SON DAKİKA

Malatya İli Kuluncak İlçesi SYDV Personel Alacak

Bu haber 03 Ağustos 2017 - 0:11 'de eklendi.

Malatya İli Kuluncak İlçesi için SYDV Personel Alınacak, İlanın şartları ve başvuru için gereken belgelere aşağıda yer verilmiştir.

1 (Bir) Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Son Başvuru : 09.08.2017
İl MALATYA İlçe KULUNCAK Alınacak Sayı: 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ
Açıklama

– 1- YÖK tarafından geçerliliği bulunan 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin işletme bölümünden mezun olmuş olmaları gerekmektedir.
– Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
– ÖZEL ŞARTLAR

Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisinde Aranacak Özel Şartlar:

1- YÖK tarafından geçerliliği bulunan 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin işletme bölümünden mezun olmuş olmaları gerekmektedir.

2- Adayların ilan tarihinden itibaren 2 yıl öncesinde Kuluncak ilçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olması gerekmektedir.

3- Adayın bir sosyal araştırma veya sosyal çalışmalar içerisinde bulunmuş olması (Adayın sosyal araştırmalar yapan bir sivil toplum kuruluşu veya Üniversitelerin ?sosyal araştırmalar merkezinden? alınmış bir sertifika veya katılım belgesine sahip olması) gerekmektedir. Adayın İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi almış bir sertifika veya katılım belgesine sahip olması tercih sebebidir.

Adayın başvuru sırasında sertifika / katılım belgesini ibraz etmesi gerekmektedir. Katılım belgesini ibraz edemeyenlerin başvurusu kabul edilmeyecektir.

1-İSTENECEK BELGELER

1- Diploma veya Mezuniyet Belgesi

2- Nüfus cüzdanı fotokopisi

3- KPSS Sınav Sonuç Belgesi(2016-2017 KPSS P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak.)

4- 4 adet vesikalık fotoğraf

5- Özgeçmiş (Özgeçmiş mektubunda doğum yeri, doğum tarihi, eğitim durumu, iş deneyimleri, katıldığı kurs ve eğitim bilgileri, özel meziyet ve nitelikleri, bu işe neden başvurduğu, geleceğe dönük hedef ve amaçları, aile bilgileri gibi konulardan bahsedilecektir.)

6- İlan tarihinden itibaren en az 2 yıl öncesinde Kuluncak İlçesinde ikamet ettiğini gösterir belge

7- Adli Sicil Belgesi (Sabıka Kaydı)

8- Sağlık Raporu (Atanmaya hak kazanan adaydan istenecektir.)

Not: Fotokopisi verilecek belgelerin müracaat esnasında aslı veya noter onaylı suretlerinin ibrazı zorunludur.

Bir önceki yazımız olan Sivil Havacılık, KPSS Puanı ile 11 Mühendis Alacak başlıklı makalemizde 2017 Mühendis Alımı, Mühendis Alımı ve Sivil Havacılık hakkında bilgiler verilmektedir.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.