TRT KPSS Şartsız Personel Alımı Yapacak! Başvurular Başladı

TRT KPSS Şartsız Personel Alımı Yapacak! Başvurular Başladı
Yayınlama: 09.03.2017
Düzenleme: 30.08.2021 23:16
1.403
A+
A-

Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumunun (TRT) , TRT World kanalında görevlendirilmek üzere personel alımı yapacak.

Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumunun (TRT) 2015 yılında hayata giren 7/24 ingilizce haber yayını yapan kanalı TRT World için personel alımı yapacağı açıklandı. Çeşitli kariyer sitelerinde ve TRT World kendi internet sitesinde yayımlanan personel alımı duyurusuna başvuruda bulunacak adayların çok iyi derecede ingilizce bilmesi gerekiyor.

Hangi Pozisyonlara Alım Yapılacak?

TRT World’ün Türkçe Öğretmen ( İngilizce-Türkçe) alımı da yapacağı öğrenilirken, söz konusu pozisyona başvuruda bulunacak kişilerin en az 4 sene benzer işlerde çalışmış olması gerektiği vurgulandı.

Diğer açık pozisyonlar ; İnsan Kaynakları Uzmanı, Ofis Yöneticisi, Service and Delivery Specialist, Microsoft Dynamix AX Developer ve Tasarımcı olarak açıklandı.

Başvuruları olumlu sonuçlanan adaylar TRT WORLD İstanbul Stüdyolarında görev yapacaklar. Başvuru işlemleri TRT World resmi internet sitesinden ve “www.kariyer.net/trt-world-is-ilanlari-c83155-p42835/” adresinden yapılabiliyor.

Başvuru Sayfasına Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.