SON DAKİKA

Tunceli Üniversitesi 11 Öğretim Görevlisi Alacak

Bu haber 22 Temmuz 2016 - 8:11 'de eklendi.

Tunceli Üniversitesi 11 Öğretim Görevlisi Alacak.Bu alım için daha detaylı bilgiler aşağıda verilmiştir.Son başvuru tarihi ve başvuru için gerekli olanlar belirtilmiştir.Detaylar haberimizde mevcuttur…

Tunceli Üniversitesi Rektörlüğünden:

İlan Tar Tunceli Üniversitesi 11 Öğretim Görevlisi Alacak.Bu alım için daha detaylı bilgiler aşağıda verilmiştir.Son başvuru tarihi ve başvuru için gerekli olanlar belirtilmiştir.Detaylar haberimizde mevcuttur…

Tunceli Üniversitesi Rektörlüğünden:

İlan Tarihi : 22.07.2016

Son Başvuru Tarihi : 05.08.2016

Üniversitemizin ilgili biriminde istihdam edilmek üzere, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanununun, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri ve Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Kriterleri uyarınca öğretim üyesi alınacaktır. Müracaat edecek adayların devlet hizmetine girmede aranılan genel şartlara haiz olmaları gerekmektedir.

Doçent Kadroları İçin Gerekli Belgeler

1 – Başvurdukları birim ve anabilim dalını belirten dilekçe, özgeçmiş, yayın listesi, 2 adet fotoğraf, nüfus cüzdanı örneği, askerlik durum belgesi (erkek adaylar için), resmi kurumlarca onaylanmış diplomalar (Lisans, Yüksek lisans, Doktora) ve Doçentlik Belgesi (yurtdışından alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylanmış olması), çalışanların (daha önceden çalışıp ayrılmış olanlar dahil) onaylı hizmet belgesi dökümü, Bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 adet dosya ile Personel Daire Başkanlığına müracaat etmeleri gerekmektedir.

Yardımcı Doçent Kadroları İçin Gerekli Belgeler

1 – Başvurdukları birim ve anabilim dalını belirten dilekçe, özgeçmiş, yayın listesi, 2 adet fotoğraf, nüfus cüzdanı örneği, askerlik durum belgesi (erkek adaylar için), resmi kurumlarca onaylanmış diplomalar (Lisans, Yüksek lisans, Doktora, yurtdışından alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylanmış olması), çalışanların (daha önceden çalışıp ayrılmış olanlar dahil) onaylı hizmet belgesi dökümü, Bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 adet dosya ile ilgili birime müracaat etmeleri gerekmektedir.

Notlar

1 – Belirtilen şartları taşımayan ve süresi içerisinde başvurmayan adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır.

2 – Yardımcı Doçent adaylarının yabancı dil sınavlarının yapılacağı yer ve saat daha sonra www.tunceli.edu.tr adresinden duyurulacaktır.

Başvuru Adresi ve iletişim

Tunceli Üniversitesi

Aktuluk Mahallesi Üniversite Yerleşkesi Merkez / TUNCELİ

Tel: 0 428 213 17 94

Birimi/BölümüAnabilimDalı/ ProgramUnvanıAdetDereceİlanşartı
TunceliMeslek Yüksekokulu/Çevre KorumaTeknolojileriÇevreKoruma veKontrol ProgramıDoçent11Doçentlikunvanınıbitki anatomisivemorfolojisi alanındaalmışolmak.
MühendislikFakültesi / KimyaMühendisliğiKimyasal Teknolojiler A.B.D.Doçent11Sulardaağırmetalgiderimi konusundaçalışmalar yapmışolmak.
MühendislikFakültesi / Bilgisayar MühendisliğiBilgisayar Donanımı A.B.D.Yardımcı Doçent11İnternettabanlıgüçkalitesi izlemekonusunda çalışmalaryapmışolmak.
MühendislikFakültesi / MakineMühendisliğiEnerjiA.B.D.Yardımcı Doçent11Akışkontrolüile ilgili çalışmalaryapmışolmak.
MühendislikFakültesi / EndüstriMühendisliğiEndüstri İlişkileriA.B.D.Yardımcı Doçent15Afetolaylarındaacil departmankapasitelerinin simülasyontabanlı modellenmesikonusunda doktorayapmışolmak.
İktisadiveİdari BilimlerFakültesi / İşletmeSayısal Yöntemler A.B.D.Yardımcı Doçent13Yalınüretimkonusunda doktorayapmışolmak.
İktisadiveİdari BilimlerFakültesi / UluslararasıİlişkilerSiyasiTarih A.B.D.Yardımcı Doçent13Rusya’nınOrtaDoğuya yönelikdinipolitikalarında misyonerkurumları konusundadoktorayapmış olmak.
EdebiyatFakültesi /BatıDillerive EdebiyatlarıİngilizDilive Edebiyatı A.B.D.Yardımcı Doçent13İngilizDilive Edebiyatı alanındadoktorayapmış olup,İngiliztiyatrosuve Shakespeareileilgili çalışmayapmışolmak.
EdebiyatFakültesi / TürkDiliveEdebiyatıTürkHalk Edebiyatı A.B.D.Yardımcı Doçent13ÇanakkaleSavaşları etrafındateşekküleden halk anlatılarıkonusunda çalışmayapmışolmak.
Ç.M.Y.O./Çocuk bakımıvegençlik hizmetleribölümüÇocukgelişimi ProgramıYardımcı Doçent13Okul yöneticilerininiletişim becerilerininörgütsel değişkenlerüzerindeetkisi vemodültemelli uygulamalarkonusunda doktorayapmışolmak.
T.M.Y.O./ Kimyave Kimyasalİşleme TeknolojileriLaboratuvar Teknolojisi ProgramıYardımcı Doçent13Grafenlemodifiyecamsı karbonelektrotkullanarak pestisitlerinelektrokimyasal yöntemiyletayini konusundaçalışmayapmış olmak.

TÜM AKADEMİK İLANLARDAN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN TIKLAYIN

Bir önceki yazımız olan Edirne İl Özel İdaresi Naklen Teknik Personel Alımı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.