SON DAKİKA

Uludağ Üniversitesi 16 Akademik Personel Alım İlanı

Bu haber 07 Aralık 2015 - 10:05 'de eklendi.

Uludağ Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemize bağlı birimlere 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu ve bu kanuna dayalı olarak çıkartılan yönetmelik hükümleri ile Üniversitemiz Senatosunun tespit ettiği atama kriterlerine göre öğretim elemanı alınacakt Uludağ Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemize bağlı birimlere 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu ve bu kanuna dayalı olarak çıkartılan yönetmelik hükümleri ile Üniversitemiz Senatosunun tespit ettiği atama kriterlerine göre öğretim elemanı alınacaktır.

1 – İlanda yer alan Profesör ve Doçent kadrosu için Personel Daire Başkanlığına, Yardımcı Doçent kadrosu için ilgili birime ilan tarihinden itibaren 15 (onbeş) gün içerisinde başvurmak gerekmektedir.

2 – Profesör ve Doçentler 2547 Sayılı Kanunun 36.maddesinin (a) bendinin 1.fıkrasına göre devamlı statüde çalıştırılmak üzere alınacaktır.

3 – Adaylar 657 Sayılı Kanunun 48.maddesindeki şartlar ile kadro derecesi bakımından atanabilme şartlarını taşımak zorundadır.

4 – Başvurular şahsen yapılacaktır. Posta ile yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.

5 – İlan edilen kadroya ataması yapılan adaylar görev aldıkları birimin bulunduğu yerde ikamet etmek zorundadır.

6 – İstenen belgeler başvuru dilekçe örneğinde belirtilmiş olup, yayınlarına UAKBİS sisteminden erişilemeyen adaylar yayın dosyaları ile başvuracaktır. (Dilekçe örneği ilan metni ekinde http://personel.uludag.edu.tr adresinde yayınlanmıştır)

BİRİMANABİLİM DALIKADRO UNV.K.D.AD.AÇIKLAMA
TIP FAKÜLTESİTıp Tarihi ve Etik A.D.PROFESÖR11
TIP FAKÜLTESİKardiyoloji A.D.PROFESÖR11
TIP FAKÜLTESİDeri ve Zührevi Hastalıklar A.D.PROFESÖR11
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİBilgisayar Mühendisliği A.D.PROFESÖR11
ZİRAAT FAKÜLTESİTarla Bitkileri A.D.PROFESÖR11Tarla Bitkileri Bölümünde Tane Baklagiller Alanında Doktora Yapmış Olmak. Soya Fasülyesi Yetiştirme ve Islahı İle İlişkili Çalışmalar Yapmış Olmak.
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİFiziko Kimya A.D.PROFESÖR11
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİMoleküler Genetik A.D.YARDIMCI DOÇENT31Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü Lisans derecesine sahip olmak, Kardiyovasküler hastalıkların genetiği alanında Yüksek lisans ve Doktora Yapmış Olmak.
EĞİTİM FAKÜLTESİFen Bilgisi Eğitimi A.D.PROFESÖR11Lisans ve Yüksek Lisansta Biyoloji Eğitimi Almış Olmak
FEN-EDEBİYAT FAK.Türk ve İslam Sanatları A.D.PROFESÖR11
FEN-EDEBİYAT FAK.Felsefe Tarihi A.D.PROFESÖR11Eğitim Felsefesi Tarihi alanında uzman olmak
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİKonstriksiyon ve İmalat A.D.DOÇENT11
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİTelekominikasyon A.D.DOÇENT11Telekominikasyon Konusunda Çalışmış Olmak
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİElektrik Tesisleri A.D.DOÇENT11Güç Sistemleri Konusunda Çalışmış Olmak
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİÇevre Teknolojisi A.D.DOÇENT11Zeytin Karasuyunun Fizikokimyasal ve İleri Oksidasyon Yöntemleri ile Arıtabilirliği konusunda Çalışmış Olmak
ZİRAAT FAKÜLTESİArazi ve Su Kaynakları A.D.DOÇENT11Biyosistem Mühendisliği Alanında Doçent Olmak, Toprak-Bitki-Su İlişkileri Konusunda Çalışmalar Yapmış Olmak
SPOR BİLİMLERİ FAKÜLTESİAntrönörlük Eğitimi BölümüDOÇENT11Yüzme Branşında çalışıyor olmak.

Bir önceki yazımız olan TÜBİTAK Personel Alım İlanı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.