Samsun Lisans Mezunu SYDV Personel Alacak

Samsun Lisans Mezunu SYDV Personel Alacak
Yayınlama: 08.06.2015
Düzenleme: 05.03.2021 22:11
451
A+
A-

Samsun Terme Sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı  Büro Görevlisi personeli  Alacak

Başvurular Terme Sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı’na yapılacaktır

Ön Başvurular Sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı  internet sitesinde (http://appext.aile.g Samsun Terme Sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı  Büro Görevlisi personeli  Alacak

Başvurular Terme Sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı’na yapılacaktır

Ön Başvurular Sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı  internet sitesinde (http://appext.aile.gov.tr/vakifilan/Login.aspx) yapılacaktır

Ön Başvuru İçin tıklayın

BÜRO GÖREVLİSİ

İl:Samsun

İlçe:Terme

Çalışma Şekli:BELİRSİZ SÜRELİ

Son Başvuru : 12.06.2015

Alınacak Sayı : 1

Ünvan:BÜRO GÖREVLİSİ

–    Büro Personeli:

Vakfa başvuran vatandaşlarla görüşerek talepleri kayıt altına alır, genel büro hizmetlerini yürütür ve Vakıf Müd. vereceği diğer görevlerini yerine getirir.

Gerekli nitelikler;

En az 4 yıllık lisans mezunu olmak

Sosyal iletişim becerisine sahip olmak

Bilgisayar sertifikasına sahip olamk (zorunlu olmayıp tercih nedenidir.)

İşe alım sürecinde geçerli olan 2014-2015 Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak

Açıklama

 

– BİLGİSAYAR SERTİFİKASI

– Örgün eğitim veren üniversitelerin, Siyasal Bilgiler Fakültesinin ( Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, İşletme, İktisat bölümleri, Uluslar arası İlişkiler Bölümleri ), İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinin ( Kamu Yönetimi, İşletme, İktisat , Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Sosyal Hizmetler, Maliye, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Uluslar arası İlişkiler, Ekonometri, Ekonomi Bölümleri ), İktisat Fakültesi ( İktisat Bölümü), İşletme Fakültesi (İşletme) İletişim Fakültesi ( Halkla İlişkiler ve Tanıtım , Halkla İlişkiler ve Reklamcılık) mezunları arasından seçilecektir.

B SINIFI EHLİYET BELGESİ

BÜRO GÖREVLİSİ ALIMI YAPILACAKTIR.

Örgün eğitim veren üniversitelerin, Siyasal Bilgiler Fakültesinin ( Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, İşletme, İktisat bölümleri, Uluslar arası İlişkiler Bölümleri ), İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinin ( Kamu Yönetimi, İşletme, İktisat , Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Sosyal Hizmetler, Maliye, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Uluslar arası İlişkiler, Ekonometri, Ekonomi Bölümleri ), İktisat Fakültesi ( İktisat Bölümü), İşletme Fakültesi (İşletme) İletişim Fakültesi ( Halkla İlişkiler ve Tanıtım , Halkla İlişkiler ve Reklamcılık) mezunları arasından seçilecektir.

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.