SON DAKİKA

Siirt Kurtalan SYDV Personel Alım İlanı

Bu haber 28 Mart 2017 - 17:21 'de eklendi.

Siirt Kurtalan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımı için başvuru şartlarını ve başvuru tarihlerini duyurdu.

KURTALAN SYDV BAŞKANLIĞI SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ ALIMSon Başvuru : 04.04.2017
İlSİİRTİlçeKURTALANAlınacak Sayı1
Çalışma ŞekliBELİRSİZ SÜRELİÜnvanSOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ
Açıklama– Mühendislik Fakültesi 4-yıllık İnşaat Mühendisliği Bölümü 
– B sınıfı 
– ADAYLARDA ARANAN GENEL ve ÖZEL NİTELİKLER 1.Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 2.Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, 3.Mülakatın yapıldığı gün 18 yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak, 4.Erkekler için Askerlik görevini yapmış veya muaf olmak, askerlik ile ilişkisi bulunmamak. 5.Kamu haklarında mahrum bulunmamak.(Yapılacak olan güvenlik soruşturmasıyla da tespit edilecektir.) 6.Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile, kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahküm olmamak. 7.Görevin özelliğine göre eğitim, yaş, tecrübe gibi özel şartları taşımak. 8.Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı, vücut sakatlığı ve özrü bulunmamak, 9.Adli ve idari soruşturma sonucunda atanmasına engel bir durumu bulunmamak, 10.Sosyal iletişim becerisine sahip olmak ve bilgisayar programları iyi düzeyde kullanabilmek. 11.Vakfımızın acil ihtiyacı olan Barınma (Ev yapım ve onarım) yardımlarında çalıştırmak üzere Mühendislik Fakültesi 4-yıllık İnşaat Mühendisi Bölümü mezunu olmak. 12.Geçerliliği olan (KPSS 2016) puanlarından KPSS P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak 13.İlçede en az 6-aydan itibaren ikamet ediyor olmak 14.KPDS ve benzeri dil sınavları sonucu, alanı ile ilgili sertifikalar, , bilgisayar sertifikası ve iş deneyimi olanlar, işe almada öncelikli olarak değerlendirilecektir. 15. B Sınıfı Sürücü belgesine sahip olmak. 16. Adaylar, önce İŞ-KUR?a kayıt yaptıracak daha sonra Aile ve sosyal Politikalar Bakanlığı web(www.sydgm.gov.tr)sitesinde bulunan linkten kayıtlarını yapacaklardır.

Bir önceki yazımız olan İstanbul Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü 158 Danışma Yönlendirme/ASDEP Görevlisi Başvurusu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.