Sony Xperia Z5+’nin Tasarımı Sızdırıldı

Sony Xperia Z5+’nin Tasarımı Sızdırıldı
Yayınlama: 15.08.2015
Düzenleme: 05.03.2021 22:17
487
A+
A-

Sony Xperia Z5+ akıllı telefonun tasarımı henüz tamamlanmayan bir Sony sunum görselinin ekran görüntüsünün sızdırılmasıyla ortaya çıktı.

5.5 inç ya da daha geniş bir ekrana sahip olması beklenen akıllı telefonun ekran çözünürlüğü büyük ihtimalle 4K yan Sony Xperia Z5+ akıllı telefonun tasarımı henüz tamamlanmayan bir Sony sunum görselinin ekran görüntüsünün sızdırılmasıyla ortaya çıktı.

5.5 inç ya da daha geniş bir ekrana sahip olması beklenen akıllı telefonun ekran çözünürlüğü büyük ihtimalle 4K yani 3840 x 2160 piksel olacak. Alışılageldik siyah, beyaz ve altın renk seçeneklerine yeni krom renkli versiyon da dahil edilmiş görünüyor. Tasarım olarak Sony’nin mevcut çizgisinde olan akıllı telefonun parmak izi okuyucu barındırdığı anlaşılıyor.

 

Sony Xperia Z5+ akıllı telefonun Xperia Z5 ve Z5 Compact modelleri ile birlikte IFA etkinliğinde tanıtılabileceği düşünülüyor. Tabii Sony bu cihazı birkaç ay sonra bir yükseltme seçeneği olarak da tanıtmayı tercih edebilir. Snapdragon 810 yongaseti içerdiği takdirde ürünün “yükseltme” seçeneği olarak konumlandırılması ikna edici bulunmayabilir.

 

 

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.