SON DAKİKA

Silivri Adliyesi İnfaz Koruma Memuru Alımı Başvuru Sonuçları Açıklandı

Bu haber 25 Ağustos 2015 - 7:08 'de eklendi.

İKM Nihai listelerin Açıklanacağı adres
SİLİVRİ ADLİ YARGI İLK DERECE MAHKEMESİ
ADALET KOMİSYONU BAŞKANLIĞI

CEZA İNFAZ KURUMLARI
İNFAZ KORUMA MEMURU (ERKEK) ÖĞRENCİ ALIMI
ADAY TESPİT LİSTESİ

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğ İKM Nihai listelerin Açıklanacağı adres
SİLİVRİ ADLİ YARGI İLK DERECE MAHKEMESİ
ADALET KOMİSYONU BAŞKANLIĞI

CEZA İNFAZ KURUMLARI
İNFAZ KORUMA MEMURU (ERKEK) ÖĞRENCİ ALIMI
ADAY TESPİT LİSTESİ

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğünün 27/07/2015 tarih ve 61447256-903.01-E.6203/120487 sayılı sınav ilan yazıları ile Silivri Ceza İnfaz Kurumları için toplam 1534 infaz koruma memurluğu öğrenci alımıyla ilgili, 50 infaz koruma memuru (erkek) öğrenci sınav izni Komisyonumuza verilmiştir.

Öğrenci İnfaz ve Koruma Memuru alımı için merkezi sınavda alınan puanlar esas olmak kaydıyla EN YÜKSEK PUANDAN BAŞLAMAK ÜZERE İLAN EDİLEN KADRO SAYISININ 5 KATI ADAY ÇAĞRILACAKTIR ( 50 X 5 = 250 ) maddesi gereğince başvuruda bulunan adaylara ait aday tespit listesi aşağıda açıklanmıştır.

Listede isimleri karşısında KABUL yazılı olan adayların 27 – 28 AĞUSTOS 2015 Perşembe-Cuma günleri  saat 09:00 dayapılacak olan BOY KİLO ÖLÇÜMÜ İÇİN Giriş Belgesi, Nüfus Cüzdanları (giriş belgesi olmayan adayların aday numaralarını listeden tespit ederek kimlikleri ile birlikte ) ve aşağıda belirtilen evrak ile birlikte SİLİVRİ ADLİ YARGI İLK DERECE MAHKEMESİ ADALET KOMİSYONU BAŞKANLIĞINDA hazır bulunmaları, boy ve kilo ölçümüne katılmayan adayların mazeretlerinin kabul edilmeyeceği, sözlü sınav ve mülakata katılamayacakları,

Bu konuda ilgililere ayrıca tebligat yapılmayacağı hususu ilan olunur. 24.08.2015

 

BOY KİLO ÖLÇÜMÜNE GELİRKEN GETİRİLMESİ GEREKLİ BELGELER

  1. a) Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu (4 Adet)  (indirme linki)

    b) Hakkında devam eden ceza soruşturması veya kovuşturması bulunup bulunmadığına dair yazılı beyan. (indirme linki)NOT : Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formunun bilgisayarla doldurularak 4 nüsha hazırlanması ve bilgilerin doğru olduğunun bildirildiği kısmının aday tarafından imzalanması, her birinin ASIL olması, fotokopi ile çoğaltılmaması gerekmektedir.

    (Söz konusu formun alt kısmındaki ” NÜFUS CÜZDANINI ONAYLAYANIN ” başlığı kısmı Komisyon Başkanlığımızca doldurulacağı için mutlaka boş bırakılmalıdır. Kesinlikle muhtar, yazı işleri müdürü v.s.. ünvandaki kişilere onaylatılmayacaktır.

Bir önceki yazımız olan 2016 POMEM Alımı Ne Zaman? PÖH PMYO Alımı Ne Zaman? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

1 ADET YORUM YAPILDI

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
ferhat aydoğan18 Ekim 2017 / 17:35Cevapla

Gardiyan olamak istiyorum