TEİAŞ, 146 Tekniker ve Teknisyen İstihdamı İçin İşçi Alımı Yapacak!

TEİAŞ Genel Müdürlüğü, taşra teşkilatında sürekli işçi statüsünde 66 Tekniker ve 80 Teknisyen olmak üzere toplam 146 personel alımı yapacak.

TEİAŞ, 146 Tekniker ve Teknisyen İstihdamı İçin İşçi Alımı Yapacak!
Yayınlama: 07.06.2023
2
A+
A-

Şirketimizin taşra teşkilatında çalıştırılmak üzere 4857 sayılı İş Kanunu’na tabi sürekli işçi statüsünde 66’sı Tekniker, 80’i Teknisyeni olmak üzere toplam 146 işçi personel 09.08.2009 tarihli ve 27314 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan “Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” hükümlerine göre Türkiye İş Kurumu aracılığı ile istihdam edilecektir.

İşe alınacak elemanların çalıştırılacağı işyeri, ili, unvanı, sayısı ve aranılan şartlar aşağıda belirtilmiş olup işgücü talebine başvurmak isteyenlerin Türkiye İş Kurumu’nun web sayfasında 12.06.2023 tarihinde yayımlanacak ilanları takip etmesi gerekmektedir.

Başvurular adayların adrese dayalı nüfus kayıt sisteminde kayıtlı olan adreslerine göre il düzeyinde karşılanacaktır. Başvuru yapılacak kadrolar için istenilen öğrenim seviyesinden daha üst öğrenim seviyesinden mezun olan adaylar ile henüz mezun durumda olmayan adaylar Teknisyenler için noter huzurunda çekilecek kura çekimine dahil edilmeyecek, Teknikerler içinse mülakat sınavına davet edilmeyecektir. (Örn; Teknisyenlik için başvuru yapan bir aday Lisans ya da Önlisans mezunu olması veyahut henüz liseden mezun olmamış olması durumunda noter huzurunda yapılacak olan çekilişe katılamayacaktır.)

TEİAŞ Genel Müdürlüğünün ilanına ulaşmak için tıklayınız

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.