SON DAKİKA

Ziraat Bankası 150 Personel Alımı Sınav Sonuçları Açıklandı

Bu haber 15 Mayıs 2015 - 16:19 'de eklendi.

Ziraat Bankası Yazılı Sınav Sonuçları Açıklandı

-ZİRAAT BANKASI 25 Nisan 2015 tarihinde gerçekleştirilen Müfettiş Yardımcısı, Uzman Yardımcısı ve Avukat yazılı sınav sonuçları yayımlanmıştır.
-Yazılı sınav sonucunuzu http://sinav.anadolu.edu.tr/sb/ ad Ziraat Bankası Yazılı Sınav Sonuçları Açıklandı

-ZİRAAT BANKASI 25 Nisan 2015 tarihinde gerçekleştirilen Müfettiş Yardımcısı, Uzman Yardımcısı ve Avukat yazılı sınav sonuçları yayımlanmıştır.
-Yazılı sınav sonucunuzu http://sinav.anadolu.edu.tr/sb/ adresinden T.C. Kimlik numaranızı ve şifrenizi girerek öğrenebilirsiniz.

Ziraat Bankası 100 uzman yardımcısı, 35 müfettiş yardımcısı ve 15 avukat olmak üzere toplam 150 personel alımı

Yazılı Sınavda Başarı Tespiti

Yazılı sınavda, sınav bölümlerinin her biri baraj niteliğinde olup, başarı tespitinde bulunulması için her bir bölüm için sorulan soruların en az yarısının doğru olarak cevaplandırılması gerekmektedir.

Her bir bölüm için sorulan soruların en az yarısını doğru cevaplandıran adaylar arasından ağırlıklı standart puanı en yüksek adaydan başlanmak üzere her bir alan bazında alınması planlanan Müfettiş Yardımcısı sayısının 4 (dört) katı aday (son adayla aynı puanı alan adaylar dahil) mülakata çağırılacaktır.

Sınav sonuçları Anadolu Üniversitesi’nin http://sinav.anadolu.edu.tr/sb/internet adresi üzerinden ilan edilecektir.

Yazılı sınava ilişkin itirazlar Anadolu Üniversitesi’ne yapılacaktır.

Mülakata çağırılmak üzere kontenjana giren adaylar Bankamızın www.ziraatbank.com.tr

internet adresinde ilan edilecek ve kontenjana giren adaylar mülakata davet edilecektir.

Mülakata katılmaya hak kazanan adaylara mülakat tarihleri, yerleri ve adayların yanlarında getirmesi gereken belgeler www.ziraatbank.com.trinternet adresinde duyurulacaktır.

Mülakata katılmaya hak kazanan adaylardan gerekli belgeleri süresi içinde ibraz etmeyen adaylar ile gerekli belgeleri süresi içinde ibraz etmekle birlikte mülakata katılmayacağını mülakat tarihi öncesinde Bankaya bildiren adayların yerine aynı sayıda aday puan sırasına göre mülakata davet edilecektir.

Mülakatta 70 ve üstünde puan alan adayın yazılı sınav puanı ile mülakat notunun aritmetik

ortalaması alınarak oluşturulacak not adayın nihai başarı notu olacaktır.

Mülakatta 70’in altında puan alanlar başarısız sayıldıklarından başarı sıralamasına dahil edilmeyecek ve bu adaylar için nihai başarı notu hesaplaması yapılmayacaktır.

Her bir alan için nihai başarı notu en yüksek olandan aşağı doğru sıralanacak ve ihtiyaç duyulan kontenjan kadar aday istihdam edilmek üzere Bankamız internet sitesinde ilan edilecektir.

Adayların mülakat sırasında gösterdikleri performansa göre alınması planlanan Müfettiş Yardımcısı sayısının altında/üzerinde aday istihdam edilebilecektir.

Kurula yeni atanacak Kurul Üyeleri’nin Görev Merkezleri İstanbul olarak belirlenecektir.

Müfettiş Yardımcısı ve Uzman Yardımcısı unvanlarının yazılı sınav saatleri farklı olduğundan, sınav başvuru şartlarını taşıyan adaylar, her iki sınava birden başvuruda bulunabileceklerdir. Ancak, her iki unvan için yazılı sınavda başarı kriterini sağlayarak mülakata katılmaya hak kazanan adaylarla İnsan Kaynakları Bölüm Başkanlığı tarafından iletişime geçilerek sadece bir unvanı tercih etmeleri ve sadece tercih ettikleri unvan için düzenlenecek mülakata katılmaları sağlanacaktır.

Banka Alımları  gruba katılmak İçin Tıklayın

 

Bir önceki yazımız olan 2016 POMEM Alımı Ne Zaman? PÖH PMYO Alımı Ne Zaman? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.