SON DAKİKA

Tarsus Adliyesi İnfaz Koruma Memuru Alımı Başvuru Sonuçları Açıklandı

Bu haber 25 Ağustos 2015 - 11:36 'de eklendi.

2016 TARSUS ADLİYESİ İKM LİSTESİ İÇİN TIKLAYINDUYURUTarsus Ceza İnfaz Kurumu Öğrenciliği sınavına başvuran;
1- Erkek Adaylardan 1-275 sırasındaki adaylar ile
2- Bayan Adaylardan 1-50 sırasındaki adayların 27-28 Ağustos 2015 tarihinde boy kilo ölçümüne k

infaz-koruma-memuru-alım-sonuçları
2016 TARSUS ADLİYESİ İKM LİSTESİ İÇİN TIKLAYIN
DUYURU
Tarsus Ceza İnfaz Kurumu Öğrenciliği sınavına başvuran;
1- Erkek Adaylardan 1-275 sırasındaki adaylar ile
2- Bayan Adaylardan 1-50 sırasındaki adayların 27-28 Ağustos 2015 tarihinde boy kilo ölçümüne katılacakları, sıralamaya girmiş olan adayların boy kilo ölçümüne gelirken Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formunu (Ek-1) yanlarında getirmeleri gerekmektedir. ( Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formunun bilgisayarla doldurularak 4 nüsha olarak hazırlanması, formların herbirine ayrı ayrı resim yapıştırılması ve bilgilerin doğru olduğunun bildirildiği kısmın aday tarafından imzalanması gerekmektedir.) Ayrıca adaylar yanlarında 3 adet nüfus cüzdan fotokopilerini getireceklerdir. Hakkında devam eden ceza soruşturması veya kovuşturması bulunup bulunmadığına dair yazılı beyan (Ek-2) ve Form teslim alındıktan sonra adayın boy kilo ölçümüne alınması gerekmektedir. Tüm adayların nüfus cüzdanlarını yanlarında getirmeleri gerekmektedir.

1-5 sıradaki Aşçı Adaylarının Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formunun (Ek-1) bilgisayarla doldurularak 4 nüsha hazırlanması, formların herbirine ayrı ayrı resim yapıştırılması ve bilgilerin doğru olduğunun bildirildiği kısmın aday tarafından imzalanması gerekmektedir. 3 adet nüfus cüzdan fotokopileri ile birlikte Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırma formunun 28 Ağustos 2015 günü mesai saati bitimine kadar Komisyonumuzda olacak şekilde gönderilmesi gerekmektedir. Hakkında devam eden ceza soruşturması veya kovuşturması bulunup bulunmadığına dair yazılı beyan (Ek-2) Formlarla birlikte gönderilecektir. ( Adaylar istenilen evrakları en geç 28 Ağustos 2015 mesai saati bitimine kadar Posta yolu ile veya bizzat getirmeleri gerekmektedir.) Tüm adayların nüfus cüzdanlarını yanlarında getirmeleri gerekmektedir.

Ayrıca ilgililere başka bir duyuru yapılmayacak olup duyuru tebliğ mahiyetindedir. 24/08/2015

FATİH ACAR
BAŞKAN-98033

1 – İKM Öğrenci – Erkek

2 – İKM Öğrenci – Bayan

3 – CTE Aşçı

4 – Ek1 – Güvenlik Soruşturması ve arşiv araştırması formu

5 – Ek2 – Ceza soruşturması veya kovuşturması dilekçe örneği

6 – Başvuruları geçersiz olan adaylara ilişkin karar

T.C. TARSUS ADLİ YARGI İLK DERECE MAHKEMESİ ADALET KOMİSYONU BAŞKANLIĞI DUYURU

Boy kilo ölçümüne katılacak olan Erkek öğrenci adaylardan; 1-275 sırasındaki adaylar ile 1-50 sırasındaki Bayan adayların 27/08/2015 saat 09:00’da Tarsus Adliyesi’nde boy kilo ölçümlerinin yapılacağı hususu tebliğ olunur.

Bir önceki yazımız olan 2016 POMEM Alımı Ne Zaman? PÖH PMYO Alımı Ne Zaman? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.