Ulutaş KPSS Coğrafya Gazetesi 1. Sayı Çıktı

Ulutaş KPSS Coğrafya Gazetesi 1. Sayı Çıktı
Yayınlama: 16.10.2015
Düzenleme: 05.03.2021 22:33
626
A+
A-

KPSS Coğrafya Öğretmeni Hüseyin ULUTAŞ’ın hazırlayıp yönettiği ULUTAŞ KPSS COĞRAFYA GAZETESİ’nin ilk sayısı çıktı. Gazete sadece Kariyer Memur’da. 

Gazetenin ilk sayısında manşette Coğrafi Konum’u görüyoruz sayının son sayfasında ise sizleri bir de bul KPSS Coğrafya Öğretmeni Hüseyin ULUTAŞ’ın hazırlayıp yönettiği ULUTAŞ KPSS COĞRAFYA GAZETESİ’nin ilk sayısı çıktı. Gazete sadece Kariyer Memur’da. 

Gazetenin ilk sayısında manşette Coğrafi Konum’u görüyoruz sayının son sayfasında ise sizleri bir de bulmaca karşılıyor.

2. SAYI NE ZAMAN ÇIKACAK?

Ulutaş KPSS Coğrafya Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hüseyin Ulutaş’la yaptığımız röportajda 2. sayıyı ne zaman çıkaracaklarını sorduk.

Ulutaş: Gazetemiz süreli bir gazete değil bunu ilk sayımızda “Ne haftalık Ne Aylık, Kafasına Göre Çıkar” açıklamasıyla da belirttik ancak okurlarımızdan ilgi olması halinde süreli yayın olarak devam edebiliriz. Okurlarımız  bu haberin altındaki yorum kısmından beğenilerini iletebilir ayrıca bana https://www.facebook.com/hercografyadaulutas facebook adresimden ulaşabilir, isteklerini paylaşabilirler.

İŞTE GAZETENİN İLK SAYISI

 kpss-cografya-gazetesi-sayi-1-s1

– Sayfa 2- 

kpss-cografya-gazetesi-sayi-1-s2

 

kpss-cografya-gazetesi-sayi-1-s3

Sayfa 3

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.