Üniversite Hastanesine 42 Hemşire ve Tekniker Alınacak | Kariyer Memur
SON DAKİKA

Üniversite Hastanesine 42 Hemşire ve Tekniker Alınacak

Bu haber 14 Eylül 2018 - 21:29 'de eklendi.

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektörlüğünden:

SAĞLIK ARAŞTIRMA VE UYGULAMA MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜNE 657 SAYILI DEVLET MEMURLARI KANUNUNA GÖRE

4/B SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALINACAKTIR

Üniversitemiz Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi’ne (Giderleri Özel Bütçeden Karşılanmak üzere) 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilmek üzere 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan, 28.06.2007 tarih ve 26566 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar’ın Ek 2. maddesinin (b) fıkrasına göre Lisans mezunları için 2018 KPSS, Önlisans ve Ortaöğretim mezunları için 2016 dönemi KPSS puan sırası esas alınmak suretiyle aşağıda belirtilen pozisyonlarda toplam 42 adet sözleşmeli personel alınacaktır.

ALINACAK SÖZLEŞMELİ PERSONELİN

UNVAN KODUUNVANIADEDİÖĞRENİM DURUMUBAŞVURU KOŞULLARI
H-1Hemşire20LisansFakülte veya Yüksekokulların hemşirelik veya sağlık memurluğu bölümü/programı mezunu olmak.
H-2Hemşire7OrtaöğretimSağlık Meslek Liselerinin hemşirelik veya sağlık memurluğu alanı/dalı mezunu olmak.
S-1Sağlık Teknikeri6ÖnlisansMeslek Yüksekokullarının Anestezi bölümü/ programı mezunu olmak.
S-2Sağlık Teknikeri1ÖnlisansMeslek Yüksekokullarının Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Fizik Tedavi veya Fizyoterapi bölümü/programı mezunu olmak.
S-3Sağlık Teknikeri2ÖnlisansMeslek Yüksekokullarının Tıbbi Laboratuvar veya Tıbbi Laboratuvar Teknikleri bölümü/ programı mezunu olmak.
S-4Sağlık Teknikeri3ÖnlisansMeslek Yüksekokullarının Tıbbi Görüntüleme Teknikleri bölümü/ programı mezun olmak
S-5Sağlık Teknikeri2LisansFakülte veya Yüksekokulların Beslenme ve Diyetetik bölümü/programı lisans programından mezun olmak.
S-6Sağlık Teknikeri1ÖnlisansMeslek Yüksekokullarının Elektronörofizyoloji bölümü/ programı mezun olmak.
42

Bir önceki yazımız olan Adnan Menderes Üniversitesi Çok Sayıda Hemşire Alacak başlıklı makalemizde eğitim araştırma hemşire alımı, eğitim hemşireliği ve Hemşire Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.