SON DAKİKA

Şehit Ömer Halisdemir Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı

Bu haber 17 Şubat 2017 - 9:40 'de eklendi.

Şehit Ömer Halisdemir Üniversitesi Rektörlüğü tarafından açıklanan eksik öğretim üyesi için alım şartları ve başvuru tarihleri haberimizde Rektörlük tarafından yayınlanan bildirge ;

ÖMER HALİSDEMİR ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN
Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine 2547 sayılı Kanun ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Yönetmeliği ve Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı’nca onaylanan Üniversitemiz Öğretim Üyeliği Kadrolarına Başvuru Koşulları ve Uygulama İlkeleri Yönergesi hükümlerine göre aşağıda belirtilen bölüm ve anabilim dallarına Öğretim Üyesi alınacaktır.

Ömer Halisdemir Üniversitesi Öğretim Üyeliği Kadrolarına Başvuru Koşulları ve Uygulama İlkeleri Yönergesi Üniversitemiz web sitesinin (www.ohu.edu.tr) yönetmelikler ve yönergeler bölümünde yer almaktadır.
Başvurular ilanın günlük gazetede yayın tarihi itibariyle 15 (onbeş) gündür. (Günlük gazete ve Resmi Gazete’nin ilan tarihlerinin en son olanı dikkate alınacaktır)
Profesörlük kadrosu daimi statüde olup, başvuracak adayların 2547 sayılı Kanun’un 26. maddesinde belirtilen şartlara ve Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Kriterlerine haiz olması, Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığının web sitesi matbu formlar modülünde bulunan öğretim üyesi başvuru dilekçesine, özgeçmiş, nüfus cüzdan sureti, 2 adet fotoğraf, Doçentlik başarı belgesi, yayın listesi ile birlikte bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 6 adet dosyayı ekleyerek Üniversitemiz Personel Dairesi Başkanlığına şahsen başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Doçentlik kadrosu daimi statüde olup, başvuracak adayların 2547 sayılı Kanun’un 25. maddesinde belirtilen şartlara ve Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Kriterlerine haiz olması, Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığının web sitesi matbu formlar modülünde bulunan öğretim üyesi başvuru dilekçesine, özgeçmiş, nüfus cüzdan sureti, 2 adet fotoğraf, Doçentlik başarı belgesi, yayın listesi ile birlikte bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 nüsha dosyayı ekleyerek Üniversitemiz Personel Dairesi Başkanlığına şahsen başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Yardımcı Doçentlik kadrosuna başvuracak adayların 2547 sayılı Kanun’un 23. maddesinde belirtilen şartlara ve Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Kriterlerine haiz olması, Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığının web sitesi matbu formlar modülünde bulunan öğretim üyesi başvuru dilekçesine, özgeçmiş, nüfus cüzdan sureti, 2 adet fotoğraf, doktora belgesi, Yabancı Dil Belgesi (KPDS, ÜDS, YDS veya eşdeğerliliği Yükseköğretim Kurulu Başkanlığınca kabul edilen sınavların birinden 55 ve üzeri bir puana sahip olmak.) ile birlikte bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 nüsha dosyayı başvuru dosyasına ekleyerek Üniversitemiz Personel Dairesi Başkanlığına şahsen başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

 

BİRİMİ VE BÖLÜMÜANABİLİMDALI / PROGRAMIÜNVANIADETAÇIKLAMALAR
TIP FAKÜLTESİ
TEMEL TIP BİLİMLERİTIBBİ BİYOLOJİProf.Dr.1
TEMEL TIP BİLİMLERİFİZYOLOJİProf.Dr.1
TEMEL TIP BİLİMLERİBİYOFİZİKDoçent1
TEMEL TIP BİLİMLERİBİYOİSTATİSTİK VE TIP BİLİŞİMİDoçent1
TEMEL TIP BİLİMLERİANATOMİYrd.Doç.Dr.1
TEMEL TIP BİLİMLERİBİYOFİZİKYrd.Doç.Dr.1
TEMEL TIP BİLİMLERİFİZYOLOJİYrd.Doç.Dr.1
TEMEL TIP BİLİMLERİHİSTOLOJİ VE EMBRİYOLOJİYrd.Doç.Dr.1
TEMEL TIP BİLİMLERİTIBBİ MİKROBİYOLOJİYrd.Doç.Dr.1
TEMEL TIP BİLİMLERİTIP EĞİTİMİYrd.Doç.Dr.1
TEMEL TIP BİLİMLERİTIP TARİHİ VE ETİKYrd.Doç.Dr.1
DAHİLİ TIP BİLİMLERİÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARIDoçent1
DAHİLİ TIP BİLİMLERİADLİ TIPYrd.Doç.Dr.1
DAHİLİ TIP BİLİMLERİÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARIYrd.Doç.Dr.1
DAHİLİ TIP BİLİMLERİHALK SAĞLIĞIYrd.Doç.Dr.1
DAHİLİ TIP BİLİMLERİİÇ HASTALIKLARIYrd.Doç.Dr.1
DAHİLİ TIP BİLİMLERİKARDİYOLOJİYrd.Doç.Dr.1
CERRAHİ TIP BİLİMLERİGENEL CERRAHİYrd.Doç.Dr.1
CERRAHİ TIP BİLİMLERİKADIN HASTALIKLARI VE DOĞUMYrd.Doç.Dr.2
CERRAHİ TIP BİLİMLERİTIBBİ PATOLOJİYrd.Doç.Dr.1
CERRAHİ TIP BİLİMLERİGÖZ HASTALIKLARIYrd.Doç.Dr.2

Bir önceki yazımız olan Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş 250 Mühendis Alımı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.