TÜBİTAK ve KOSGEB’den Destek Almanın Yolu!

TÜBİTAK ve KOSGEB’den Destek Almanın Yolu!
Yayınlama: 24.04.2015
Düzenleme: 05.03.2021 22:04
381
A+
A-

Türkiye’nin 2023 vizyonu kapsamında Ar-Ge ve İnovasyona odaklı proje destekleri gittikçe artıyor. 30 Bin TL’den 1 Milyon TL’ye kadar hibe desteği veren TÜBİTAK ve KOSGEB gibi resmi kurumlar sürekli proje çağrılarına çıkıyor.

Proje hazırlatmak isteyen f Türkiye’nin 2023 vizyonu kapsamında Ar-Ge ve İnovasyona odaklı proje destekleri gittikçe artıyor. 30 Bin TL’den 1 Milyon TL’ye kadar hibe desteği veren TÜBİTAK ve KOSGEB gibi resmi kurumlar sürekli proje çağrılarına çıkıyor.

Proje hazırlatmak isteyen firmalar, özel ve resmi kurumlar çoğunlukla danışmanlar ve danışmanlık firmaları ile çalışıyor. Firmalar, projenin bütçesine bağlı olarak 4 Bin – 10 Bin TL arası  proje hazırlama danışmanlık ücreti ödemek zorunda kalıyorlar.

Sakarya Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (SAÜSEM) gelen yoğun talep üzerine uzaktan eğitim ile Türkiye’nin neresinde olursanız olun katılabileceğiniz “Proje Yazımı ve Yönetimi” eğitimi düzenliyor. Bu eğitim hakkında detaylı bilgi ve başvuru için aşağıdaki linke tıklamanız yeterlidir.

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.