SON DAKİKA

Uşak Üniversitesi 11 Akademik Personel Alım İlanı

Bu haber 21 Aralık 2015 - 7:48 'de eklendi.

Uşak Üniversitesi Rektörlüğünden:

* Üniversitemizde açık bulunan öğretim üyesi kadrosuna 2547 sayılı Kanunu ve bu kanuna dayalı olarak çıkartılan yönetmelik hükümlerine göre, Akademisyenler alınacaktır.

* Adayların, 657 sayılı Devlet Memurları Kanun Uşak Üniversitesi Rektörlüğünden:

* Üniversitemizde açık bulunan öğretim üyesi kadrosuna 2547 sayılı Kanunu ve bu kanuna dayalı olarak çıkartılan yönetmelik hükümlerine göre, Akademisyenler alınacaktır.

* Adayların, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesindeki şartları taşımaları gerekmektedir.

* Profesör ve Doçent kadroları devamlı statüdedir.

* Adaylar http://personel.usak.edu.tr/1367 adresinde bulunan öğretim üyeleri “başvuru formundan” doldurarak, öğrenim belgelerinin fotokopisi, nüfus cüzdan fotokopisi ve 2 adet fotoğraf ile birlikte;

1 – Profesör kadrolarına müracaat edecek adaylar; Bilimsel çalışma-yayınlarını doçentlik belgesi, özgeçmiş ve (6 takım) yayın dosyaları ile Rektörlük Personel Daire Başkanlığına şahsen başvuracaklardır.

2 – Doçent kadrolarına müracaat edecek adaylar; Bilimsel çalışma-yayınlarını doçentlik belgesi, özgeçmiş ve (4 takım) yayın dosyaları ile Rektörlük Personel Daire Başkanlığına şahsen başvuracaklardır.

3 – Yardımcı Doçent kadrolarına müracaat edecek adaylar; Yabancı dil belgesi, Doktora diploması, bilimsel çalışma-yayınlarını, özgeçmiş ve (4 takım) yayın dosyaları ile ilgili birimlere şahsen başvurmaları gerekmektedir.

Genel Açıklamalar

1 – İlan edilen bütün unvanlar için, Yabancı Ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylanmış olması şarttır.

2 – Başvuran adayların koşullarının sonradan uygun olmadığının anlaşılması halinde atamaları yapılmayacak ve iptal edilecektir.

3 – Bir adayın sadece bir kadroya başvurma imkanı vardır.

4 – Mezuniyet belgesi, doktora öğrenim belgeleri tasdikli olacaktır veya aslı ile birlikte ilgili Birimlerde tasdik edilecektir.

5 – Başvuru evrakları iade edilmeyecektir.

6 – Erkek adayların askerlik durum belgesini başvuru evraklarına eklemeleri gerekmektedir.

7 – Adaylar dosyalarını gönderim kutusu içinde teslim edeceklerdir.

8 – Yrd. Doç. Dil sınavı tarihi son müracaat tarihinden sonra, İlgili birimler tarafından Üniversitemizin www.usak.edu.tr web adresinde duyurulacaktır.

Yardımcı Doçentler için, Üniversitemizin yapacağı yabancı dil sınavından en az 70 (yetmiş) puan almış olmak gerekmektedir.

Müracaatların gerekli belgelerle birlikte ilanın yayımı tarihinden itibaren son müracaat tarihine kadar yapılması gerekmektedir.

Son Müracaat Tarihi : 04/01/2016 mesai bitimine kadardır.

Kadro NoKadro UnvanDer.Bölüm/AnabilimdalıAdetİlan Açıklaması
DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ
254Yardımcı Doçent3Klinik Bilimleri/ Ortodonti1
FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ
723Doçent3Tarih/Türkiye Cumhuriyeti Tarihi1Atatürk İlkeleri ve Türkiye Cumhuriyeti Tarihinde doçentlik ünvanını almış olmak ve Türkiye Cumhuriyetinin sosyal ve iktisadi tarihi alanında çalışmaları bulunmak.
103Yardımcı Doçent1Tarih/Eskiçağ Tarihi1Tarih anabilim dalında doktora yapmış olmak ve Eskiçağ’da Uşak ve çevresiyle ilgili çalışmaları olmak.
SPOR BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
79Yardımcı Doçent1Beden Eğitimi ve Spor Eğitimi/ Beden Eğitimi ve Spor Eğitimi1Engelliler ve egzersiz üzerine çalışmaları olmak.
343Yardımcı Doçent1Antrenörlük Eğitimi/Antrenörlük Eğitimi1Spor Sağlık Bilimleri anabilim dalında doktora derecesine sahip olmak, vibrasyon, elektromiyografi, biyomekanik ve izometrik testlerle ilgili çalışmalar yapmış olmak.
İLETİŞİM FAKÜLTESİ
940Doçent2Radyo Televizyon ve Sinema/Sinema1Sinema alanında doçentlik unvanı almış olmak.
175Yardımcı Doçent5Halkla İlişkiler ve Reklamcılık/Halkla İlişkiler1Doktorasını Halkla İlişkiler anabilim dalında yapmış olmak ve kurum içi iletişim konusunda çalışması olmak.
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
812Doçent3Kamu Yönetimi/Yönetim Bilimleri1Kamu Yönetimi alanında doçentlik ünvanı almış olmak. Yönetime halkın katılımı ve kamu politikalarının uygulanması konularında çalışmalar yapmış olmak.
587Yardımcı Doçent3Maliye/Bütçe ve Mali Planlama1Maliye anabilim dalında doktora yapmış olmak. Ekolojik riskleri azaltmada çevresel vergilerin etkisi üzerine çalışması bulunmak.
EĞİTİM FAKÜLTESİ
144Yardımcı Doçent1İlköğretim/İlköğretim Matematik Eğitimi1İlköğretim matematik öğretmen- lerinin öz düzenleme süreçleri üzerine çalışma yapmış olmak.
300Yardımcı Doçent3Eğitim Bilimleri/ Eğitim Yönetimi, Teftişi, Planlaması ve Ekonomisi1Eğitim yönetimi ve denetimi alanında doktora yapmış ve yükseköğretim alanında çalışmış olmak.

Bir önceki yazımız olan Maliye 25 Uzman Yardımcısı Alım İlanı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.