Doğuş Üniversitesi 16 Öğretim Üyesi Alıyor

Doğuş Üniversitesi 16 Öğretim Üyesi Alıyor
Yayınlama: 25.02.2023
32
A+
A-

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerinde açık bulunan kadrolarına 2547 sayılı Yükseköğretim Kanununun 23. 24. ve 26.Maddeleri ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri uyarınca, Öğretim Üyeleri alınacaktır.

– Profesör kadrosu tam zamanlı statüde olup, başvuracak adayların başvurmak istedikleri Ana Bilim Dalı ile “Başlıca Araştırma Eserlerini” belirttiği dilekçesine YÖK Formatlı özgeçmişini, 2 adet vesikalık fotoğrafını, lisans, yüksek lisans, doktora diplomalarını ve noter tasdikli doçentlik belgesini, tebliğleri ile bunlara yapılan atıfları, yönettiği doktora çalışmalarını, üniversiteye katkılarını kapsayan ve belgeleyen 6 adet Flash bellek veya CD’yi ilanın yayım tarihinden itibaren 15 gün içinde 10.03.2023 Cuma günü saat 17:30’a kadar posta ile ya da elden teslim etmek suretiyle Rektörlüğümüze başvurmaları gerekmektedir.

– Doçent kadrosu tam zamanlı statüde olup, başvuracak adayların YÖK Formatlı özgeçmişini, lisans, yüksek lisans, doktora diplomalarını ve noter tasdikli doçentlik belgesini, 2 adet vesikalık fotoğrafını, Bilimsel Çalışma ve Yayınlarını 4 adet Flash bellek veya CD’yi dilekçelerine ekleyerek ilanın yayım tarihinden itibaren 15 gün içinde 10.03.2023 Cuma günü saat 17:30’a kadar posta ile ya da elden teslim etmek suretiyle Rektörlüğümüze başvurmaları gerekmektedir.

– Doktor Öğretim Üyesi kadrosuna başvuracak adayların YÖK Formatlı özgeçmişini, lisans, yüksek lisans, doktora belgesini, 2 adet vesikalık fotoğrafını, bilimsel çalışma ve yayınlarını içeren 4 adet Flash bellek veya CD’yi dilekçe ekinde ilanın yayım tarihinden itibaren 15 gün içinde 10.03.2023 Cuma günü saat 17:30’a kadar posta ile ya da elden teslim etmek suretiyle Fakülte Dekanlığı’na ve Yüksekokulu Müdürlüğü’ne başvurmaları gerekmektedir.

– Kadrolara başvuracak adayların yukarıda belirtilen evraklarıyla beraber https://www.dogus.edu.tr/docs/default- source/yonergeler/yonergelerimiz/akademik-yukseltmeve-atama-yonergesi.pdf?sfvrsn=3f20c77c_4 linkinde Ek1’de yer alan puanlama tablosunu doldurarak teslim etmeleri gerekmektedir.

– Yurtdışından alınmış diplomaların denkliğinin onaylanmış olması gerekmektedir.

– Kargo veya postadan kaynaklı gecikmeler dikkate alınmayacak olup gecikmelerden Üniversitemiz sorumlu değildir. Başvuru evraklarının son başvuru zamanı olan 10.03.2023 Cuma günü saat 17:30’a kadar ilgili dekanlığa ulaştırılmış olması gerekmektedir.

BAŞVURU ADRESİ:
Doğuş Üniversitesi Rektörlüğü, Mühendislik Fakültesi Dekanlığı / Sanat ve Tasarım
Fakültesi Dekanlığı / Fen Edebiyat Fakültesi Dekanlığı – Dudullu Yerleşkesi: Dudullu OSB Mah.
Natoyolu Cad.N:265/1 34775 Ümraniye/İstanbul Tel: 444 79 97 / www.dogus.edu.tr

FakülteBölüm / ProgramÖğretim ÜyesiAlanıEk
Açıklama
Sanat ve Tasarım
Fakültesi
Gastronomi ve Mutfak
Sanatları
1Gastronomi ve Mutfak Sanatları, Gıda Mühendisliği, Besin Hijyeni ve Teknolojisi, Beslenme ve Diyetetik veya Turizm İşletmeciliği
Bölümlerinin herhangi birinden doçent unvanı almış olmak.
Doçent
Fen Edebiyat FakültesiPsikoloji (İngilizce)1Psikoloji alanında doçent unvanı almış olmak. İngilizce ders verme yeterliğine sahip olmak.Prof. Dr.
1Psikoloji alanında doçent unvanı almış olmak. İngilizce ders verme yeterliğine sahip olmak.Doç. Dr.
Psikoloji2Psikoloji alanında doçent unvanı almış olmak.Prof. Dr.
1Psikoloji alanında doçent unvanı almış olmak.Doç. Dr.
İletişim Bilimleri1Gazetecilik ve Medya Çalışmaları Bilim / Sanat alanında doçent unvanı almış olmak.Prof. Dr.
Mühendislik FakültesiYazılım Mühendisliği1Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği alanında doçent unvanını almış olmak.Prof. Dr.
1Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği alanında doçent unvanını almış olmak.Doç. Dr.
1Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri, Yazılım Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, Hesaplamalı Bilim ve Mühendislik, Yönetim Bilişim Sistemleri, Bilgisayar Teknolojisi, Bilişim Uygulamaları, Bilgisayar Donanımı, Bilişim Sistemleri, Enformatik veya Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği/Eğitimi alanlarından birinde doktora yapmış olmak. Bilgisayar Bilimleri veya Bilgisayar Yazılım
alanlarından birinde çalışmalara sahip olmak.
Dr. Öğr. Üyesi
Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce)1Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği alanında doçent unvanını almış
olmak. İngilizce ders verme yeterliğine sahip olmak.
Prof. Dr.
1Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği alanında doçent unvanını almış olmak. İngilizce ders verme yeterliğine sahip olmak.Doç. Dr.
2Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri, Yazılım Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, Hesaplamalı Bilim ve Mühendislik, Yönetim Bilişim Sistemleri, Bilgisayar Teknolojisi, Bilişim Uygulamaları, Bilgisayar Donanımı, Bilişim Sistemleri, Enformatik veya Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği/Eğitimi alanlarından birinde doktora
yapmış olmak. İngilizce ders verme yeterliğine sahip olmak.
Dr. Öğr. Üyesi
1Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Elektrik ve Bilgisayar Mühendisliği veya Elektronik Mühendisliği alanlarından birinde doktora yapmış olmak. İngilizce ders
verme yeterliğine sahip olmak.
Dr. Öğr. Üyesi
Endüstri Mühendisliği (İngilizce)1Endüstri Mühendisliği, Sistem Mühendisliği, İşletme Mühendisliği veya Mühendislik Yönetimi Ana Bilim Dallarından birinde doktora yapmış olmak. İngilizce ders verme yeterliğine sahip olmak.Dr. Öğr. Üyesi

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.