Ulutaş KPSS Coğrafya Gazetesi 2. Sayı Çıktı

Ulutaş KPSS Coğrafya Gazetesi 2. Sayı Çıktı
Yayınlama: 17.10.2015
Düzenleme: 05.03.2021 22:33
635
A+
A-

KPSS Coğrafya Öğretmeni Hüseyin ULUTAŞ’ın hazırlayıp yönettiği ULUTAŞ KPSS COĞRAFYA GAZETESİ’nin ikinci sayısı çıktı. Gazete sadece Kariyer Memur’da. 
3. SAYI NE ZAMAN ÇIKACAK?
Ulutaş: Gazetemiz süreli bir gazete değil bunu ilk sayımızda “Ne haftalık Ne KPSS Coğrafya Öğretmeni Hüseyin ULUTAŞ’ın hazırlayıp yönettiği ULUTAŞ KPSS COĞRAFYA GAZETESİ’nin ikinci sayısı çıktı. Gazete sadece Kariyer Memur’da. 
3. SAYI NE ZAMAN ÇIKACAK?
Ulutaş: Gazetemiz süreli bir gazete değil bunu ilk sayımızda “Ne haftalık Ne Aylık, Kafasına Göre Çıkar” açıklamasıyla da belirttik ancak okurlarımızdan ilgi olması halinde süreli yayın olarak devam edebiliriz. Okurlarımız  bu haberin altındaki yorum kısmından beğenilerini iletebilir ayrıca bana https://www.facebook.com/hercografyadaulutas facebook adresimden ulaşabilir, isteklerini paylaşabilirler.

kpss-cografya-gazetesi-sayi-2-s1 kpss-cografya-gazetesi-sayi-2-s2 kpss-cografya-gazetesi-sayi-2-s3 kpss-cografya-gazetesi-sayi-2-s4

GAZETENİN BİRİNCİ SAYISINA ULAŞMAK İÇİN RESME TIKLAYIN

ulutas-kpss-cografya-gazetesi-sayi-1-cikti

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.