Sultankasrı Öğretmenevi Alım İlanı

Sultankasrı Öğretmenevi Alım İlanı
Yayınlama: 22.04.2015
Düzenleme: 05.03.2021 22:04
366
A+
A-

Bu işgücü istemi, İŞKUR’un KADIKÖY HİZMET MERKEZİ biriminden ilan edilmiştir.TC MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI ADİLE SULTAN KASRI ÖĞRETMENEVİ VE KÜLTÜR MERKEZİ***
Son Başvuru Tarihi : 30 Nisan 2015
Yayınlanma Tarihi : 21 Nisan 2015

Sultankasrı Öğretmenevi Ge

Bu işgücü istemi, İŞKUR‘un KADIKÖY HİZMET MERKEZİ biriminden ilan edilmiştir.
TC MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI ADİLE SULTAN KASRI ÖĞRETMENEVİ VE KÜLTÜR MERKEZİ***
Son Başvuru Tarihi : 30 Nisan 2015
Yayınlanma Tarihi : 21 Nisan 2015

Sultankasrı Öğretmenevi Geçici İşçi Alım İlanı
Genel Şartlar ve Notlar

TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE;

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Hizmet Merkezi Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. 08.05.2015 tarihinde saat 14:00 te kura çekimi yapılacaktır. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Kuraya tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kuraya tabi taleplere başvuran önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici işgücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Kayıtlı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.Ancak başvurusu süresi içinde ikamet değişikliği yapan adayların ilgili işgücü taleplerine başvuruları kabul edilmez. NOT:Daha önce Öğretmenevinde çalıştığını belgelemek, COST OTOMASYON SİSTEMİ HAKKINDA BİLGİ SAHİBİ OLMAK,SATINALMA TECRÜBESİ GIDA SEKTÖRÜNDE OLMASI GEREKİYOR.

Meslek Bilgileri

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Satın Alma Sorumlusu10

Öğrenim Bilgileri

En Az Öğrenim Seviyesiİlköğretim
En Fazla Öğrenim SeviyesiOrtaöğretim (Lise ve Dengi)

Kura Bilgileri

Kura YeriKura TarihiKura Saat Dilimi
ADİLE SULTAN KASRI ÖĞRETMENEVİ08.05.201514:00 – 15:00

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer : Yurtiçi

Çalışma Adresi : TOPHANELİOĞLU CD.NO:19 KOŞUYOLU
34662 ÜSKÜDAR
İSTANBUL / TÜRKİYE

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :ÜSKÜDAR, ÜMRANİYE

Diğer Bilgiler

İşveren TürüKamu
Toplam Açık İş Sayısı1
İş Sözleşmesi TipiBelirli Süreli (Geçici)
Çalışma ŞekliTam Süreli

 

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.