İstanbul Sağlık Ve Teknoloji Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı

İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi, Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi, Makine Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Konstrüksiyon, imalat, Konstrüksiyon ve imalat alanlarından birinden doktora veya doçentlik belgesine sahip Öğretim Üyesi 4 akademik personel alacak. Son başvuru tarihi 22 mart 2021

İstanbul Sağlık Ve Teknoloji Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı
Yayınlama: 08.03.2021
Düzenleme: 01.05.2021 03:01
527
A+
A-

İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemiz 2547 sayılı Yüksek Öğretim Kanunu “Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği” hükümlerinde aranan koşulları yerine getirmiş olmak kaydı ile aylık ve özlük hakları yönünden 4857 sayılı iş Kanunu hükümlerine tabi olarak, Üniversitemizin aşağıda belirtilen akademik birimlerine öğretim üyesi alınacaktır.

ilana konu olan kadrolar tam zamanlıdır.

Prof. Dr. Doç. Dr. ve Dr. Öğr. Üyesi kadrosuna başvuracakların anabilim dalını belirtir bir dilekçenin ekinde, nüfus cüzdanı fotokopisi, 2 fotoğraf, özgeçmiş, öğrenim durumunu gösteren belgeler (onaylı suret ve yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi) ile doçentlik belgesi, bilimsel yayın ve çalışmalarını kapsayan başvuru dosyalarını (CD veya USB olabilir) (Profesör Kadrosu için 6 takım, Doçent ve Dr. Öğr. Üyesi Kadroları için 4 takım) teslim etmeleri gerekmektedir.

Başvurular bu ilanın Resmi Gazete’de yayımı tarihinden itibaren 15 gün içinde İstanbul Sağlık ve Teknolojisi Üniversitesi Rektörlüğü’ne şahsen veya posta aracılığı ile yapılabilir.

Postadaki gecikmeler ve eksik belge ile yapılan başvurular dikkate alınmaz. internet üzerinden başvurular kabul edilmez.

Duyurulur.

BAŞVURU ADRESİ :

İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi Rektörlüğü

Seyitnizam Mahallesi Mevlana Caddesi No: 85

Zeytinburnu – İSTANBUL

www.istun.edu.tr

[email protected]

444 3 788

0850 522 38 90

[email protected] 1975/1/1-1

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.