Sahil Güvenlik, 12 Farklı Meslekten 36 Personel Alıyor

Sahil Güvenlik, 12 Farklı Meslekten 36 Personel Alıyor
Yayınlama: 23.07.2015
Düzenleme: 05.03.2021 22:11
559
A+
A-

Sahil Güvenlik Komutanlığı personel alımlarına devam ediyor. Sahil Güvenlik bu kez 12 Farklı Meslekten 36 Personel alımı yapacak.

TALEBİ VEREN KAMU KURULUŞUNUN ADI: SAHİL GÜVENLİK EGE DENİZ ONARIM DESTEK KOMUTANLIĞI BAYRAKLI/İZMİR

TALEBİ ALAN İL ŞUB Sahil Güvenlik Komutanlığı personel alımlarına devam ediyor. Sahil Güvenlik bu kez 12 Farklı Meslekten 36 Personel alımı yapacak.

TALEBİ VEREN KAMU KURULUŞUNUN ADI: SAHİL GÜVENLİK EGE DENİZ ONARIM DESTEK KOMUTANLIĞI BAYRAKLI/İZMİR

TALEBİ ALAN İL ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ   : İZMİR ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ

ÇALIŞTIRILACAĞI İŞYERİ  :  SAHİL GÜVENLİK EGE DENİZ ONARIM DESTEK KOMUTANLIĞI BAYRAKLI/İZMİR

Başvuru Tarihleri: ( 23 Tem 2015 – 01 Ağu 2015 )

S.NOMESLEK ADIİŞGÜCÜSAYISIEĞİTİM DURUMU
1ARMADORİŞÇİSİ2Mesleki eğitim veren liselerin Ulaştırma Hizmetleri(Lojistik), Ahşap Teknolojileri, Denizcilik, Gemi İnşa, Gemi Yapımı, Güverte, Metal Teknolojisi, Endüstriyel Mekanik, Mobilya ve Dekorasyon bölümünden/alanından mezun olmak.
2BORUTESİSATÇISI-

GEMİ

2Mesleki eğitim veren liselerin Tesisat Teknolojisi, Isıtma ve Sıhhi Tesisat, Sıhhi Tesisat, Gemi Tesisat Donatımı, Yapı Tesisat Sistemleri bölümünden/alanından mezun olmak.
3
YAT-TEKNE
BOYACISI
2Mesleki eğitim veren liselerin Kimya Teknolojisi(Boya Üretimi ve Uygulama), Otomotiv Boya, Teknolojisi, Sanayi BoyactlIgi ve Uygulama Teknigi, Endiistriyel Boyacilik
ELEKTRİKÇİ-GEMİ1
4
Mesleki egitim veren liselerin Elektrik-Elektronik Teknolojisi (Elektrik Tesisatlari ve Pano Monitörlüğü, Yiiksek Gerilim Sistemleri), Elektrik, Endustriyel Elektrik, Endustriyel Bakim Onarim,
Elektrik-Elektronik bolumunden/alanindan mezun olmak.
5ELEKTRİKÇİ(GENEL)1Mesleki eğitim veren liselerin Elektrik-Elektronik Teknolojisi (Elektrik Tesisatları ve Pano Montörlüğü, Yüksek Gerilim Sistemleri), Elektrik, Endüstriyel Elektrik, Endüstriyel Bakım Onarım, Elektrik-Elektronik bölümünden/alanından mezun olmak.

 

S.NOMESLEK ADİİŞGÜCÜSAYISIEĞİTİM DURUMU
6ELEKTRONİKTEKNİSYENİ4Mesleki eğitim veren liselerin Elektrik-Elektronik Teknolojisi (Görüntü ve Ses Sistemleri, Haberleşme Sistemleri), Elektronik, Gemi Elektroniği ve Haberleşme, Endüstriyel Elektronik, Endüstriyel Bakım Onarım, Elektrik-Elektronik, Telekominikasyon, Endüstriyel Otomasyon Teknolojileri bölümünden/alanından mezun olmak.
7HİDROLİKÇİ(GEMİ)3Mesleki eğitim veren liselerin Hidrolik-Pnömatik, Hidrolik ve Pnömatik Teknolojileri, Otomatik Kumanda, Mikroteknik, Kontrol ve Enstrümantasyon Teknolojisi, Mekatronik bölümünden/alanından mezun olmak.
aMAKİNE12Mesleki eğitim veren liselerin Makine Teknolojisi (Makine Bakım Onarım), Motor, Gemi
TEKNİSYENİMakineleri, Makine bölümünden/alanından mezun olmak.
9TEKNE USTASI (POLYESTER)2Mesleki eğitim veren liselerin Gemi İnşa, Gemi Yapımı, Tekne ve Yat Yapımı, Plastik Teknolojisi bölümünden/alanından mezun olmak.
10RASPACI(GEMİ)1Mesleki eğitim veren liselerin Kimya Teknolojisi(Boya Üretimi ve Uygulama), Boya Teknolojisi, Sanayi Boyacılığı ve Uygulama Tekniği, Metal Teknolojisi bölümünden/alanından mezun olmak.
11SOĞUTMA VEİKLİMLENDİRME

TEKNİSYENİ

2Mesleki eğitim veren liselerin Tesisat Teknoloji ve İklimlendirme (Soğutma Sistemleri, İklimlendirme Sistemleri), Soğutma ve İklimlendirme, Klima Sistemleri ve Merkezi iklimlendirme Sistemleri bölümünden/alanından mezun olmak.
12TESVİYECİ4Mesleki eğitim veren liselerin Tesviye, Makine Teknolojisi, Makine, Kalıp, Endüstriyel Mekanik, Bilgisayarlı Nümerik Kontrol, Mekatronik bölümünden/alanından mezun olmak.

 

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.