Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri Programı Öğretim Görevlisi alım ilanı!

İstanbul Topkapı Üniversitesi Rektörlüğü, ilgili kanun ve yönetmelik hükümleri uyarınca tam zamanlı Öğretim Görevlisi ve Araştırma Görevlisi alımı yapacağını duyurdu; adayların belirtilen genel ve özel şartları sağlaması ve belirtilen belgelerle başvurması gerekmektedir. Başvuru süresi, ilanın Resmi Gazete’de yayımlandığı tarihten itibaren 15 gün olacaktır.

Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri Programı Öğretim Görevlisi alım ilanı!
Yayınlama: 10.07.2023
66
A+
A-

İstanbul Topkapı Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemizin  aşağıda  belirtilen  birimlerine  2547  sayılı  Yükseköğretim  Kanununun ilgili maddeleri ile 09/11/2018 tarih ve 30590 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan “Öğretim Üyesi Dışındaki  Öğretim  Elemanı  Kadrolarına  Yapılacak  Atamalarda  Uygulanacak  Merkezi  Sınav  ile Giriş  Sınavlarına  İlişkin  Usul  ve  Esaslar  Hakkında  Yönetmelik”  hükümleri  uyarınca  aylık  ve özlük hakları yönünden 4857 sayılı İş Kanunu hükümlerine tabi tam zamanlı Öğretim Görevlisi ve Araştırma Görevlisi alınacaktır.

İlan edilen kadrolara müracaat edecek adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48.maddesindeki  genel  şartları  ile  ilgili  Kanun  ve  Yönetmelikte  belirtile  koşulları  sağlamış olmaları halinde adayların aşağıda belirtilen belgelerle birlikte adayların şahsen ve posta yoluyla başvurmaları   gerekmektedir.   Başvuru   süresi   ilanın   Resmî   Gazete’de   yayımlandığı   tarihten itibaren 15 (on beş) gündür.

ÖĞRETİM GÖREVLİSİ VE ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ KADROSU İÇİN İSTENİLEN BELGELER
1-     Başvurdukları Programı belirten dilekçe.
2-    Özgeçmiş (YÖK Formatında)
3-    Nüfus Cüzdanı / Kimlik Kartı Fotokopisi
4-    İki Adet Biyometrik Fotoğraf (Son altı ay içinde çekilmiş olmalı)
5-    Yerleşim Yeri ve Adres Belgesi (e-Devlet çıktısı) barkotlu veya kare kodlu olması zorunludur.)
6-    Onaylı Lisans, Yüksek Lisans Mezuniyet ve Uzmanlık/Doktora belgesi (Diplomanın aslı veya ıslak imzalı mühürlü sureti ya da e-Devlet üzerinden alınan mezuniyet belgesi e-Devlet çıktısının barkotlu veya kare kodlu olması zorunludur.)
7-    Lisans transkript belgesinin okul onaylı aslı ya da fotokopisi.
8-    ALES Sonuç Belgesi (ALES’den muaf olanlar için zorunlu değildir. Kontrol Kodu ve Doğrulama Kodu yer almayan veya okunmayan belgeler geçersiz sayılacaktır.)
9-    ALES muafiyeti için, görev yapılan yükseköğretim kurumundan alınacak hizmet belgesi ve atama olur yazısı.
10-   İngilizce Yabancı Dil Sınavı sonuç belgesi (YDS veya ÖSYM tarafından eşdeğerliliği kabul edilen bir sınavdan muadili puanı gösteren belge)
11-    Erkek adaylar için askerlik durumunu gösterir belge (Terhis, tecil, muaf)
12-    Adli Sicil kaydı ve Adli Sicil Arşiv kaydı olmadığına dair belge (e-Devlet çıktısı “Resmi Kuruma” hitaben alınan belge)
13-    Lisans/Lisansüstü öğrenimlerini yurt dışında tamamlayan adaylar için, Yükseköğretim Kurulunca onaylanmış denklik belgesinin aslı veya imzalı onaylı sureti
14-    SGK Hizmet Dökümü.

SINAV TAKVİMİ

İlan Tarihi    : 10.07.2023
Son Başvuru Tarihi    : 24.07.2023
Ön Değerlendirme Duyuru Tarihi    : 25.07.2023
Giriş Sınavı Tarihi    : 27.07.2023
Sonuç Açıklama Tarihi    : 28.07.2023

BAŞVURU ADRESİ:
İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı/ Kazlıçeşme Yerleşkesi Başvurular posta yolu ile ya da şahsen yapılacaktır.

İLANIN YAYINLANACAĞI WEB ADRESİ:
www.topkapi.edu.tr

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.