Samsung ‘Galaxy O’ Serisine Hazırlanıyor

Samsung ‘Galaxy O’ Serisine Hazırlanıyor
Yayınlama: 18.08.2015
Düzenleme: 09.03.2021 16:37
279
A+
A-

Samsung çıkardığı telefon serileriyle ön planda olmaya devam ediyor. Çıkardığı A, E, J, K, S, V ve Z serisi derken, Samsung şimdi de Galaxy O serisini hazırlıyor.

Samsung; Galaxy A, Galaxy E ve Galaxy J derken akıllı telefon ürün yelpazesine yeni bir s Samsung çıkardığı telefon serileriyle ön planda olmaya devam ediyor. Çıkardığı A, E, J, K, S, V ve Z serisi derken, Samsung şimdi de Galaxy O serisini hazırlıyor.

Samsung; Galaxy A, Galaxy E ve Galaxy J derken akıllı telefon ürün yelpazesine yeni bir seri daha getiriyor. Firmaya yakın kaynaklardan SamMobile sitesinin haberine göre Samsung cephesinde SM-G550 ve SM-G600 model numarasına sahip iki yeni telefon hazırlanıyor. Samsung söz konusu telefonları Galaxy O serisi adı altında kullanıcılarla buluşturacak.  SM-G550 Galaxy O5, SM-G600 ise Galaxy O7 olarak isimlendirilecek.

Samsung geçtiğimiz yıl Galaxy A, Galaxy E ve Galaxy J serilerini duyurmuş ve akıllı telefon serilerine bir çeki düzen vermesi bekleniyordu. Şirket bu sayede akıllı telefon sayısını kontrol altında tutmayı ve tanıtılan telefonların kullanıcı tarafından hatırlanabilmesini planlıyordu. Fakat Galaxy O serisinin de ortaya çıkması bu durumun pek de mümkün olmayacağını gösteriyor.

Galaxy O5 ve Galaxy O7’ye ilişkin önümüzdeki günlerde daha fazla detayın gün yüzüne çıkması bekleniyor.

 

 

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.