Demiroğlu Bilim Üniversitesi Akademik Personel Alıyor

Demiroğlu Bilim Üniversitesi Akademik Personel Alıyor
Yayınlama: 13.03.2023
19
A+
A-

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri uyarınca, Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltme ve Atama Kriterlerini sağlamış olmak koşuluyla Öğretim Elemanları alınacaktır.

BİRİMİ BÖLÜMÜANABİLİM DALI/BİLİM DALI/PROGRAMKADRO UNVANI ADET ALESYDS/ EŞDEĞERİ ÖZEL ŞARTLAR
Tıp FakültesiDahili Tıp Bilimleri
Bölümü
Radyoloji Anabilim Dalı Doçent 1
Tıp FakültesiCerrahi Tıp Bilimleri
Bölümü
Anesteziyoloji ve Reanimasyon
Anabilim Dalı
Dr. Öğr. Üyesi 1
Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü Öğr. Gör. 1 70-SAY 50Psikoloji Bölümü lisans mezunu olmak ve ilgili alanda Yüksek Lisans yapmış olmak.
Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü Araş. Gör. 1 70-SAY 50Psikoloji Bölümü lisans mezunu olmak ve ilgili alanda Yüksek Lisans yapıyor olmak.

Genel Şartlar: 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinde belirtilen şartları taşımak.
Doçent kadrosuna başvuracak adayların;
Dilekçe, YÖK formatında öz geçmiş, yayın listesi, diploma, uzmanlık belgesi ve Doçentlik belgesinin noter tasdikli veya e-Devletten doğrulanabilir kod ile kopyaları YDS, ÜDS veya KPDS sonuç belgesi, nüfus cüzdan fotokopisi, erkek adaylar için askerlik durum belgesi ve 8 adet vesikalık fotoğraf ile yayınları kapsayan 1 adet dosya ve bu dosyadaki tüm belgeleri içeren
4 adet PDF formatında hazırlanmış olan CD veya taşınabilir bellek ile birlikte şahsen Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığına (Büyükdere Cad. No:120/1 Şişli-İstanbul Tel: (212) 213 64 83-159) teslim etmeleri gerekmektedir.
Doktor Öğretim Üyesi kadrosuna başvuracak adayların;
Dilekçe, YÖK formatında öz geçmiş, yayın listesi, yayınlar, diploma ve uzmanlık belgesinin noter tasdikli veya e-Devletten doğrulanabilir kod ile kopyaları ile YDS, ÜDS veya KPDS sonuç belgesi, nüfus cüzdan fotokopisi, erkek adaylar için askerlik durum belgesi ve 8 adet vesikalık fotoğrafı kapsayan 5 adet dosya ile birlikte şahsen Tıp Fakültesi Dekanlığı (Büyükdere Cad. No:120/1 Esentepe-Şişli-İstanbul Tel: (212) 275 75 83)’na teslim etmeleri gerekmektedir.
Öğretim Görevlisi kadrosuna başvuracak adayların;
Dilekçe, YÖK formatında öz geçmiş, yayın listesi, yayınlar, diploma ve uzmanlık belgesinin noter tasdikli veya e-Devletten doğrulanabilir kod ile kopyaları, transkript ile yabancı dil belgesi, ALES sonuç belgesi, nüfus cüzdan fotokopisi, erkek adaylar için askerlik durum belgesi ve 2 adet vesikalık fotoğrafı kapsayan 1 adet dosya ile birlikte şahsen Fen Edebiyat Fakültesi Dekanlığına (Büyükdere Cad. No:120/1 Esentepe-Şişli-İstanbul Tel: (212) 213 64 83-139) teslim etmeleri gerekmektedir.
Araştırma Görevlisi kadrosuna başvuracak adayların;
657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesindeki genel şartları taşımak. İlk başvuru tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak.
Dilekçe, YÖK formatında öz geçmiş, noter tasdikli diploma veya e-Devletten doğrulanabilir kod ile kopyaları, yüksek lisans ile YDS/Eşdeğer sonuç belgesi, ALES sonuç belgesi, nüfus cüzdan fotokopisi, erkek adaylar için askerlik durum belgesi ve 5 adet vesikalık fotoğrafı kapsayan 1 adet dosya ile birlikte şahsen Üniversitemiz; Fen Edebiyat Fakültesi Dekanlığına (Büyükdere Cad. No:120/1 Esentepe-Şişli-İstanbul Tel: (212) 213 64 83-139) teslim etmeleri gerekmektedir.

İlk Başvuru Tarihi: 07.03.2023
Son Başvuru Tarihi: 21.03.2023
Ön Değerlendirme Tarihi: 24.03.2023
Sınava Giriş Tarihi: 28.03.2023
Sonuç Açıklama Tarihi: 04.04.2023
Sonuçların Açıklanacağı Web Adresi : www.demiroglu.bilim.edu.tr
Başvurular ilan tarihinden itibaren 15 gündür.
İlan Olunur

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.