili Tıp Bilimleriİç HastalıklarıProfesör1Obezite ve kilo kaybı üzerine çalışmaları olmak.
Bursa Y. İhtisas SAUMDahili Tıp Bilimleriİç HastalıklarıDoçent1Endokrinoloji ve Metabolizma Yan Dal uzmanı olmak. Obezite Nörofarmakolojisi üzerine çalışmaları olmak.
Bursa Y. İhtisas SAUMDahili Tıp BilimleriKardiyolojiProfesör1Mitral balon valvuplastisi alanında çalışmaları olmak.
Bursa Y. İhtisas SAUMDahili Tıp BilimleriPsikiyatriDoçent1Bilişsel Davranışçı terapi ve kişilik bozuklukları alanında çalışmaları olmak.
Bursa Y. İhtisas SAUMDahili Tıp BilimleriPsikiyatriDoçent1Bilişsel Davranışçı terapi alanında çalışmaları olmak.
Bursa Y. İhtisas SAUMCerrahi Tıp BilimleriAcil TıpDoçent1Multitravmalarla oksidatif stres ilişkisine dair çalışmaları olmak.
Bursa Y. İhtisas SAUMCerrahi Tıp BilimleriBeyin Ve Sinir CerrahisiProfesör1Pediatrik Nöroşirurji alanında çalışmaları olmak.
Bursa Y. İhtisas SAUMCerrahi Tıp BilimleriÇocuk CerrahisiProfesör1İleri Pediatrik Laporoskopi eğitimi almış olmak.
Bursa Y. İhtisas SAUMCerrahi Tıp BilimleriGenel CerrahiProfesör1Kolon kanseri moleküler biyolojisi alanında çalışmaları olmak.
Bursa Y. İhtisas SAUMCerrahi Tıp BilimleriKadın Hastalıkları Ve DoğumDoçent2Jinekolojik onkoloji konularında çalışmaları olmak..
Bursa Y. İhtisas SAUMCerrahi Tıp BilimleriKalp Ve Damar CerrahisiProfesör1Atrial fibrilasyon ve çalışan kalpte By-pass konusunda deneyimli olmak.
Bursa Y. İhtisas SAUMCerrahi Tıp BilimleriKalp Ve Damar CerrahisiProfesör1Aort diseksiyonlarının tedavisinde alternatif metod çalışmaları olmak.
Bursa Y. İhtisas SAUMCerrahi Tıp BilimleriKalp Ve Damar CerrahisiDoçent2Yeni antiagreganların damar tıkanıklığına etkilerine dair deneysel çalışmaları olmak.
Bursa Y. İhtisas SAUMCerrahi Tıp BilimleriKulak-Burun-Boğaz HastalıklarıProfesör1Behçet Hastalığı alanında odiyolojik çalışmaları olmak.
Bursa Y. İhtisas SAUMCerrahi Tıp BilimleriKulak-Burun-Boğaz HastalıklarıDoçent1Ön kafa kaidesi ve Larengofarengeal reflü konusunda çalışmaları olmak.
Bursa Y. İhtisas SAUMCerrahi Tıp BilimleriOrtopedi Ve TravmatolojiProfesör1Artroplasti ve Spor Hekimliği alanında çalışmaları olmak.
Bursa Y. İhtisas SAUMCerrahi Tıp BilimleriOrtopedi Ve TravmatolojiProfesör1El Cerrahisinde deneyimli, Ayak Cerrahisinde çalışmaları olmak.
Bursa Y. İhtisas SAUMCerrahi Tıp BilimleriPlastik,Rekonstrüktif ve Estetik CerrahisiProfesör1Ağız, Yüz, Çene Cerrahisi Anadal ve El Cerrahisi yandal uzmanı olmak.
Bursa Y. İhtisas SAUMCerrahi Tıp BilimleriTıbbi PatolojiProfesör1Nefrotik hastalıklarla ile ilgili çalışmaları olmak.
Diyarbakır Gazi Yaşargil SAUMCerrahi Tıp BilimleriAnesteziyolojiYrd. Doç.4Çocuklarda ağrı skorları üzerine çalışmaları olmak.
Diyarbakır Gazi Yaşargil SAUMDahili Tıp Bilimleriİç HastalıklarıYrd. Doç.1Tüberküloz peritonit üzerine çalışma yapmış olmak.
Diyarbakır Gazi Yaşargil SAUMCerrahi Tıp BilimleriKadın Hastalıkları Ve DoğumYrd. Doç.1İleri düzey laparaskopik cerrahi eğitimi almış olmak.
Diyarbakır Gazi Yaşargil SAUMCerrahi Tıp BilimleriKulak-Burun-Boğaz HastalıklarıYrd. Doç.1Boyun kitleleri histopatolojik analizi üzerine çalışmaları olmak.
Diyarbakır Gazi Yaşargil SAUMDahili Tıp BilimleriRadyolojiYrd. Doç.1Radyoloji uzmanı olmak.
Samsun SAUMCerrahi Tıp BilimleriGenel CerrahiYrd.Doç.4Laparoskopik Fıtık Cerrahisi konusunda deneyimli olmak.
Trabzon Kanuni SAUMCerrahi Tıp BilimleriAnesteziyolojiYrd.Doç.5Brakial blokaj ile ilgili çalışmaları olmak.
Trabzon Kanuni SAUMDahili Tıp BilimleriÇocuk Sağlığı Ve HastalıklarıDoçent1Çocuk Allerji ve İmmunoloji alanında yandal uzmanlığı yapmış olmak.
Trabzon Kanuni SAUMDahili Tıp BilimleriÇocuk Sağlığı Ve HastalıklarıYrd.Doç.5Yenidoğan Yoğun Bakım Uzmanı olmak.
Trabzon Kanuni SAUMDahili Tıp Bilimleriİç HastalıklarıYrd.Doç.3Endokrinoloji uzmanı olmak.
Trabzon Kanuni SAUMCerrahi Tıp BilimleriÜrolojiYrd.Doç.3Çocuklarda intraskrotal patolojiler ile ilgili çalışma yapmış olmak
Kayseri SAUMCerrahi Tıp BilimleriGenel CerrahiProfesör1Karaciğer ve böbrek nakli ile ilgili eğitim almış olmak.
Kayseri SAUMCerrahi Tıp BilimleriAnesteziyolojiDoçent1Santral Blok Teknikleri ve Pleksus Blok Uygulamalarında deneyim sahibi olmak.
Kayseri SAUMDahili Tıp BilimleriFiziksel Tıp Ve RehabilitasyonDoçent2Femoral geometri, Manyetik Rezonans Terapi ile ilgili çalışmaları olmak.
Kayseri SAUMDahili Tıp Bilimleriİç HastalıklarıProfesör1Diyaliz hastalarında volüm kontrolü konusunda çalışmaları olmak.
Kayseri SAUMCerrahi Tıp BilimleriTıbbi PatolojiYrd.Doç.2Tıp fakültesi mezunu olmak. Patoloji uzmanı olmak.
Van SAUMDahili Tıp BilimleriKardiyolojiDoçent1Ağır metallerin kardiyovasküler hastalıklarla ilişkisini araştıran çalışmaları olmak.
Kocaeli Derince SAUMDahili Tıp BilimleriKardiyolojiDoçent1Girişimsel Kardiyolojide deneyimli ve koroner mikrodolaşım üzerine çalışmalar

yapmış olmak.

Kocaeli Derince SAUMCerrahi Tıp BilimleriKadın Hastalıkları Ve DoğumDoçent1Minimal invaziv cerrahi ile ilgili çalışmaları olmak.
Kocaeli Derince SAUMCerrahi Tıp BilimleriÜrolojiDoçent1Robotik laparoskopik radikal prostatektomi konusunda eğitim almış olmak.
Konya SAUMCerrahi Tıp BilimleriGöğüs CerrahisiProfesör1Akciğer transplantasyonunda iskemi reperfüzyon injürisi ile ilgili çalışmaları olmak.
Konya SAUMCerrahi Tıp BilimleriGenel CerrahiDoçent1Yanık tanı ve tedavisi ile ilgili eğitim almış olmak. Laparoskopik kolon cerrahisi konusunda eğitim almış olmak.
Sağlık Hizmetleri MYOTıbbi Hismetler ve TekniklerAnestezi ProgramıYrd.Doç.5Tıp Fakültesi mezunu olmak. Anesteziyoloji ve Reanimasyon uzmanı olmak.
Sağlık Hizmetleri MYOTıbbi Hismetler ve TekniklerAmeliyathane HizmetleriYrd.Doç.5Tıp Fakültesi mezunu olmak. Cerrahi Tıp Bilimleri bölümlerinden birinde uzman olmak.
Sağlık Hizmetleri MYOElektronik ve OtomasyonBiyomedikal Cihaz Teknolojileri Pr.Yrd.Doç.5Biyosensör konularında çalışma yapmış olmak.
Sağlık Hizmetleri MYOSağlık Bakım HizmetleriYaşlı Bakımı Pr.Yrd.Doç.5Lisan, Yüksek Lisans ve Doktora eğitimlerini psikoloji alanında yapmış olmak.
Sağlık Hizmetleri MYOSağlık Bakım HizmetleriYaşlı Bakımı Pr.Yrd.Doç.5Tıp Fakültesi bölümü mezunu olmak. Aile hekimi uzmanı olmak.
Sağlık Bilimleri FakültesiÇocuk GelişimiÇocuk GelişimiYrd.Doç.3Deneysel psikoloji konusunda çalışmaları olmak.
Sağlık Bilimleri FakültesiBeslenme ve DiyetetikBeslenme ve DiyetetikYrd.Doç.2Lisans ve Yüksek Lisans eğitimini Gıda mühendisliği bölümünde yapmış olmak. Biyoteknoloji alanında doktora yapmış olmak.

Bir önceki yazımız olan Ahi Evran Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı Yapacak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.