Şanlıurfa Orman İşletme Müd. Personel Alım İlanı

Şanlıurfa Orman İşletme Müd. Personel Alım İlanı
Yayınlama: 16.10.2015
Düzenleme: 05.03.2021 22:33
409
A+
A-

Bu işgücü istemi, İŞKUR’un ŞANLIURFA ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ biriminden ilan edilmiştir.ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ
Son Başvuru Tarihi : 26 Ekim 2015
Yayınlanma Tarihi : 15 Ekim 2015Genel Şartlar ve Notlar

1- E sınıfı sürücü belgesine sahip plm

Bu işgücü istemi, İŞKUR‘un ŞANLIURFA ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ biriminden ilan edilmiştir.
ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ
Son Başvuru Tarihi : 26 Ekim 2015
Yayınlanma Tarihi : 15 Ekim 2015Genel Şartlar ve Notlar

1- E sınıfı sürücü belgesine sahip plmak 2-dozer ve ekskavatör iş nakinası sertifikalarının her ikisinede sahip olmak 3-pisikoteknik belgesine sahip olmak. 4-sağlık bakanlığı onaylı ilk yardım kartı sahibi olmak. 5-yangın eğitim sertifikasına sahip olmak. 6-MEB onaylı tehlikeli ve çok tehlikeli işlerde iş makinaları bakım onarım sertifikasına sahip olmak. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici işgücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır. *Merkezi sınav uygulanmayacak öncelikli olarak başvuru yapacak olan adaylar durumlarına ilişkin açıklayıcı belge asılları ile birlikte Türkiye İş Kurumu İl veya Şube Müdürlüklerine müracaat edeceklerdir. *Gerçeğe aykırı belge verenlerin yada beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. SIRALAMA: *Kurumuzun gönderdiği ve başvuruda bulunanların tamamının yer aldığı listeler esas alınmak süretiyle, açık iş sayısının üç katı, öncelik hakkına sahip olarak gönderilenler arasından açık iş sayısının üç katı olarak noter huzurunda kura çekimi sonucu belirlenir. Kura ile ayrıca, açık iş sayısının üç katı oranında da yedek liste oluşturulur. *Yazılı veya sözlü tarihi ve yeri Kamu Kuruluşu Tarafından Adaylara Bildirilecektir. *Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddedenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. NOTER HUZURUNDA KURA ÇEKİMİ: 28.10.2015 SAAT .10.00 ORMAN BÖLGE MÜD HİZMET BİNASI TOPLANTI SALONUNDA YAPILACAKTIR.

Meslek Bilgileri

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Buldozer (Dozer) OperatörüKurstan

Öğrenim Bilgileri

En Az Öğrenim Seviyesiİlköğretim
En Fazla Öğrenim Seviyesiİlköğretim

Kura Bilgileri

Kura YeriKura TarihiKura Saat Dilimi
ŞANLIURFA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ BİNASI TOPLANTI SALONU28.10.201810:00 – 11:00

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer : Yurtiçi

Çalışma Adresi : TÜNEL ÇIKIŞ AĞZI KARAKÖPRÜ ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ BİNASI
ŞANLIURFA MERKEZ
ŞANLIURFA / TÜRKİYE

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :

İrtibat Bilgileri

Adı SoyadıAbdurrahman
ÜnvanıBAYOĞLU
Telefon No05052314057
E-Posta

Diğer Bilgiler

İşveren TürüKamu
Toplam Açık İş Sayısı1
İş Sözleşmesi TipiBelirsiz Süreli (Daimi)
Çalışma ŞekliTam Süreli

 

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.