Türkiye Taşkömürü Kurumu Lİse ve Üniversite Mezunu 232 Personel Alacak

Türkiye Taşkömürü Kurumu Lİse ve Üniversite Mezunu 232 Personel Alacak
Yayınlama: 01.08.2015
Düzenleme: 05.03.2021 22:12
573
A+
A-

T.C. TÜRKİYE TAŞKÖMÜRÜ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

Personel Daire Başkanlığı

Sayı : B.15.2.TTK.0.71.02.0131/07/2015

Konu : Nitelikli işçi talebi

ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU

ZONGULDAK VE BARTIN İL MÜDÜRLÜKLERİNE

2015 yılına ait Genel Yatırım ve Finan T.C. TÜRKİYE TAŞKÖMÜRÜ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

Personel Daire Başkanlığı

Sayı : B.15.2.TTK.0.71.02.0131/07/2015

Konu : Nitelikli işçi talebi

ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU

ZONGULDAK VE BARTIN İL MÜDÜRLÜKLERİNE

2015 yılına ait Genel Yatırım ve Finansman Programı kapsamında, Kurumumuzun yerüstü ve yeraltı işyerlerinde, 4857 İş Kanununa tabi, daimi işçi statüsünde ekteki listede belirtilen meslek ve eğitim durumlarına göre Zonguldak İli içindeki işyerlerimizde çalıştırılmak üzere 219, Bartın İli içindeki işyerlerimizde çalıştırılmak üzere 13 olmak üzere toplam 232 nitelikli eleman alımı yapılacaktır.

Kurumunuzun Zonguldak ve Bartın İl Müdürlüklerince 04.08.2015 tarihinde İLAN’a çıkılmak suretiyle, aranan şartları taşıyan nitelikli işçi adayları listelerinin yasal süresi içinde Kurumumuza gönderilmesi hususunda gereğini rica ederiz.

kpss-sistemi-degisecek-elekronik-sinav-gelecek

EKLER:

Ek-l)Liste(2 adet)

Yayla Mahallesi Bağlık CaddesiAyrıntılı bilgi için irtibat: Nurten SEZGÜN (ŞEF)

İhsan Soyak Sokak No:2 67090 – ZONGULDAK Telefon (0372) 259 43 26 Fax : (0372) 253 38 91

e-posta : [email protected] ağ : www.taskomuru.gov.tr

TÜRKİYE TAŞKÖMÜRÜ KURUMU 2015 YILI GENEL YATIRIM VE FİNANSMAN PROGRAMINA GÖRE YAPILAN NİTELİKLİİŞÇİ TALEPLERİ (ZONGULDAK İŞ KURUMU)
MESLEK ADIAÇIK İŞÇİ SAYISIEĞİTİM DURUMUBAŞVURACAK ADAYLARDA ARANAN DİĞER ŞARTLAR
KIDEMLİ KILAVUZ KAPTAN14 Yıllık Denizcilik Yüksek Okulu veya Denizcilik Fakültesinden mezun olmak.Adayların “KIDEMLİ KILAVUZ KAP I AN” ehliyetine sahip olmaları, ayrıca mülakattan önce belirlenecek tarihte S.T.C.VV. Belgesi ile Gemi Adamı Sağlık Belgesini kurumumuza ibraz etmeleri nftrRkmfiktftdir
SİNYAL İŞÇİSİ1Lise ve dengi okullardan mezun olmakKurumumuzun yerüstü işyerlerinde “5070-Sinyal İşçiliği” sanatında çalıştırılacak olup, gerekli hallerde yeraltı işyerlerinde çalıştırılacaktır.
MEKANİZASYON VE PRES İŞÇİSİ6Meslek Liselerinin Makine, Metal işleri, Tesviye veya MAKİNE TEKNOLOJİSİ (Endüstriyel kalıpçılık, Kalıp, Makine bakım onarımcısı)bölümünden mezun olmakKurumumuzun yerüstü işyerlerinde “6100-Mekanizasyon ve pres işçiliği” sanatında çalıştırılacak olup, gerekli hallerde yeraltı işyerlerinde çalıştırılacaktır.
ELEKTRİK İŞÇİSİ (yerüstü)2Meslek Liselerinin Elektrik, Elektrik-Elektronik, Elektrik tesisatları ve pano montörlüğübölümünden mezun olmakKurumumuzun yerüstü işyerlerinde “6210-Elektrik İşçisi” sanatında çalıştırılacak olup, gerekli hallerde yeraltı işyerlerinde çalıştırılacaktır.
KAYNAK İŞÇİSİ2Meslek Liselerinin Kaynakçılık, Metal işleri veya METAL TEKNOLOJİSİ (Kaynakçılık, Çelik Yapılandırmacılığı, Metal Doğrama) bölümünden mezun olmakKurumumuzun yerüstü işyerlerinde “6320-Kaynakçılık” sanatında çalıştırılacak olup, gerekli hallerde yeraltı işyerlerinde çalıştırılacaktır.
PANO-AYAK ÜRETİM İŞÇİSİ109Lise ve dengi okullardan mezun olmakKurumumuzun yeraltı işyerlerinde “0201-Pano-ayak üretim İşçisi” sanatında çalıştırılacaktır.
HAZIRLIK İŞÇİSİ32Lise ve dengi okullardan mezun olmakKurumumuzun yeraltı işyerlerinde “0301-Hazırlık İşçisi” sanatında çalıştırılacaktır.
TARAMA VE SÖKÜM İŞÇİSİ5Lise ve dengi okullardan mezun olmakKurumumuzun yeraltı işyerlerinde “0401 -Tarama ve Söküm İşçisi” sanatında çalıştırılacaktır.
BAKIM-ONARIMİŞÇİSİ2Lise ve dengi okullardan mezun olmakKurumumuzun yeraltı işyerlerinde “0402-Bakım-Onarım İşçisi” sanatında çalıştırılacaktır.
NAKLİYAT İŞÇİSİ3Lise ve dengi okullardan mezun olmakKurumumuzun yeraltı işyerlerinde “0501-Nakliyat İşçisi” sanatında çalıştırılacaktır.
MESLEK ADIAÇIK İŞÇİ SAYISIEĞİTİM DURUMUBAŞVURACAK ADAYLARDA ARANAN DİĞER ŞARTLAR
MEKANİZASYON VE PRES İŞÇİSİ35Meslek Liselerinin Makine, Metal işleri, Tesviye veya MAKİNE TEKNOLOJİSİ (Endüstriyel kalıpçılık, Kalıp, Makine bakım onarımcısı)bölümünden mezun olmakKurumumuzun yeraltı işyerlerinde “0610-Mekanizasyon ve pres işçiliği” sanatında çalıştırılacaktır.
ELEKTRİK İŞÇİSİ (yeraltı)12Meslek Liselerinin Elektrik, Elektrik-Elektronik, Elektrik tesisatları ve pano montörlüğübölümünden mezun olmakKurumumuzun yeraltı işyerlerinde “0621-Elektrik İşçisi” sanatında çalıştırılacaktır.
SONDAJ İŞÇİSİ3Meslek Liselerinin Sıhhi Tesisat, TESİSAT TEKNOLOJİSİ (Isıtma-Sıhhi Tesisat), Makine, Makine bakım Onarım, Tesviye ve Motorbölümlerinden mezun olmakKurumumuzun yeraltı işyerlerinde “0727-Sondaj İşçisi” sanatında çalıştırılacaktır.
İŞYERİ SAĞLIK GÖREVLİSİ6Sağlık Meslek Liselerinin “Acil Tıp Teknisyenliği” bölümünden mezun olmakKurumumuzun yeraltı işyerlerinde “0731-İşyeri Sağlık Görevlisi” sanatında çalıştırılacaktır.
TOPLAM219

TÜRKİYE TAŞKÖMÜRÜ KURUMU 2015 YILI GENEL YATIRIM VE FİNANSMAN PROGRAMINA GÖRE YAPILAN

NİTELİKLİ İŞÇİ TALEPLERİ (BARTIN İŞ KURUMU)

 

MESLEK ADIAÇIK İŞÇİ SAYISIEĞİTİM DURUMUARANAN DİĞER ŞARTLAR
MEKANİZASYON VE PRES İŞÇİSİ2Meslek Liselerinin Makine, Metal işleri, Tesviye veya MAKİNE TEKNOLOJİSİ (Endüstriyel kalıpçılık, Kalıp, Makine bakım onarımcısı)bölümünden mezun olmakKurumumuzun yerüstü işyerlerinde “6100-Mekanizasyon ve pres işçiliği” sanatında çalıştırılacak olup, gerekli hallerde yeraltı işyerlerinde çalıştırılacaktır.
KAYNAK İŞÇİSİ1Meslek Liselerinin Kaynakçılık, Metal işleri veya METAL TEKNOLOJİSİ (Kaynakçılık, Çelik Yapılandırmacılığı, Metal Doğrama) bölümünden mezun olmakKurumumuzun yerüstü işyerlerinde “6320-Kaynakçılık” sanatında çalıştırılacak olup, gerekli hallerde yeraltı işyerlerinde çalıştırılacaktır.
PANO-AYAK ÜRETİM İŞÇİSİ10Lise ve dengi okullardan mezun olmakKurumumuzun yeraltı işyerlerinde “0201-Pano-ayak üretim İşçisi” sanatında çalıştırılacaktır.
TOPLAM13

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.