Tunceli Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı

Tunceli Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı
Yayınlama: 27.08.2015
Düzenleme: 05.03.2021 22:26
408
A+
A-

Tunceli Üniversitesi Rektörlüğünden:

İlan Tarihi : 27.08.2015

Son Başvuru Tarihi : 10.09.2015

Üniversitemizin ilgili biriminde istihdam edilmek üzere, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanununun, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilg Tunceli Üniversitesi Rektörlüğünden:

İlan Tarihi : 27.08.2015

Son Başvuru Tarihi : 10.09.2015

Üniversitemizin ilgili biriminde istihdam edilmek üzere, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanununun, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri ve Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Kriterleri uyarınca öğretim üyesi alınacaktır. Müracaat edecek adayların devlet hizmetine girmede aranılan genel şartlara haiz olmaları gerekmektedir.

Tüm Akademik ilanları facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz

Yardımcı Doçent Kadrosu İçin Gerekli Belgeler

1 – Başvurdukları birim ve anabilim dalını belirten dilekçe, özgeçmiş, yayın listesi, 2 adet fotoğraf, nüfus cüzdanı örneği, askerlik durum belgesi (erkek adaylar için), resmi kurumlarca onaylanmış diplomalar (Lisans, Yüksek lisans, Doktora, yurtdışından alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylanmış olması), çalışanların (daha önceden çalışıp ayrılmış olanlar dahil) onaylı hizmet belgesi dökümü, Bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 adet dosya ile ilgili birime müracaat etmeleri gerekmektedir.

Notlar

1 – Belirtilen şartları taşımayan ve süresi içerisinde başvurmayan adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır.

2 – Yardımcı Doçent adaylarının yabancı dil sınavlarının yapılacağı yer ve saat daha sonra www.tunceli.edu.tr adresinden duyurulacaktır.

Başvuru Adresi ve İletişim

Tunceli Üniversitesi

Aktuluk Mahallesi Üniversite Yerleşkesi Merkez/TUNCELİ

Tel: 0 428 213 17 94

 

 

Birimi/BölümüAnabilim dalıUnvanıAdetDereceİlan şartı
İnşaat MühendisliğiHidrolikYardımcı Doçent11Köprü kenar ayakları etrafında kıvrımlı bir kanal boyunca oluşan yerel oyulmanın deneysel olarak incelenmesi konusunda doktora yapmış olmak.
Tunceli M.Y.OGıda İşlemeYardımcı Doçent13Tunceli Yöresinde yetişen yenilebilir bazı makrofungus türlerinin sitotoksik etkileri ile antioksidan ve antimikrobiyal aktivitelerinin araştırılması konu-sunda doktora yapmış olmak
TarihYakınçağ TarihiYardımcı Doçent13XIX yüzyılda kutsal yerler sorunu konusunda doktora yapmış olmak.
TMYO Kimya ve Kimyasal İşleme TeknolojileriLaboratuvar TeknolojisiYardımcı Doçent13Teknolojik Pedagojik Alan Bilgisi (TPAB) Temelli Harmanlanmış öğrenme ortamının fen bilgisi öğretmen adaylarının temel astronomi konularındaki TPAB ve sınıf işçi uygulamalarına etkisi konusunda doktora yapmış olmak.
Sağlık YüksekokuluFizyoterapi ve RehabilitasyonYardımcı Doçent13Ankilozan spondilit hastalığına genetik yatkınlığın kütle spektroskopisi ile belirlenmesi alanında doktora yapmış olmak.
Su Ürünleri Temel BilimleriBalıkçılık

Temel

Bilimleri

Yardımcı Doçent15Mustelus mustelus ve Scyliorhirnus canicula’nın bazı biyolojik özelliklerinin incelenmesi konusunda doktora yapmış olmak
Avlama ve İşleme TeknolojisiAvlama TeknolojisiYardımcı Doçent15Farklı Esansiyel yağlar ve kitosan ile hazırlanan filmlerle ambalajlanmış Luciobarbus esocinusfiletolarının raf ömrünün araştırılması konusunda doktora yapmış olmak.
TMYO Mimarlık ve Şehir Planlama BölümüHarita ve KadastroYardımcı Doçent13Dedegöl Dağı Buzul Jeomorfolojisi etüdü isimli doktora çalışması yapmış olup, Munzur dağlarının Jeomorfolisi ile ilgili çalışmaları olmak.
Metalürji ve Malzeme MühendisliğiMalzemeYardımcı Doçent13Biyo malzemelerle yüzey kaplama konusunda doktora yapmış olmak.
Türk Dili ve EdebiyatıYeni Türk EdebiyatıYardımcı Doçent13Yeni Türk Edebiyatı alanında doktora yapmış olup, Romanlarda yapı ve izlek konularında çalışmaları olmak.

 

 

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.