Sinop Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı

Sinop Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı
Yayınlama: 02.04.2015
Düzenleme: 05.03.2021 22:03
353
A+
A-

Sinop Üniversitesi Rektörlüğünden:
Üniversitemiz birimlerine, 2547 sayılı Kanun ve bu Kanuna dayanılarak Yükseköğretim Kurulu Başkanlığınca yayınlanan Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ile Sinop Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilm Sinop Üniversitesi Rektörlüğünden:
Üniversitemiz birimlerine, 2547 sayılı Kanun ve bu Kanuna dayanılarak Yükseköğretim Kurulu Başkanlığınca yayınlanan Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ile Sinop Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Ölçütleri Yönergesi uyarınca Öğretim Elemanları alınacaktır. Adayların, 657 sayılı Kanunun 48 inci maddesindeki ve diğer ilgili mevzuatlardaki şartları taşımaları gerekmektedir.
1-Yardımcı Doçent Kadrosuna başvuracak adayların;

Başvurdukları anabilim dalı ve yabancı dilini belirten dilekçelerine, özgeçmiş, 2 adet fotoğraf, Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora belgesi ve Sinop Üniversitesi Personel Daire Başkanlığının internet adresinden temin edilen Akademik Değerlendirme Formunu doldurarak, varsa yabancı dil başarı belgesi, yayın listesi, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 takım dosya ile özgeçmiş, eserleri ve diğer belgeleri içeren 4 adet CD’yi ekleyerek ilgili birimlere şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.

BAŞVURU SÜRESİ:

Başvurular; ilanın gazetede yayınlandığı tarihten itibaren 15 gün içerisinde yapılacaktır. Yardımcı Doçent adayları yabancı dil sınav günü ve saati ile yerini ilgili birimden öğrenebileceklerdir.
NOT: -(Yardımcı Doçent kadrosuna; Profesör ve Doçentler müracaat edemezler.)
-(Herhangi bir kamu kuruluşunda çalışanlar (daha önce çalışıp ayrılsalar dahi) çalıştığı kurumdan alacakları onaylı, ayrıntılı hizmet belgesini başvuru belgesine ekleyerek ibraz edeceklerdir.)
-(Yurtdışından alınan diplomaların Üniversitelerarası Kuruldan denkliğinin onaylanması gerekmektedir.)
-(Onaylı istenen evrakın teslimi sırasında aslını ibraz etmek şartıyla fotokopileri kabul edilir.)
-(Erkek adayların askerlik durum belgesini başvuru evraklarına eklemeleri gerekmektedir.)
Sinop Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Ölçütleri Yönergesine Personel Daire Başkanlığının http://www.sinop.edu.tr/Personel Daire Baskanligi-10 web adresinden,

Akademik Değerlendirme Formuna http://www.sinop.edu.tr/Personel Daire Baskanligi-8 web adresinden ulaşılabilir.

 TÜM AKADEMİK İLANLARI ANLIK TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

UNVANIADEDİDERECEBİRİMİ:ANABİLİM DALIALANI:
Yardımcı Doçent13Mühendislik ve Mimarlık FakültesiMetalurji ve Malzeme MühendisliğiHesaplamalı malzeme bilimi alanında ince film mekaniği, kuantum noktalar üzerine çalışmalar yapmış olmak.
Yardımcı Doçent13Mühendislik ve Mimarlık FakültesiBiyomühendislikYüzey zenginleştirilmiş raman spektroskopisi ve uygulamaları konusunda çalışma yapmış olmak.
Yardımcı Doçent13Boyabat İktisadi ve İdari Bilimler FakültesiMuhasebe FinansmanKâr yönetimi uygulamaları konularında çalışma yapmış olmak.

 

 

 

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.