SON DAKİKA

Sahil Güvenlik Uzman Erbaş Alımı Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Bu haber 14 Aralık 2017 - 11:55 'de eklendi.

Sahil Güvenlik Uzman Erbaş Alımı Başvuru Sonuçları Bekleniyor.. 6 Aralık 2017 tarihinden sona eren başvurular için sonuçlar bekleniyor..

Uzman Erbaş Alımı – Sahil Güvenlik Uzman Erbaş Alımına başvuru yapmak isteyen adaylar için başvurularda 6 Aralık son gün. Başvuru yapmak isteyen adaylar aşağı belirtilen başvuru şartlarını taşıyorsa  6 Aralık 2017 tarihi mesai saatlerine kadar başvurular yapıldı.

SAHİL GÜVENLİK KOMUTANLIĞI Uzman Erbaş Alımı  

ADAYLARIN DİKKATİNE!

1. BAŞVURU, SINAV VE SINAV SONRASI İŞLEMLERE AİT BÜTÜN KURALLAR BU KILAVUZDA AÇIKLANMIŞTIR. ADAYLARIN, BAŞVURU İLE İLGİLİ SORUN YAŞAMAMASI İÇİN BU KILAVUZUN TAMAMINI OKUMALARI GEREKMEKTEDİR. ADAYLAR, KILAVUZDA BELİRTİLEN ŞARTLARI TAŞIDIKLARI TAKDİRDE www.sahilguvenlik.gov.tr İNTERNET ADRESİNDEN BAŞVURULARINI YAPABİLECEKLERDİR.

2. BU KILAVUZDA YER ALAN KURALLAR, KILAVUZUN YAYIM TARİHİNDEN SONRA SAHİL GÜVENLİK KOMUTANLIĞI TARAFINDAN GEREKLİ GÖRÜLDÜĞÜ TAKDİRDE DEĞİŞTİRİLEBİLİR/GÜNCELLENEBİLİR. BU DURUMDA İZLENECEK YOL SAHİL GÜVENLİK KOMUTANLIĞI TARAFINDAN BELİRLENİR VE KAMUOYUNA SAHİL GÜVENLİK KOMUTANLIĞININ RESMİ İNTERNET SİTESİ ARACILIĞI İLE DUYURULUR. KANUN VE YÖNETMELİKLERLE UYUŞMAZLIK OLMASI DURUMUNDA KANUN VE YÖNETMELİK GEÇERLİ OLACAKTIR.

3. ALIM SÜRECİNDEKİ HER TÜRLÜ DUYURU, BİLGİLENDİRME VE GÜNCELLEME www.sahilguvenlik.gov.tr İNTERNET ADRESİNDEN YAPILACAKTIR.

4. BAŞVURU YAPTIĞI TARİHTE SÖZLEŞMELİ ER OLAN ADAYLARIN DİKKATİNE:

A. BAŞVURU TARİHLERİ İÇERİSİNDE ( 13 KASIM-06 ARALIK 2017 ) SÖZLEŞMELİ ER OLARAK İLK SÖZLEŞMESİNİ (3 YILLIK) TAMAMLAYAN VE MÜTEAKİP SÖZLEŞME SÜRELERİ İÇERİSİNDE BULUNAN VE 01 OCAK 2017 İTİBARİYLE 29 YAŞINI BİTİRMEMİŞ OLANLAR (01 OCAK 1988 VE SONRASINDA DOĞANLAR) BAŞVURU YAPABİLECEKTİR. (Sözleşmeli Erbaş ve Er Yönetmeliği MADDE 28-(1)) SÖZLEŞME SÜRESİ SONA ERMİŞ OLUP, SÖZLEŞME YENİLEMEDEN SÖZLEŞMELİ ERLİKTEN AYRILANLAR İÇİN BU MADDEDEKİ YAŞ UYGULAMASI GEÇERLİ DEĞİLDİR.

B. BAŞ VURU TARİ HLER İ İÇERİS İ NDE ( 13 KASIM-06 ARALIK 2017 ), İ LK (ÜÇ YILLIK) SÖZLEŞMESİ DEVAM EDEN ADAYLAR BAŞVURU YAPAMAZLAR. BU SÜRE HİÇBİR ŞEKİLDE BAŞVURU TARİHLERİ DIŞINA TAŞIRILAMAZ/ESNETİLEMEZ.

C. MADDE-4/A’DAKİ ŞARTLARI SAĞLAYAN SÖZLEŞMELİ ERLER;

(1) 01 OCAK 1988-31 ARALIK 1991 TARİHLERİ ARASINDA DOĞMUŞ İSE, DOĞUM TARİHLERİNİ SİSTEME 01 OCAK 1992 OLARAK GİRİŞ YAPACAK,

(2) SAYFA-19’DAKİ GÖREV YERİ YAZISINI BİRLİĞİNE HAZIRLATIP, SİSTEME TARANMIŞ/FOTOĞRAFI ÇEKİLMİŞ OLARAK YÜKLEYECEKLERDİR.

SAHİL GÜVENLİK KOMUTANLIĞINDA İSTİHDAM EDİLMEK ÜZERE

 Uzman Erbaş Alımı

1. Sahil Güvenlik Komutanlığı Karargahı ile bağlısı birlik ve kurumlarda istihdam edilmek üzere aşağıda belirtilen branşlarda uzman erbaş alımı yapılacaktır.

Adayın Dikkatine:
Özellikle yalan beyan ile noksan veya yanlış yanıtlanmış sorular, işe alınmamanız için yeterli bir neden olacaktır. Ayrıca; göreve başladıktan sonra yalan beyanda bulunduğunuz tespit edilirse görevinize son verilecektir.Adaylar başvurularında; diploma, varsa yüksek lisans diploması, varsa denklik belgesi, varsa şehit/gazi yakını belgesi, uzman erbaş adayları için terhis belgesi,görev yeri yazısı ve ilave belgelerinin elektronik kopyalarını (en fazla 3 MB boyutunda, en az 640* 480 piksel çözünürlüğünde bmp,pdf,gif,jpg,png uzantılı dosya) sisteme yükleyeceğinden, bahse konu dosyaları başvurudan önce temin etmeleri gerekmektedir.Başvuru uygulamasına mobil cihazlardan erişimde problemler yaşanabilmektedir. Başvurunuzun sorunsuz bir şekilde iletilmesi için lütfen masaüstü/dizüstü bilgisayar ile gerçekleştiriniz.

Bir önceki yazımız olan 22.Dönem POMEM Polis Alımı KPSS Puanı ile mi Olacak? başlıklı makalemizde 22 dönem kpsssiz, 22 dönem polis ve 22 dönem pomem hakkında bilgiler verilmektedir.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.