Tarım Bakanlığı Bilişim Personeli Alımı Mülakatına Girecek Aday Listesi Açıklandı

Tarım Bakanlığı Bilişim Personeli Alımı Mülakatına Girecek Aday Listesi Açıklandı
Yayınlama: 08.04.2015
Düzenleme: 05.03.2021 22:03
552
A+
A-

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından 7 Nisan 2015 tarihinde yayımlanan duyuru ile Sözleşmeli Bilişim Personeli sınavına giren ve sınavı kazanarak yapılacak olan mülakata girmeye hak kazanan adayların listesini hazırladı.

GTHB tarafından yayın Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından 7 Nisan 2015 tarihinde yayımlanan duyuru ile Sözleşmeli Bilişim Personeli sınavına giren ve sınavı kazanarak yapılacak olan mülakata girmeye hak kazanan adayların listesini hazırladı.

GTHB tarafından yayınlanan duyuru ile sınavı kazanan ve mülakata katılabilecek olan Sözleşmeli bilişim personeli adaylarının listesini açıkladı. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Sözleşmeli bilişim personeli mülakata girecek adayların mülakatları 13 Nisan 2015 tarihinde Bakanlık Bilgi İşlem Daire başkanlığı 2. Katta yapılacak. Aşağıda bulunan listede Mülakata girecek olan adayların listesine erişebilirsiniz

[wpfblikebox]

PozisyonAd-Soyad
Ağ Yöneticisi (2 Kat)Erdem UŞAKLIGİL
M. Onur KAVİ
Sistem Uzmanı (2 Kat)Onur AYDIN
Veritabanı Uzmanı (2 Kat)Hakan GÜRBAŞLAR
Yazılım Uzmanı (2 Kat)Mehmet TEKE
Güvenlik Yöneticisi (4 Kat)Ebru CANAN GÖKTAŞ
Yazılım Uzmanı (4 Kat)Orhan KIZILTEPE

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.